Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] quattro by Ponior


Ponior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po moim wcześniejszym autku: golf IV (1.9 TDi 226ps, 449nm by EcuProject)

http://postimage.org/image/2m88j1lb8/

http://s4.postimage.org/2m88j1lb8/Obraz_001.jpg

Przyszedł czas na coś wiekszego. :decayed:

Trafiło sie audi A4 Avant 3.0 TDI quattro. Rok produkcji : listopad 2005.

Z wyposażenia posiada:

CZARNA SKÓRZANA TAPICERKA

TEMPOMAT

TELEFON BLUETOOTH

ELEKTRYCZNIE USTAWIANE I SKŁADANE LUSTERKA

CZUJNIK PARKOWANIA

6-STOPONIOWE PODGRZEWANIE FOTELI PRZEDNICH

ABS

ESP

PRZYCIEMNIONE TYLNE SZYBY

UKŁAD WYDECHOWY DEDYKOWANY POD MODEL SAMOCHODU Z KWASÓWKI

NAWIGACJA RNS + MAPY POLSKI

GRILL RS

NAGŁOŚNIENIE BOSE

ELEKTRYCZNY SZYBERDACH

ROLETA TYLNEJ SZYBY ORAZ ROLETY BOCZNE

KIEROWNICA WIELOFUNKCYJNA

CZARNA PODSUFITKA

BI-XENONY+SPRYSKIWACZE REFLEKTORÓW

Zdjęcia jeszcze z ogłoszenia:

image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg

Przeprowadzone mody i naprawy:

1. Naprawiony uchwyt na kubki

2. Nowa gałka zmiany biegów.

3. Plastiki do komory silnika.

4. Nowe dywaniki

5. Pomalowane zaciski na srebrno

6. Przemalowane obecne felgi

7. Środki reflektorów na czarno.

8. Wymienione tarcze i klocki na zimmermanna

9. Naprawione spryskiwacze lamp

10. Zlikwidowany polski hak

11. Dodatki aluminiowe z s-lina do środka

12. Wymienione mało awaryjne wtryski w tym modelu :kox::polew:

13. Podświetlany podłokietnik, tylna popielniczka, uchwyt na kubki i wizytownik.

14. Wycieraczka tylna z Q5

15. Założone lusterko fotochromowe.

16. Tylna dokładka zderzaka od s-line

17. zawieszenie eibach pro system :kox:

18. Kierownica trójramienna multifunkcyjna s-line :good:

19. nowe tłumiki założone :tongue4:

20. Stabilizator na tył od rs4

21. Dokładka przednia od leona cupry

22. Nowe sprzęgło (docisk, tarcza dwumasa) :good:

23. Fotele s-line .

24. Nakładki progowe s-line

25. Listwy drzwiowe s-line

Planowane zmiany :mysli:

1. Nowy soft (coś w nim siedzi, tylko co???)

3. Jakieś felgi na lato 18"-19" jakieś tam przyszły

4. Podstopnica + nakładki na pedały z s4

5. Nowy IC jak maleństwa nie dadzą rady po sofcie. --w przygotowaniu--

6. Lotka na klape od s-line

Aktualne zdjęcia:

ga_ka.jpgIMG_3924.jpgIMG_3944.jpgSNC00227.jpgSNC00241.jpgIMG_4335.jpgIMG_4334.jpgIMG_4333.jpgIMG_20111029_140947.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny ten kolor jest :kox: taka jak wąskiego :) nie lubie wypisywania wyposażenia i jeszcze powtarzania po dwa razy tego samego. Wspomaganie kierownicy :kox: WOW :kox: klimatronic super :decayed: Ogólnie samochód mi się podoba . Antena CB szpeci :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś ja wrzucał w zakupie kontrolowanym jakiś czas temu, ale przepadła :mysli: Kolor, silnik, naped :kox: Ale wizualnie to juz kwestia gustu. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolorek bardzo ładny... :wink4: :gwizdanie: Co do zawieszenia to mocno nisko siedzu. To raczej nie jest to o czym mówisz. :cool1: Do LEDów nie jestem przekonany. :mysli: Silnik, napęd! :kox::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto stalo baaaaaaaardzo dlugo w ogloszeniach.

Nie ma jakiejs podejrzanej przeszlosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ją dobrze sprawdzałeś ale troche się władowałeś.

Kupiona w Łodzi, interesowałem się nią bo wyglądowo mi się bardzo podobała ale jak sprawdzałem przez kumpla w ASO to troche wyszło kwiatków. w 2008 roku miała ok 150 tyś przebiegu, w 2009 już 210-220 a sprzedana z przebiegiem ok 180. Do tego była bita przodem (maska, zderzak i błotnik) miała wymienianą skrzynie i (nie wiem jak to fachowo nazwać) układ napędowy tzn. ten wał, który idzie pod całym samochodem i jeszcze jakieś pierdoły.

