Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] Drei-null TDI Avant S-line by reniek


reniek

Rekomendowane odpowiedzi

Wolalbym zalac eko-diesla niz Verve... zawsze leje Diesel Extra.

Dobra cena i nigdy sie nie zawiodlem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys może sie pokusze i oddam próbke Vervy do labolatorium. Takie badanie chyba z 200-300 zł kosztuje. Dawno temu moj ojciec robil takie badanie jak zatankowal rope w wawie i mu auto stanelo po kilku kilometrach, taki syf mu wlali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi auto jest kupione do firmy, żeby pracowało, dlatego audi z mocnym dieslem bo w miare wytrzymałe. Ma wszystko co jest potrzebne aby w miare umilało duże przeloty. Do zabawy mam S3 8l, ktore narazie doprowadzam do porządku i w odpowiednim czasie przedstawie.

jest to jakies rozwiazanie , ale i tak niezle , srednio trzaskasz 180km dziennie :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to jakies rozwiazanie , ale i tak niezle , srednio trzaskasz 180km dziennie :blink:

nie ma tragedii, jeszcze nie jestem gościem w domu choć często zdarzają się noclegi poza domem. Są lepsi ode mnie :wink4:

W temacie vagowania jestem jeszcze laikiem. Co myslicie o czymś takim, nadaje się do szerokiego w pełni amatorskiego wykorzystania?? Bo wiem że profesjonalny sprzęt to kosztuje dziesiątki tysięcy zł.

http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=292

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to jakies rozwiazanie , ale i tak niezle , srednio trzaskasz 180km dziennie :blink:

nie ma tragedii, jeszcze nie jestem gościem w domu choć często zdarzają się noclegi poza domem. Są lepsi ode mnie :wink4:

W temacie vagowania jestem jeszcze laikiem. Co myslicie o czymś takim, nadaje się do szerokiego w pełni amatorskiego wykorzystania?? Bo wiem że profesjonalny sprzęt to kosztuje dziesiątki tysięcy zł.

http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=292

do amatorskiego wykorzystania to starczy Ci chińczyk za 250 pln :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do amatorskiego wykorzystania to starczy Ci chińczyk za 250 pln

No tak, ale wolałbym kupic cos lepszego niz chinola. Podejrzewam że tak wysoka cena bierze się z oryginalnego oprogramowania. Może jeszcze jakas opinia od innej osoby ktora smiga w temacie vagowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Spanky napisał mi zie nie handluje takimi rzeczami. Chyba bede sie musial zdecydowac na sprzet z mojego linka, chyba ze ktos jeszcze ma inny pomysl

Kto na forum handluje olejami Motula, najlepiej ze śląska??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie Motula stukaj do dzika, Marcin sam wozi oliwkę z Niemiec, i z tego co się orientowałem ma najlepsze ceny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie się furka prezentuje teraz :naughty: Też idę w tym kierunku, tylko podkładkę Cupry będę lakierował w kolor zderzaka przy okazji lakierowania samego zderzaka i podkładki pod tablicę :wink4: mam nadzieję uzyskać taki efekt jakby podkładka była częścią zderzaka i się nie odróżniała od reszty.

Jeszcze raz reniek, furka koks :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd :good:

Chyba musze do swojego też dokladke cupra dac, btw jak jest mocowana? Na wkręty czy jak?

A, przeciwmgielne ci parują :tongue4:

Dokładke mocowałem na wkręty, 20 sztuk co by przy 250 km/h nie odpadła. Klej mógłby tego nie wytrzymać. Bardziej od parującycego przeciwmgielnego denerwuje mnie inny kolor czujników parktronica w grillu. Można je malować bez obaw o ich dokładność??

Bardzo ładnie się furka prezentuje teraz :naughty: Też idę w tym kierunku, tylko podkładkę Cupry będę lakierował w kolor zderzaka przy okazji lakierowania samego zderzaka i podkładki pod tablicę :wink4: mam nadzieję uzyskać taki efekt jakby podkładka była częścią zderzaka i się nie odróżniała od reszty.

Jeszcze raz reniek, furka koks :kox:

Ciekaw jestem jak wygląda w kolorze. W sumie też mogłem polakierować, bo malowałem ramke od grilla bo wymagała renowacji, ale jest to oryginał black pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujniki można lakierować bez obaw :) Co do koloru podkładki sam jestem ciekawy efektu finalnego, mam nadzieję, że wyjdzie tak jak zaplanowałem, tylko niestety zejdzie z tym ponad tydzień bo lakiernia obłożona robotą.

