Treść opublikowana przez reniek
-
Olej ATF do skrzyni tiptronic [JAX] 6HP19 / 6HP19A 3.0 TDI
Dołączam się do tematu. http://www.oelbrack.com/pdf/31127_sensomatic.pdf Czy taki olej z linku podejdzie do skrzyni JAX ( 6HP19A )???? Niby w specyfikacji jest norma VW G 060 162 ale chciałem się upewnić. Co do oprogramowania to sprawdzę jak pojadę na wymianę, ale jeśli będzie stare to napewno uaktualnie do najnowszego. Jest jeszcze olej marki FEBI nr artykułu (bańka 5 litró) 39096 spełnia normę G 060 162 A2 S1 oraz Valvoline który spełnia wszystkie normy VW/AUDI a to co jest do wszystkiego to jest do niczego dlatego szukam oleju który będzie spełniał tą konkretną normę do skrzyni JAX ( 6HP19A ).
-
[ALL B5] Audi S4
Pod 19 cali przydałby się jakiś męski zacisk z porsche albo lambo w żółtym kolorze. Dla mnie najlepiej żółty zacisk widać przez czarną/ciemną felge w czasie jazdy
-
Strefa Śmiechu
Muzułmańskie dziecko w Skandynawii pyta mamę: - Mamo, co to jest socjalizm i co to jest rasizm? - No więc tak, Ali… Socjalizm jest wtedy, kiedy biali ludzie pracują codziennie, żebyśmy my mogli przyjechać do ich krajów i dostawać zasiłki… no wiesz – dopłaty do czynszu, kupony na jedzenie, darmowe leczenie i takie tam. Na tym polega socjalizm. - Ale mamo, czy ci głupi biali ludzie nie wściekają się, że tak jest? - Oczywiście, że tak, kochanie. I to jest właśnie rasizm!
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie prędko, kasa zainwestowana aby zarobiła na coś grubszego.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
czyli nic nie straciłem jak mnie tak długo nie było. jak sprzedałem ese to juz nic sie nie dzieje
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co tu sie k**wa dzieje??
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Chłopaki z reprezentacji Polski i nie tylko. najlepsi piloci na świecie.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
panowie polecicie mi gdzie kupić ten dv 007 forge??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
działacie coś dzisiaj w III aleji??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co web mysli o vettelu: Angry Webber Shows Middle Finger to Vettel Onboard - 2013 Malaysia - YouTube tu masz leman wywiad z kubicą, posłuchaj sobie jak on podchodzi do tematu Robert Kubica - Kronika TVP - Rally Islas Canaries 22.03.2013 - YouTube! już tam mądrzejsi szefowie teamów od ciebie wiedzą jak dobrym kierowcą jest kubica i to ze sie rozwala ma najmniejsze znaczenie Boullier chce Kubicę - Wiadomości - F1 - Formuła 1 - autoklub.pl
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Leman ale kubica tam nie pojechał wygrać tylko trenować i testować. F1 własnie bylo ciekawe, vet to jednak krejzol zeby tak wyprzedzac na pełnej kur... przy bandzie. Jednak web odpuscil bo takie instrukcje teamu byly, dlatego byl taki wkur.. bo team ustalil ze vet dojezdza drugi ale ten oczywiscie musial postawic na swoim w tym tygodniu bede chcial wpaść zrobić logi jak kondycja auta. Musze tylko wykrecic gniazdo zeby dalo sie w czasie jazdy podlaczyc vaga
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
O.CT Presents Rear-Wheel-Drive Audi S3 with 550HP 2.7 V6 Bi-Turbo - Carscoops tu macie tą ese 2.7 biturbo
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
To nastepnym razem się nie fatyguj do nich tylko wybierz opcje mandatu bez punktów za niewskazanie kierującego i odsyłaj pocztą. Dla nich najważniejsza jest kasa a nie znalezienie winnego. Za to mają premie.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
moje wczorajsze latanie bokiem
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Prędzej czy później na każdego złodzieja przyjdzie czas. A majac w bazie odciski z tego zdarzenia, jak ich złapią to szybko powiążą ich z tą sprawą.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kojarzycie seja z silnikiem turbo 180 KM w czewie?? Mam info że silnik jest wyjęty i wkladają silnik ze skrzynia biegów z 500 Abarth 1.4 turbo 180 km w serii do tego turbo z evo i celuja w okolice 300 km.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Właśnie dzwonił do mnie potencjalny klient na eske. Jutro ma przyjechać oglądać. Zobaczymy czy to jakiś maruda czy poważny człowiek.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To było na spontana. Dzisiaj odpaliłem eske po miesiącu stania w garażu. Musiałem ją troche przewietrzyć. Musze pomyśleć o jakiejś wlepce na szybe żeby zasłonić tą naklejke z rejestracją.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no no SK, taki czarny, koleś za kółkiem taki młody. Znasz typa??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zobaczymy, dlatego pisze że eksperyment. Jak mi przyjdzie to wam powiem że z wlepy też zczytują numery. Tylko teraz nie wysyłąją zdjęć wiec bede sie musiał pofatygować do ITD
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Byłem w 3 aleji ale widziałem tylko samochód leema i żmudy. Przeszedłem po knajpach ale ich nie znalazłem, więc pojechałem na trase się karnąć. No i w drodze powrotnej nawinął się Peugeout RCZ. Peugeot RCZ Coupe 1.6L THP 16v 200KM • Dane techniczne • AutoCentrum.pl Najpierw zrównałem się z nim na trasie i po chwili ogień. Podjął walkę i poszedł za mną. Było 200 km/h przez estakade. Kreska ze świateł koło galerii. Hamulce też miały ciężko. Dawno się tak nie odprężyłem. Jeszcze we wrzosowej fotoradar jebnął mi fotke. Nawet nie zwalniałem. Ciekawe czy przyjdzie mandat jak nie mam tablicy z przodu. Ot taki eksperyment.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bedzie co dzisiaj??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wiesz coś więcej o tym aucie, program, jaka skrzynia itd??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Czarny na czarnych kołach, więcej nie wiem.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja dzisiaj miałem Aczwórką świąteczną kreske z golfem R na łódzkich blachach. Chyba był w DSG, oczywiście mnie objechał, chociaż nie jakoś szałowo. Ładne to autko.