Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dominbr

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dominbr

  1. Mały update na temat auta. Zrobiłem w końcu porządne zdjęcia tyłu z lotka i dyfuzorem Votex/MS Design i zawieszeniem Eibacha. W między czasie auto przeszło wymianę przedniego zderzaka i naprawę maski i błotnika po spotkaniu z gałęziami. Przy okazji felgi przeszły małą regenerację. Tak leży na Eibachu, BTW waga auta bez kierowcy z pełnym bakiem to okolo 1900kg Aha, zapomniał bym jeszcze o najmilszej rzeczy, w piątek chłopaki z Ecu Project zapodali program do auta, wykresu nie mam, nie polecali hamować tipa. Największą różnicę czuć od 90-100kmh, wyprzedanie kilku tirów dużo szybciej przebiega. Tutaj na szybko nagrane 0-160kmh
  2. Witam, pozdrawiam kierowce czarnego B6 Kombi o numerach FZI widzianego dziś okolo 7.30 w Stęszewie. Stałem na przeciwko na światłach w czarnej B7. Pozdro
  3. dominbr odpowiedział(a) na alpin temat w Audi A5/S5/RS5 8T
    1.8TFSI ma ponoc niezly potencjal 210-220KM to z niego nie problem a przy tej masie i braku Q to juz bedzie jezdzic Dlatego pisałem w tym sensie jeszcze wydech i będzie całkiem całkiem ile z tego kompresora da radę wycisnąć Tak dla ścisłości to tam jest turbo
  4. Tak, wiem. Ale On ma benzyne 2.7 ktora jest lzejsza od 2.5 tdi i .dlatego przod stoi wysoko
  5. Mnie zestaw pr rabacie wyszedl 2000. A amorki po 190 rys warto byli wymienic. A co doboru u Flayera to mozesz zwazyc nacisk na przednia os i cos dobrac wedlug tego. Chociaz pewnie te od dwulitrowek beda za miekkie a te od v6 za twarde...
  6. Od ziemi do najwyzszego punktu w krawedzi nadkola jest 64,5 cm z przodu i z tylu. A w czasie ostrej jazdy jest naprawde dobrze, nie ma sie co bac o wycieczke w plener. U mnie nagle omijanie drzewa przy okolo 100 na waskiej drodze za strykowem nie skończyli sie dachem mimo zlapania pobocza
  7. Czas na kolejne zmiany: - Zawieszenie Eibach Pro System + stabilizator RS4. Musze przyznać, że w porównaniu do 1BV jest dużo fajniej. Auto lepiej wybiera drobne nierówności, nie buja się a na autostradzie przy 200+ jest genialnie No i opony Kumho Ecsta KU 31 bardzo miło mnie zaskoczyły, są ciche, dosyć miękkie i naprawdę dobrze trzymają. No i cena super (480zl za 235/40R18) - białe kierunki Narazie zdjęcia tylko z komórki, w weekend postaram się wypucować auto i jakieś lepsze foto wrzucić. Troche ostatnio miałem pecha i przy ostatnich wiatrach spadło na mnie jakieś drzewko, na szczęście udało mi się trafić tylko w gałęzie ale kilka wgniotów na masce, błotniku i słupku jest
  8. Witam Chcę wymienić żarówki w przednich światłach i mam pytanko. Bolce na zarówce w B7 są symetrycznie czy asymetrycznie?
  9. Wyglada na obniżenie -20 na oko. Felgi 18 przy ET większym niż około 35 spokojnie możesz ładować.
  10. Dałem sobie spokój z tymi felgami. Zresztą wolę wydać ta kasę na Eibacha i zostać przy swoich RS6.
  11. Witam Znalazłem felgi ATS DTM 8x18 ET25 i pytanie czy podejdą z oponą 235/40R18? Dla porównania 9 calowa ET29 wystaje o około 8,7 mm dalej, ale martwi mnie położenie opony. Co myślicie?
  12. Witam, mały update. Właśnie odebrałem nowe gumy do auta: Kumho Ecsta KU31 235/40R18 (480zł szt), według wielu opinii naprawdę dobra opona za dobrą kasę. Jakby ktoś był zainteresowany to niech da znać. No i jeszcze trafiły do auta w końcu listwy s-line + dyfuzor i lotka Votex . Zdjęcie na szybko komórą ale po wiosennym dokładnym myciu jakąś małą sesję zrobię :>
  13. Jak widzę to siedzenie to cieszę się, że u mnie na Recaro jest tak gruba skóra. Po 190tys żadnego śladu przetarcia. Może to też zależy od konserwacji, sucha skóra o wiele szybciej się niszczy.
  14. Efekt pielęgnacji naprawdę dobry, ale dlaczego dałeś emblemat od kompresora?
  15. Trzeba wejsc w tryb serwisowy. "Select 'RADIO'. Turn off. Turn on. Select NAV. Press and hold the top left quadrant for more than 5 seconds. Press and hold the top right quadrant until the menu comes up."
  16. TMC u nas w sumie nie istnieje, a szkoda. NP. w Niemczech rns-e dostaje info o korkach, wypadkach i sam kieruje na objazd.
  17. No mnie troche nuży jak zostały mi tylko kilku godzinne endurance a jeżdżenie w kółko tych samych wyścigów też troche nudzi
  18. Ja wlasnie gram w Dirt2 na DF GT, naprawdę spoko się gra. Miłe urozmaicenie po troche nużacym od pewnego momentu GT5
  19. Super auto, kupił bym takie żonie :>
  20. dominbr odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Pojawia się często w używanych, no i jako nagroda też się trafia.
  21. dominbr odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Poje.... mi sie, myslalem ze dzis sroda... Ale dzis tez moge
  22. dominbr odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Witam Ja tez postaram sie na 21.30 wpasc.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.