Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] Drei-null TDI Avant S-line by reniek


reniek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania nowe ori dywaniki welurowe z obszyciem cognac przód + tył :naughty: nie chcesz zmienić na wiosnę :naughty:

pokaż je :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze tez zmieniles na nawiercana jak ja :good: podjedz nia na spota :good:

maja byc atrakcje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniek teraz wygląda elegancko :cool1:

powiedz za ile przewody wyrwałeś :gwizdanie: ?

Dzięki

Przewody wyszły mnie 530 zł na fakture. Ciężko mi powiedziec czy to drogo za takie wężyki. Wiem tylko, że do S3 8L zaplaciłem 480 zł i w obu przypadkach były 4 wężyki bo występują też wersje po 6 wężykówi są jeszcze droższe.

widze ze tez zmieniles na nawiercana jak ja :good: podjedz nia na spota :good:

maja byc atrakcje :naughty:

No właśnie w ten weekend jade do wrocławia. Może sie uda tak jak ostatnio, że sie troche spóźnie, ale to sie okaże w niedziele.[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 09:47_________________________________________________Zaglądam często na to forum, ale dawno nie robiłem aktualizacji swojego tematu. W sumie też dlatego, że dużo zmian w aucie nie ma ostatnio, ale coś się tam dzieje od czasu do czasu. Przy okazji drobnych napraw lakierniczych pomalowałem dokładkę od s4 w kolor auta.

6920109.jpg

Przyciemniłem też przednie szybki, gdyż reszta jest już fabrycznie przyciemniona. Jest to najjaśniejsza folia, która nie rzuca się tak w oczy dla policji i na przeglądzie, a z drugiej strony nie ma takiego kontrastu między szybami.

6916973.jpg

Ostatnio zainwestowałem w komplet letnich opon Toyo. Na przekór trendom te opony mają wyższy profil niż poprzednie. Teraz jest 45, a wcześniej był fabryczny rozmiar 40. Troche zalatuje balonami, ale główny cel to zwiększenie wytrzymałości opon na polskich drogach, a przy okazji delikatnie komfort wzrósł. Był krótki epizod z runflatami Bridgestone, ale opony te bardzo szybko się zdarły od wewnętrznej strony do samych drutów nie wiedzieć czemu. Była w międzyczasie ustawiana zbierzność ale nic to nie dało. Teraz zobaczymy jak te się będą zachowywały

6916967.jpg

Plan odnośnie letnich kół jest taki, żeby je przez zime zregenerować i prysnąć na biało. Ciekaw jestem efektu na wiosne.

6916977.jpg

Aktualny przebieg.

Przy 180 tyś km przegląd i trzecia wymiana oleju w skrzyni. Z eksploatacyjnych spraw to wymiana uszczelniacza wału przy skrzyni biegów. Przy tej wymianie w ASO uszkodzili przewody ciśnieniowe do DPF. Wymiana bezproblemowa na koszt ASO. Naprawa wiązki Parktronica po uderzeniu w tylny zderzak przez inne auto. Jest jeszcze lekko wgnieciona z tego powodu klapa w miejscu logo firmowego, ale nie jest uszkodzony lakier, więc tego nie ruszam. Poza tym bez uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego gościa w częstochowie, który przyciemnia szybki u siebie w domu. Foliuje też karoserie. To już trzecie auto, które u niego robiłem.

daj zdjęcie całości jak wygląda teraz różnica między tyłem a przodem :evil:

PW poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero znalazłem temacik, autko fajnie się prezentuje na żywo,

sam szukam teraz takiej felgi ale nie ma łatwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede malował je na biało teraz.ciekawyjestem jak wyjdzie. A ty nie miałeś być w sobote w bełchatowie?? Myślałem, że sie zobaczymy. Było pare fajnych autek.

Powiem ci, że teraz największą robote w tym aucie to robi ogrzewanie postojowe, jak sobie wychodze rano to już mam cieplutko w środku i szyby odmrożone. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano fajnie jest mieć dobrze wysposażone autko, u mnie częściowo zastępuje to garaż ale niestety nie ogrzewany

co do tych felg to nie szkoda Ci ich malować no chyba że już tak są podniszczone

Co do Bełchatowa to w sumie była decyzja w ostatniej chwili, że nie będę ale w sumie też sie nie deklarowałem że będę, w najblliższym czasie niestety ale muszę troch zluzować ze spotkaniami klubowymi (new kids :tongue4:)

Dobra ale bez OT tutaj

Bardzo też podoba mi się ta Twoja koncepcja na wydech od S4, jak mi nie zabraknie ambicji to chciałbym mieć w tym roku takie coś u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No koła właśnie troche podniszczone i przy okazji renowacji chce zmienić kolor.

Co do wydechu to nie jest to kosztowny mod, a poprawia wygląd, chociaż twoją dokładke też można fajnie wykorzystać i walnąć duże pojedyńcze końcówki na wprost. Widziałem takie na żywo, jeśli dobrze spasowane to naprawde fajnie wygląda

Ach co do bobasa to mozesz troche zmienić kierunek modyfikacji. Jakiś fotelik recaro dla maleństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widziałem wcześniej twojej furki tutaj a wypasik powala :wink4:

przebiegi robisz :shocked: ja jestem kozak przy tobie rocznie max 15tyś :>

dotychczasowe mody jak :good:

tylko ta felga na biało zastanawiam się czy nie będzie zalatywać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie pomalowałem, ale cały czas mam taki zamiar, tylko z czasem krucho zeby sie za to zabrac. Nie ma co gdybać, będzie pomalowane to wtedy nie oceni na żywca. Jak będzie źle to sie najwyżej zmieni całkiem koło, np na DTM - też kozackie koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już mega lepszy wybór :good: , chodź ciężko o tę felge w dobrym stanie i rozsądną kase - szukałem do 3 tyś samej felgi i..... :wallbash:

po roku poszukiwań poddałem się kupująć skręcane BBS OEM AUDI 18" chrom, które wyglądem przypominają w 90% DTMowe

muszę wkrótce swoją tutaj podklejić bo konkurencja mi rośnie :naughty:[br]Dopisany: 19 Luty 2012, 03:59_________________________________________________kiedyś nie było, a teraz zimowa pora i pokazało się coś

http://allegro.pl/audi-18-cali-et-43-oryginalne-4-sztuki-i2112064486.html

moj setup na wiosne bedzie taki

1685522312_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz moze jakies zdjęcie jak wygląda u Ciebie łączenie tych końcówek wydechu z ori tłumikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam foto bo to nic ciekawego. Normalnie jest to pospawane. Trzeba było troszke dospawać rurki po skosie od tłumika i obciąć troche końcówke, żeby to odpowiendnio umiejscowić, choć i tak nie jest idealnie, ale do przeżycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...