Możesz napisać co to za końcówki wydechu wstawiałeś ? Domyślam się, że musiałeś odciąć ori końcówkę od 3.0 :mysli: a odcinałeś obie rury tzn. tą zewnętrzną na pewno, tylko nie wiem czy tą wewnętrzną też trzeba było ciąć, no i do której spawałeś nowe końcówki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki furacz się przemieszcza po mieście, a ja go jeszcze u nas na ulicach nie widziałem... :mysli:

generalnie autko prezentuje się rewelacyjnie :good:

pozdrawiam i do zobaczenia na częstochowskich drogach :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać co to za końcówki wydechu wstawiałeś ? Domyślam się, że musiałeś odciąć ori końcówkę od 3.0 :mysli: a odcinałeś obie rury tzn. tą zewnętrzną na pewno, tylko nie wiem czy tą wewnętrzną też trzeba było ciąć, no i do której spawałeś nowe końcówki ?

Końcówki są ultera. Odobiście tego nie rezałem, nawet nie wchodziłem pod auto dlatego zaskoczyłeś mnie pytaniem o rurę zew. i wew. Wiem że odcioł przy samym końcowym tłumiku i przyspawał z lekkim łukiem zeby odpowiednio dopasować i tyle.

taki furacz się przemieszcza po mieście, a ja go jeszcze u nas na ulicach nie widziałem... :mysli:

generalnie autko prezentuje się rewelacyjnie :good:

pozdrawiam i do zobaczenia na częstochowskich drogach :hi:

Wiecej auto jeździ po polsce niż po naszej wsi. Mam jeszcze kilka pomysłów co do modyfikacji, na wszystko przyjdzie odpowiedni moment. Myśle kiedyś wpaść na jakiegoś częstochowskiego spota i poznać się bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać co to za końcówki wydechu wstawiałeś ? Domyślam się, że musiałeś odciąć ori końcówkę od 3.0 :mysli: a odcinałeś obie rury tzn. tą zewnętrzną na pewno, tylko nie wiem czy tą wewnętrzną też trzeba było ciąć, no i do której spawałeś nowe końcówki ?

Końcówki są ultera. Odobiście tego nie rezałem, nawet nie wchodziłem pod auto dlatego zaskoczyłeś mnie pytaniem o rurę zew. i wew. Wiem że odcioł przy samym końcowym tłumiku i przyspawał z lekkim łukiem zeby odpowiednio dopasować i tyle.

A co to za model ultera ? Kupowałeś 4 pojedyncze czy już podwójne z podejściem pod wydech pojedynczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie cos takiego:

http://new.ulter.com.pl/offer/endings/double/87

http://new.ulter.com.pl/offer/endings/double/88

gość mnie namawiał na większą średnicę

http://new.ulter.com.pl/offer/endings/double/90

ale bałem się, że będzie za duże, szczególnie że oryginał ma chyba gdzieś koło 75 średnicy[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 19:28_________________________________________________Czas troche odgrzebać temat bo jeszcze nie sprzedałem paździerza.

Mam już nalatane 153kkm. Ostatnio przyszedł czas na odświerzenie hamulców. Wjechały tarcze zimmermann, z przodu nawiercane, klocki i płyn hamulcowy DOT 5.1 ferodo, przewody w stalowym oplocie Goodridge.

5260093.jpg 5260096.jpg

Miałem wcześniej na zime 17" ale były z plasteliny i jakaś marka niedostępna w PL. Na tą zime były kupione stalowe 16", ale po wymianie tarcz i klocków na nowe okazało się zacisk dotyka felgi i byłem zmuszony zmienić na takie oto felgi. Aktualna wersja zimowa.

5260099.jpg

Zimy nie przetrwała dokładka od Cupry, ale nowa już zamówiona. Mam jeszcze kilka drobnych pomysłów. Niestety nie mogę iść grubo z modami, bo audiolą dużo jeżdże i ma być względnie komfortowa jazda w polskich warunkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania nowe ori dywaniki welurowe z obszyciem cognac przód + tył :naughty: nie chcesz zmienić na wiosnę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...