Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jaczek7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. jak masz zmostkowane to co ci da lista kodowań, sam musisz dopasować kodowanie do swoich potrzeb
  2. MC09 bajt 2, bit 7 zaptaszyć
  3. trudno powiedzieć, u mnie siedzi EB i niestety nie przyjmuje pełnej adaptacji na neon "nie przyjmuje pełnej adaptacji na neon ?" znaczy ? Znaczy że kable które musisz pociągnąć dodatkowo od lamp nie masz ich gdzie podłączyć, ponieważ kanały są nie aktywne mimo że są piny w module
  4. S4 nie miała ledowych lamp z tyłu?
  5. trudno powiedzieć, u mnie siedzi EB i niestety nie przyjmuje pełnej adaptacji na neon
  6. jaczek7 odpowiedział(a) na nedwed temat w Audi A4 B8
    Na Pewno zrobi ci to ta firma w aleksandrowie Ale jeśli masz kompa i znasz się na lutowaniu to może warto spróbować miernikiem przestrzelic kable z komfortu do lamp i porównać ze schematami i sam dojdziesz o co chodzi
  7. kodowanie to można znaleść bez problemu tylko czy twój komfort to przyjmnie bez uwalenia ?
  8. Pewnie ze można naprawić, trzeba zrobić parametryzacje sterownika, mieć do tego odpowiedni sprzęt a przede wszystkim wiedzę. Mnie kosztowało to 200 zł i trochę stresu przy ponownym kodowaniu żeby znowu go nie zablokować
  9. jaczek7 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Jeszcze jak byś się pochwalił czy działa Tobie autopziomowanie, a jeśli tak to jak to się koduje na tym sterowniku był bym bardzo wdzięczny
  10. a masz tam wogóle pomarańczowy kierunek, bo jeśli nie to na początek musisz całe lampy zmienić a potem myśleć o kodowaniu
  11. Trzeba uważać ze zmianą wartości w adaptacjach bo można niestety łatwo zblokować komfort, proponuję kanałów gdzie jest 0 nawet gdy jest podświetlone na zielono nie zmieniać wartości.
  12. jaczek7 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    mam spryski w zderzaku, start stop, grzane fotele. masz spryski a nie masz bixenona ??
  13. jaczek7 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    wszystko zależy od twojego wyposażenia, czy masz grzane fotele, czy Start/Stop
  14. jaczek7 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Można kupić taniej ale żądaj koniecznie dowodu zakupu bo w ASO możesz mieć nierzyjemności
  15. jaczek7 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Jak najbardziej nowy sterownik zmiana kostek dołożenia instalacji zdjęcie CP w ASO i juz cieszysz się bixem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.