Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jaczek7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jaczek7

  1. jak masz zmostkowane to co ci da lista kodowań, sam musisz dopasować kodowanie do swoich potrzeb
  2. MC09 bajt 2, bit 7 zaptaszyć
  3. trudno powiedzieć, u mnie siedzi EB i niestety nie przyjmuje pełnej adaptacji na neon "nie przyjmuje pełnej adaptacji na neon ?" znaczy ? Znaczy że kable które musisz pociągnąć dodatkowo od lamp nie masz ich gdzie podłączyć, ponieważ kanały są nie aktywne mimo że są piny w module
  4. S4 nie miała ledowych lamp z tyłu?
  5. trudno powiedzieć, u mnie siedzi EB i niestety nie przyjmuje pełnej adaptacji na neon
  6. jaczek7 odpowiedział(a) na nedwed temat w Audi A4 B8
    Na Pewno zrobi ci to ta firma w aleksandrowie Ale jeśli masz kompa i znasz się na lutowaniu to może warto spróbować miernikiem przestrzelic kable z komfortu do lamp i porównać ze schematami i sam dojdziesz o co chodzi
  7. kodowanie to można znaleść bez problemu tylko czy twój komfort to przyjmnie bez uwalenia ?
  8. Pewnie ze można naprawić, trzeba zrobić parametryzacje sterownika, mieć do tego odpowiedni sprzęt a przede wszystkim wiedzę. Mnie kosztowało to 200 zł i trochę stresu przy ponownym kodowaniu żeby znowu go nie zablokować
  9. jaczek7 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Jeszcze jak byś się pochwalił czy działa Tobie autopziomowanie, a jeśli tak to jak to się koduje na tym sterowniku był bym bardzo wdzięczny
  10. a masz tam wogóle pomarańczowy kierunek, bo jeśli nie to na początek musisz całe lampy zmienić a potem myśleć o kodowaniu
  11. Trzeba uważać ze zmianą wartości w adaptacjach bo można niestety łatwo zblokować komfort, proponuję kanałów gdzie jest 0 nawet gdy jest podświetlone na zielono nie zmieniać wartości.
  12. jaczek7 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    mam spryski w zderzaku, start stop, grzane fotele. masz spryski a nie masz bixenona ??
  13. jaczek7 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    wszystko zależy od twojego wyposażenia, czy masz grzane fotele, czy Start/Stop
  14. jaczek7 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Można kupić taniej ale żądaj koniecznie dowodu zakupu bo w ASO możesz mieć nierzyjemności
  15. jaczek7 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Jak najbardziej nowy sterownik zmiana kostek dołożenia instalacji zdjęcie CP w ASO i juz cieszysz się bixem
  16. jaczek7 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Dziękuję. Jutro sprawdzę. A oto wynik: Czy sterownik obsłuży mi Bixenon ? nie da rady, polift, wiec nie ma szans na gratis od audi
  17. jaczek7 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    1,5 mm2 wg schematu
  18. A w czym Wam przeszkadza ten system START/STOP ??
  19. jaczek7 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Czy ktoś może ma jakąś wiedza na temat kodowania w polifcie autopoziomu podłączyłem wszystko wg schematów, zakodowałem w Mc09 oraz w sterowniku ABSu i niestety na fisie wyskakuje mi żółta kontrolka z informacją o "defekt range control" oraz błąd w MC09 Address 09: Cent. Elect. Labels: 8K0-907-063.clb Control Module Part Number: 8K0 907 063 DH HW: 8K0 907 063 DH Component and/or Version: BCM1 1.0 H16 0103 Software Coding: 260000158134AFC00081400300001D0D401C030826080301000004000000020100000030000000 Work Shop Code: WSC 22195 142 18193 VCID: 78FF0E62CB7346DEAC3-802D 1 Fault Found: 01312 - Powertrain Data Bus 004 - No Signal/Communication Freeze Frame: Fault Status: 01100100 Fault Priority: 3 Fault Frequency: 1 Reset counter: 106 Mileage: 100079 km Time Indication: 0 Date: 2014.10.31 Time: 10:47:36 lampy podłaczone są raczej dobrze bo po skasowaniu błędu xenon robi test tzn, schodzi w dół i wraca do poziomu, nie wiem natomiast gdzie sparwdzić czujniki na wahaczach w którym bloku, napewno blok pomiarowy 159 uaktywnia się po zakodowaniu w MC09 autopoziomu ale tam nie ma nic na temat ustawienia czujników
  20. jaczek7 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    po podłączeniu wszystkiego wywaliło mi takie błędy 02095 - Component Protection Active 000 - - Freeze Frame: Fault Status: 01100000 Fault Priority: 1 Fault Frequency: 1 Reset counter: 104 Mileage: 122008 km Time Indication: 0 Date: 2014.10.23 Time: 00:04:33 02394 - Parking Light Left Front (M1) 012 - Electrical Fault in Circuit - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00101100 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 5 Reset counter: 144 Mileage: 122008 km Time Indication: 0 Date: 2014.10.23 Time: 00:05:52 02395 - Parking Light Front Right (M3) 012 - Electrical Fault in Circuit - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00101100 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 5 Reset counter: 144 Mileage: 122008 km Time Indication: 0 Date: 2014.10.23 Time: 00:05:52 02084 - Component Protection 005 - No or Incorrect Basic Setting / Adaptation Freeze Frame: Fault Status: 01100101 Fault Priority: 1 Fault Frequency: 2 Reset counter: 104 Mileage: 122008 km Time Indication: 0 Date: 2014.10.23 Time: 00:03:02 i błąd spalonej żarówki ma FISie, wydaję mi się że powinienem wykodować "postojówki" , tylko nie wiem w którym bajcie który bit ?? no i podłączyłem czujniki autopoziomu tylko tez nie wiem jak je aktywować.
  21. jaczek7 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    podrzuci ktoś może jakąś informacje na temat jak idą przewody do czujników od autopoziomowania xenonów, jakieś zdjęcia ?? dzięki no i neony u mnie zaświeciły http:// podziękowania oczywiście za porady dla wrclaguna
  22. jaczek7 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    podpowiedz gdzie go znajdę, ?? kodowanie też jest inne ?/?
  23. jaczek7 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    U mnie jest sterownik o numerze 8K0 907 063 AD gniazda od wtyczek wyglądają tak, wydaje mi się, że są wolne piny do podłączenia bixów, potwierdzicie ? kodowania jeszcze nie sprawdzałem czy przyjmie, czekam na lampy http ://p:// [/url]">http://http://www.directupload.net'> nie mam kabla w pinie 10 który trzeba by było przełożyć do pinu równiez 10 w kostce 14 pinowej zostały mi za to kable z pinów 1, 2 i 3 , niestety żaden z nich nie jest szaro/czarny ( w schematach kabel z pina 10 ma takie oznaczenie ) podpowiecie ktoś coś ?? Czy wogóle ten schemat przełożenia pinów z kostki 10 pinowej do 14 pinowej dla polifta ma jakieś zastosowanie ??
  24. dlaczego ten temat został zamkniety ?? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/197420-upgrade-przednich-zwyklych-lamp-na-bixenon-led/page-31 mam parę pytań w temacie i nie bardzo wiem gdzie teraz pisać
  25. jaczek7 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A byłeś A4 czy A3 bo w niedziele zazwyczaj jeździsz A3

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.