Mam nadzieje, że wszystko zrobione dobrze i będzie Ci się sprawowała dobrze. Ale ja ją odpuściłem po tym jak się dowiedziałem co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne auto (kolor robi robotę ) ale jak mówi FLY coś za długo na allegro stało-dobrze sprawdziłeś przed kupnem??

proponowany pierwszy mod- led do kosza :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego była bita przodem (maska, zderzak i błotnik) miała wymienianą skrzynie i (nie wiem jak to fachowo nazwać) układ napędowy tzn. ten wał, który idzie pod całym samochodem i jeszcze jakieś pierdoły.

Uuuu :gwizdanie: ciekawa przeszłość :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ją dobrze sprawdzałeś ale troche się władowałeś.

Kupiona w Łodzi, interesowałem się nią bo wyglądowo mi się bardzo podobała ale jak sprawdzałem przez kumpla w ASO to troche wyszło kwiatków. w 2008 roku miała ok 150 tyś przebiegu, w 2009 już 210-220 a sprzedana z przebiegiem ok 180. Do tego była bita przodem (maska, zderzak i błotnik) miała wymienianą skrzynie i (nie wiem jak to fachowo nazwać) układ napędowy tzn. ten wał, który idzie pod całym samochodem i jeszcze jakieś pierdoły.

Mam nadzieje, że wszystko zrobione dobrze i będzie Ci się sprawowała dobrze. Ale ja ją odpuściłem po tym jak się dowiedziałem co i jak.

i się wyjaśniło- miejmy nadzieję że fachowo zrobione a nie tylko na handel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogl ktos wymieniac wal/skrzynie, ktore dostaly swoje od koksiarskiego programu, duzy niuton z samego dolu swoje robi w 3.0TDI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ją dobrze sprawdzałeś ale troche się władowałeś.

Kupiona w Łodzi, interesowałem się nią bo wyglądowo mi się bardzo podobała ale jak sprawdzałem przez kumpla w ASO to troche wyszło kwiatków. w 2008 roku miała ok 150 tyś przebiegu, w 2009 już 210-220 a sprzedana z przebiegiem ok 180. Do tego była bita przodem (maska, zderzak i błotnik) miała wymienianą skrzynie i (nie wiem jak to fachowo nazwać) układ napędowy tzn. ten wał, który idzie pod całym samochodem i jeszcze jakieś pierdoły.

Mam nadzieje, że wszystko zrobione dobrze i będzie Ci się sprawowała dobrze. Ale ja ją odpuściłem po tym jak się dowiedziałem co i jak.

i się wyjaśniło- miejmy nadzieję że fachowo zrobione a nie tylko na handel

Dokładnie! Jak dobrze zrobione to powinno się jeździć. :good:

fajne auto (kolor robi robotę ) ale jak mówi FLY coś za długo na allegro stało-dobrze sprawdziłeś przed kupnem??

proponowany pierwszy mod- led do kosza :gwizdanie:

Z kolorem się zgodzę oczywiście :gwizdanie: i out LEDy również bo nie komponują się fajnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ją dobrze sprawdzałeś ale troche się władowałeś.

Kupiona w Łodzi, interesowałem się nią bo wyglądowo mi się bardzo podobała ale jak sprawdzałem przez kumpla w ASO to troche wyszło kwiatków. w 2008 roku miała ok 150 tyś przebiegu, w 2009 już 210-220 a sprzedana z przebiegiem ok 180. Do tego była bita przodem (maska, zderzak i błotnik) miała wymienianą skrzynie i (nie wiem jak to fachowo nazwać) układ napędowy tzn. ten wał, który idzie pod całym samochodem i jeszcze jakieś pierdoły.

Mam nadzieje, że wszystko zrobione dobrze i będzie Ci się sprawowała dobrze. Ale ja ją odpuściłem po tym jak się dowiedziałem co i jak.

No i chłopaka zaszokowałeś i nie wie co teraz napisać...

Ale fakt faktem wszyscy tutaj piszą żeby coś Ci dobrze doradzić i wiedzieć całą prawdę o aucie, ważne by audiola się dobrze sprawowała i nie sprawiała problemu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deprechę chyba by każdy złapał jakby zamiast słów fajna fura itp przeczytał -walona malowana :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ale trzeba być dobrej myśli :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to nie zawieszenie s-line...

Mi też sie tak wydaje ale jedzie się ok :)

Antena CB szpeci

Anteny CB juz dawno nie ma :)

Nie ma jakiejs podejrzanej przeszlosci?

Autko sprawdzone po vinie w serwisie audi,

miało przerysowany lewy bok i delikatnie robiony przód, widziałem zdjęcia przed przywiezieniem z niemiec.

Ogólnie mierzone miernikiem do lakieru i zdiagnozowane na kompie wszystko pod okiem Daniela z EcuProject. tragedii nie ma : :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...