Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] Drei-null TDI Avant S-line by reniek


reniek

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł czas na zaprezentowanie swojego wozidła. Jest to Audi A4 3.0 TDI Avant Quattro rok 2007 silnik ASB. Zostało zakupione w sierpniu 2009 roku. Znalazłem go sobie osobiście w niemcowni a mój bracholek ją przyprowadził. Jedynym poprzednim właścicielem był rodowity niemiec koło 30 lat. Gdy woził bracholka prezentując autko w co drugim zdaniu powtarzał że to jest "Drei null TDI". Tak to właśnie się zaczęło. Oczywiście do auta wszystkie papiery. W książce serwisowej jedyny przegląd na 30 tyś km. U niemców to normalka, że robią przeglądy co 30 tyś. km, ja przyjąłem, że będę robił co 20 tyś. Gdy audiole już zarejestrowałem akurat wyszedł duży przegląd na 60 tyś. km wraz z wymianą oleju w Tipie. Serwis kontynuje w autoryzowanym serwisie Audi Marszałek w Częstochowie. Mają dobrą opinię, ale i tak na przeglądzie cały czas patrzyłem im na rączki :gwizdanie:

Odnośnie wyposażenia to wygląda tak:

- kolor black pearl

- pakiet wew. "Sport"

- pakiet zew. S-Line

- zawieszenie S-Line

- xenony+adaptive light

- 3ramienna multifunkcyjna kierownica

- Tiptronic

- sportowe fotele przednie elektrycznie regulowane

- podgrzewane fotele przód + tył

- automatycznie przyciemniane lusterko wewnętrzne

- solar szyberdach

- ogrzewanie postojowe z pilotem

- fabrycznie przyciemniane szyby

- RNS-E

- zmieniarka CD

- audio BOSE

- kolorowy FIS

- tempomat

- bluetooth

- parktronic przód + tył

- pakiet oswietlenie

- pakiet chrome

- czarna podsufitka

- oryginalne felgi audi exclusive 18' RS4

Co do modów to pomysłów jest cała masa, ale żaden nie jest pewny.

3121307.jpg

3121305.jpg

3121302.jpg

3121218.jpg

3121217.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona stała na mobile.de prawda? :P pamiętam jak szukałem auta dla siebie to też ją oglądałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on ma czarną podsufitkę czy jasną? bo ciężko mi to ocenić na zdjęciu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne piekne 3.0 TDI :wink4:, nic dodac nic ujac , moze poza kolorem foteli ale to juz kwestia gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, była wystawiona na mobile.

Ma czarną podsufitkę, już dodałem do wyposażenia.

Co do koloru foteli to jest oryginał i właśnie tak skonfigurowane materiały mi bardzo odpowiadają bo drugiego takiego wnętrza nie spotkałem. Dla mnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba coś modzone w aucie było :cool1:

dekory jakieś dziwne,listwy srebrne,a przy skrzyni szare :mysli:

...chyba że takie złudzenie :)

ale świnia mega :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dekory jakieś dziwne,listwy srebrne,a przy skrzyni szare :mysli:

Bo ta audiola ma pakiet "Sport" w środku a nie S-line :tongue4: :tongue4: :tongue4: to tak na marginesie

Za to pakiet S-line zewnetrzny jak najabrdziej :good:

furka mega :good: a tych srodków z taką skóra troszke juz widziałem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ta audiola ma pakiet "Sport" w środku a nie S-line to tak na marginesie

Oj tam, oj tam. Jeszcze sie ucze w temacie audi :tongue4: :tongue4:

po vinie nie sprawdzałem wyposażenia, bo nie mam za bardzo możliwości, tylko tyle co można na oczy dojrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ta audiola ma pakiet "Sport" w środku a nie S-line :tongue4: :tongue4: :tongue4: to tak na marginesie

no ja też mam pakiet sport,a wszystkie dekory mam identyczne :cool1:

po za tym,czarna podsufitka była chyba tylko w "S-line",w "Sport" były zwykłe :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarną podsufitkę można było sobie dołożyć na życzenie (jeśli auto nie miało pakietu S-Line wewnętrznego).

Jeśli chodzi o środek - Cuber ma rację. Pakiet sport. Dekory standardowe szczotkowane alu dla B7 (5TD) czyli Q44 albo WW4 (chyba te pierwsze, WW4 jest ciemniejszy). Drążek zmiany biegów nie perforowany więc IMO kiera S-Line została dołożona. Zawieszenie wygląda na BE...

Naprawdę piękne auto - i za***iście wyposażone. Nie ma co modzić (...prawie ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarną podsufitkę można było sobie dołożyć na życzenie (jeśli auto nie miało pakietu S-Line wewnętrznego).

IMO kiera S-Line została dołożona

dokładnie tak jak napisał Bart-s czarny sufit mozna było sobie dokupić a co do kiery to z S-lina ona tez nie jest ( S-linowska raczej by znaczek miała :wink4: ) :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furmanka pierwsza klasa :good: Sprawdź bo może masz pakiet exclusive tak jak u mnie, to by tłumaczyło czarną podsufitkę. Ale mam małe wątpliwości bo listwy masz alu a przy biegałce już zwykły panel, chyba niemiec miał zacięcie do rezania.

Powiedz, olej wymieniałeś w aso na jaki ? sprawdź w rachunkach nr oleju bo to ostatnio wałkowany temat na forum :mysli: robili ci zmianę oprogramowania tipa po wymianie oleju ? Jak patrzyłeś im na ręce to zwróciłeś uwagę jaki kolor był starego i nowego oleju ? Robili ci wymianę statyczną (olej tylko z miski 4,7 litra ) czy dynamiczną (cały olej ok 9 litrów) ?

Gratki, furacz :kox: wypas :kox: felunek :good: - jakie ET masz tych felg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furmanka pierwsza klasa Sprawdź bo może masz pakiet exclusive tak jak u mnie, to by tłumaczyło czarną podsufitkę. Ale mam małe wątpliwości bo listwy masz alu a przy biegałce już zwykły panel, chyba niemiec miał zacięcie do rezania.

to wnetrze jest na pewno orginane i z jakiegos pakietu , niestety nie rozumie audi jak mozna bylo nie pokryc boczkow drzwi tym samym kolorem/materialem-niestety wyglada to jak by fotele byly przelozone z innego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomaranczowe skory to wlasnie pakiet Audi Exclusive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne autko. Przed zakupem S4 dużo szukałem 3.0TDI ASB, ale było ciężko cokolwiek sensownego znaleźć. Gratuluje bo masz praktycznie nowe autko. Przyjemności i bezproblemowego użytkowania :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furmanka pierwsza klasa Sprawdź bo może masz pakiet exclusive tak jak u mnie, to by tłumaczyło czarną podsufitkę. Ale mam małe wątpliwości bo listwy masz alu a przy biegałce już zwykły panel, chyba niemiec miał zacięcie do rezania.

to wnetrze jest na pewno orginane i z jakiegos pakietu , niestety nie rozumie audi jak mozna bylo nie pokryc boczkow drzwi tym samym kolorem/materialem-niestety wyglada to jak by fotele byly przelozone z innego auta

A ja w swojej B6 mam i fotele i boczki w tym kolorze - poprzedni właściciel podszedł do sprawy kompleksowo :)

No ale nie mam foteli w pełnej elektryce wiec i tak masz lepiej. Piękna bestia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniek, bardzo ładny samochód i z takim przebiegiem to rzadkość. silniczek ASB podatny na chiptunig i pozbyty najczęstszych wad. Powodzonka w użytkowaniu tej bestiii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...