Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] quattro by Ponior


Ponior

Rekomendowane odpowiedzi

o kurde Ponior, ja twoją Golfine kojarze, tez byłem w VWgolf.pl

tyle, że z MK V. No to teraz już jasne, wiem czego się spodziewać po Tobie w A4

Dzieki za miłe słowa, zobaczymy co czas przyniesie, oby to było duzo gotówki na mody :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi na lato kupuj jakieś 19 i będzie cacy... Nie podoba mi się tylko kombi bez relingów po za tym autko super :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi na lato kupuj jakieś 19 i będzie cacy... Nie podoba mi się tylko kombi bez relingów po za tym autko super :hi:

Felgi będe raczej 18" zakładał, bo chce troche pojeździc tym autam szybciej niz 40km/h. Relingów narazie mi nie brakuje także nie planuje ich zakładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez relingów dobrze wygląda, tylko tej tylnej lotki brakuje

dobrze mówi :good: lotka by się przydała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie lina do takiej lotki, bo wszystkie klapy s-line :kox: na allegro mają lotke taką jak u mnie jest teraz.

http://allegro.pl/listing.php/search?string=klapa+avant+s-line&category=0&sg=0

Na jakiej zasadzie sie ja montuje, trzeba stara ściagać, czy sie jakos dokleja????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lotka z B6 ciutke rozni sie od B7 :) Roznice sa w zaokragleniu swiatla stopu :wink4:

W B7 jest ona przykrecona dwoma srubami i na tasmie dwustronnej . Jak ktos chce zalozyc wystarczy przykleic ja na kleju do szyb i ma trzymac :decayed:

Ponior dzwon i pytaj o lotke :naughty: mozna wyrwac za 150-250 PLN a nowa w ASO 1500 PLN :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie widziałem przeciez ja w dziale tuning i stylizacja, już nie te lata :cool1:

Będę szukał, jak się trafi w dobrych pieniądzach to będzie na aucie.

nie rozumiem czemu tylko na allegro sie niezgadzają te klapy, czy ludzie nie wiedza co sprzedają :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie widziałem przeciez ja w dziale tuning i stylizacja, już nie te lata :cool1:

Będę szukał, jak się trafi w dobrych pieniądzach to będzie na aucie.

nie rozumiem czemu tylko na allegro sie niezgadzają te klapy, czy ludzie nie wiedza co sprzedają :wallbash:

ludzie po prostu myślą, że jak ktoś napisze "s-line" to wszyscy się na to rzucą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_3656.jpg

IMG_3657.jpg

Dzisiaj byłem u Patryka i przywiozłem troche gratów do mojej niuni, Stabilizator od rs4 i pare filtrów i plastyków do komory silnika :decayed:.

Montaż niebawem, jak tylko mrozy puszczą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te plastyki do komory silnika to zrobisz szybko i niska temperatura nie powinna Ci przeszkodzić, wiem bo sam to robiłem. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te plastyki do komory silnika to zrobisz szybko i niska temperatura nie powinna Ci przeszkodzić, wiem bo sam to robiłem. :wink4:

najpierw musze wyciągnąć aku i syf posprzątać w podzsybiu :wallbash:

Widzę, że Patryk stabilizatory do RS4 zamawiał "hurtowo".;)

podobno hurtowo taniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...