alpin

Automat
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia alpin

Reputacja

1. Zawsze kupuję jedną czyli na miesiąc ale nie przyglądam się jej i byłem pewny, że dał mi tą na miesiąc nie zwróciłem uwagi na cenę bo kupowałem paliwo, kawę i jakieś duperele. Kumpel który kupił kilkanaście minut po mnie też dostał na 7 dni, ale zapłacił za miesięczną. Tylko jego nie zatrzymali bo jechał za mną.
  2. Ja w sobotę zapłaciłem mandat 150 e za nieważna winietę, jadąc do Chorwacji kupiłem na pierwszej stacji w Słowenii, mówiłem, że jadę na 10 dni sprzedał mi na 7 dni. Ogólnie powrót to jakaś masakra wracałem 16 godz. 1350 km mega korki w Chorwacji oraz we Wiedniu. Miałem nadzieje, że we wrześniu już jest luźniej w soboty, niestety nie jest.
  3. Kolega testował w moim samochodzie nowy interfejs diagnostyczny i podczas testu wyskoczył błąd w układzie wtryskowym mianowicie, odczyt temperatury paliwa -47C Z autem nic się nie dzieje ale dziwna ta temperatura.
  4. Na Bookingu masz realne ceny kwater, ceny karnetów: jednodniowy 44 E od początku lutego do początku marca to wysoki sezon więc ceny będą też wysokie. Ja jadę do Livigno 10.01
  5. Audi chyba musi jak najszybciej coś zmienić, bo będzie tragedia W BMW zacierają ręce X5 zapewne podrożeje, bo i tak będą kupować.
  6. Ja w Livigno byłem w tym rok dwa razy(styczeń,marzec). Super rejon, połowa turystów to Polacy Jeśli chodzi o trasy narciarskie to rzeczywiście są bardziej atrakcyjniejsze(większe) rejony, ale z taką ilością knajp, restauracji i klimatem ciężko dorównać Livigno. W styczniu jadę ponownie Polecam też Austrie, rejon Saalbach-Hinterglemm 200 km tras. Co do ubioru, to moim zdaniem lepiej kupować coś tańszego a częściej, produkty 4F są naprawdę bardzo dobrej jakości.
  7. Super temat, ja jestem zapalonym narciarzem jeżdżę kilka razy w roku na narty, więc chętnie wymienię się doświadczeniami o miejscowościach, hotelach etc.
  8. alpin

Bluetooth trzaski

Od kilku miesięcy osoby z którymi rozmawiam poprzez bluetoota skarżą się, że słyszą straszne trzaski, szczególnie jak jadę przez nierówności. Sprawdzałem czy czasem nie poluźnił się mikrofon w podsufitce, ale wszystko OK. Koś spotkał się z podobnym problemem?
  9. Miałem umowę do końca lipca, wypowiedzenie wysłałem na początku czerwca. W sobotę zadzwonili, już myślałem, że zapomnieli o mnie, chwila rozmowy i mam nową umowę, na 15 mieś. Za 89,90zł. wcześniej 99,90zł. Pakiet 135 kanałów wszystkie C+, HBO, etc. Multiroom i dekoder HD. Myślę, że jakbym jeszcze ich wyczekał parę dni, to bym coś jeszcze ugrał ale nie mam na to czasu. Ja jestem zadowolony.
  10. Ja tylko tak dla przypomnienia napisze, że warto jeszcze wykupić ubezpieczenie ale dla siebie i rodziny, w razie wypadku, choroby, nw, etc. Bo o tym często zapominamy. Ja w sobotę wróciłem z Tucepi i już myślę o następnym wypadzie we wrześniu na Chorwacje.
  11. W tamtym roku byłem na Krecie w tym hotelu: Luxury Hotel In Kolympari Crete | Avra Imperial Hotel mega fajny, centrum SPA z wszystkimi bajerami:naughty: Byłem też na Rodos, hotelu nie pamiętam, ale sama wyspa bardzo fajna, byłem też na Kos też było fajnie. Wszystko zależy od Hotelu bo tam najwięcej spędzamy czasu.
  12. Na pierwszym miejscu do zwiedzenia ulokował bym Dubrownik:wink:
  13. Jeśli jadę tylko i wyłącznie na wypoczywanie, czyli leżenie przy basenie i drinkowanie to zdecydowanie wybieram Turcje., byłem tam kilkanaście razy i nie znudziło mi się. W Grecji nie byłem kilka lat, do ostatniego roku i byłem bardzo zadowolony, ale to też zależy od hotelu i towarzystwa. Teraz lecą na Kefalonię, ale tylko ze względu na znajomych, oni się uparli. Ja zdecydowanie wolę inne klimaty.