Treść opublikowana przez dominbr
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Mały update na temat auta. Zrobiłem w końcu porządne zdjęcia tyłu z lotka i dyfuzorem Votex/MS Design i zawieszeniem Eibacha. W między czasie auto przeszło wymianę przedniego zderzaka i naprawę maski i błotnika po spotkaniu z gałęziami. Przy okazji felgi przeszły małą regenerację. Tak leży na Eibachu, BTW waga auta bez kierowcy z pełnym bakiem to okolo 1900kg Aha, zapomniał bym jeszcze o najmilszej rzeczy, w piątek chłopaki z Ecu Project zapodali program do auta, wykresu nie mam, nie polecali hamować tipa. Największą różnicę czuć od 90-100kmh, wyprzedanie kilku tirów dużo szybciej przebiega. Tutaj na szybko nagrane 0-160kmh
-
Spotkania na drodze
Witam, pozdrawiam kierowce czarnego B6 Kombi o numerach FZI widzianego dziś okolo 7.30 w Stęszewie. Stałem na przeciwko na światłach w czarnej B7. Pozdro
-
A5 8T 1.8 TFSI
1.8TFSI ma ponoc niezly potencjal 210-220KM to z niego nie problem a przy tej masie i braku Q to juz bedzie jezdzic Dlatego pisałem w tym sensie jeszcze wydech i będzie całkiem całkiem ile z tego kompresora da radę wycisnąć Tak dla ścisłości to tam jest turbo
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Ja zamawialem tam dla siebie i hammera lotke za grosze i wszystko ok.
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Tak, wiem. Ale On ma benzyne 2.7 ktora jest lzejsza od 2.5 tdi i .dlatego przod stoi wysoko
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Mnie zestaw pr rabacie wyszedl 2000. A amorki po 190 rys warto byli wymienic. A co doboru u Flayera to mozesz zwazyc nacisk na przednia os i cos dobrac wedlug tego. Chociaz pewnie te od dwulitrowek beda za miekkie a te od v6 za twarde...
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Dokladnie ten.
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Od ziemi do najwyzszego punktu w krawedzi nadkola jest 64,5 cm z przodu i z tylu. A w czasie ostrej jazdy jest naprawde dobrze, nie ma sie co bac o wycieczke w plener. U mnie nagle omijanie drzewa przy okolo 100 na waskiej drodze za strykowem nie skończyli sie dachem mimo zlapania pobocza
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Czas na kolejne zmiany: - Zawieszenie Eibach Pro System + stabilizator RS4. Musze przyznać, że w porównaniu do 1BV jest dużo fajniej. Auto lepiej wybiera drobne nierówności, nie buja się a na autostradzie przy 200+ jest genialnie No i opony Kumho Ecsta KU 31 bardzo miło mnie zaskoczyły, są ciche, dosyć miękkie i naprawdę dobrze trzymają. No i cena super (480zl za 235/40R18) - białe kierunki Narazie zdjęcia tylko z komórki, w weekend postaram się wypucować auto i jakieś lepsze foto wrzucić. Troche ostatnio miałem pecha i przy ostatnich wiatrach spadło na mnie jakieś drzewko, na szczęście udało mi się trafić tylko w gałęzie ale kilka wgniotów na masce, błotniku i słupku jest
-
[ALL B7] Jaki rodzaj żarówek w kierunkach?
Witam Chcę wymienić żarówki w przednich światłach i mam pytanko. Bolce na zarówce w B7 są symetrycznie czy asymetrycznie?
-
[ALL B7] 2.0tfsi czy to seryjny zawias ? podejdzie pod 18 felgi??
Wyglada na obniżenie -20 na oko. Felgi 18 przy ET większym niż około 35 spokojnie możesz ładować.
-
Felga 8x18 ET25
Dałem sobie spokój z tymi felgami. Zresztą wolę wydać ta kasę na Eibacha i zostać przy swoich RS6.
-
Felga 8x18 ET25
Witam Znalazłem felgi ATS DTM 8x18 ET25 i pytanie czy podejdą z oponą 235/40R18? Dla porównania 9 calowa ET29 wystaje o około 8,7 mm dalej, ale martwi mnie położenie opony. Co myślicie?
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Witam, mały update. Właśnie odebrałem nowe gumy do auta: Kumho Ecsta KU31 235/40R18 (480zł szt), według wielu opinii naprawdę dobra opona za dobrą kasę. Jakby ktoś był zainteresowany to niech da znać. No i jeszcze trafiły do auta w końcu listwy s-line + dyfuzor i lotka Votex . Zdjęcie na szybko komórą ale po wiosennym dokładnym myciu jakąś małą sesję zrobię :>
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Jak widzę to siedzenie to cieszę się, że u mnie na Recaro jest tak gruba skóra. Po 190tys żadnego śladu przetarcia. Może to też zależy od konserwacji, sucha skóra o wiele szybciej się niszczy.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Mi z 18 jeszcze te się mocno podobają
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Efekt pielęgnacji naprawdę dobry, ale dlaczego dałeś emblemat od kompresora?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Trzeba wejsc w tryb serwisowy. "Select 'RADIO'. Turn off. Turn on. Select NAV. Press and hold the top left quadrant for more than 5 seconds. Press and hold the top right quadrant until the menu comes up."
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
TMC u nas w sumie nie istnieje, a szkoda. NP. w Niemczech rns-e dostaje info o korkach, wypadkach i sam kieruje na objazd.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No mnie troche nuży jak zostały mi tylko kilku godzinne endurance a jeżdżenie w kółko tych samych wyścigów też troche nudzi
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja wlasnie gram w Dirt2 na DF GT, naprawdę spoko się gra. Miłe urozmaicenie po troche nużacym od pewnego momentu GT5
-
A3 Sportback / S3 Body kit
Super auto, kupił bym takie żonie :>
-
Gran Turismo 5
Pojawia się często w używanych, no i jako nagroda też się trafia.
-
Gran Turismo 5
Poje.... mi sie, myslalem ze dzis sroda... Ale dzis tez moge
-
Gran Turismo 5
Witam Ja tez postaram sie na 21.30 wpasc.