Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] quattro by Ponior


Ponior

Rekomendowane odpowiedzi

Bartek Ten znaczek audi co tam leży sobie na podłodze, to znaczek z karoserii czy z osłony silnika ?

Z osłony silnika, właśnie go przylutowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz może jakiś numer tego znaczka ? właśnie mi jest taki potrzebny..nawet 2 szt :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek Ten znaczek audi co tam leży sobie na podłodze, to znaczek z karoserii czy z osłony silnika ?

Z osłony silnika, właśnie go przylutowałem.

Gdzie go dorwałeś i ile mniej więcej kosztuje?

a masz może jakiś numer tego znaczka ? właśnie mi jest taki potrzebny..nawet 2 szt :kox:

No właśnie :?: Ja też go gdzieś zgubiłem... :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer znaczka to 06c 103 940 c.

kosztuje w ASO jakieś 35zł :decayed:

Widze, że znaczek to dośc awaryjna rzecz w audi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer znaczka to 06c 103 940 c.

kosztuje w ASO jakieś 35zł :decayed:

Widze, że znaczek to dośc awaryjna rzecz w audi :kox:

Ja zgubiłem jak program był robiony. :disgust:

dobre oko miałem :polew: :polew: dzięki wielkie za numer :kox: :kox:

No właśnie miałem mówić żes go wypatrzył. :naughty:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 20:39_________________________________________________U Gajosa ok. 62pln... :mysli: Kiedy zamawiałeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem pare dni temu, u gajosa zawsze drogo.

Zamówcie tutaj, po zalogowaniu z hasłem są rabaty.

http://www.aso-vag.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro będę w ASO skody, to wam podam cenę jak coś :)

podobno napis "FABIA 1.2 HTP "tez pasuje w wycięcie :polew: :polew:

A tak na poważnie to wiekszośc rzeczy w serwisie skody jest dostępna i jest tańsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno napis "FABIA 1.2 HTP "tez pasuje w wycięcie :polew: :polew:

A tak na poważnie to wiekszośc rzeczy w serwisie skody jest dostępna i jest tańsza.

Chyba muszę zapytać o ten znaczek.. :naughty: :naughty:

Ja mam akurat kawałeczek do Skody, a na częściach pracuje mój znajomy więc nie narzekam. Ogólnie nie ma żadnego problemu z zamówieniem części do Audi.na gębę każdy może dostać te 10% zniżki na ten przykład i cała sprawa wcale nie wygląda źle..

Ale wracając do patentu znaczka 1.2 HPT, to faktycznie jakby go tak dopasować i wstawić, to ktoś mógłby mieć niezłą minę otwierając maskę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też muszę znaczek na osłonę kupić bo mi podpierdzielili jak stał w blacharni :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak w ASO Audi, sprzedają siatkę do bagarznika na podłogę... wersja ze znaczkiem Audi "na pudełku"- 420 zł, ta sama siatak ze znaczkiem VW "na pudełku oczywiście" 200 zł :-)

a na allegro za 70plna widziałem pare dni temu :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po godzinnej walce założona nowa gałka z mieszkiem. :decayed:

Gałeczka była do audi a3 także mieszek był troche mały, ale jakos dałem rade

IMG_3660.jpg

IMG_3667.jpg

Wymieniłem też filtr powietrza i paliwa, który tani nie jest :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna gałka, fajnie się prezentuje na aucie jak jest pikowana, auto kox, życzę udanych modów :)

Mnie właśnie też teraz czeka wymiana wszystkich filtrów i oleju, tylko czekam na info od Dzika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego gratki bardzo ciekawe auto i sporo do zrobienia ale sadząc po twoim mk4 A4 będzie dopieszczona jak trzeba :kox:. Na jaki program liczysz ile przybędzie mocy? Czy te silniki maja jeszcze jakieś wady oprócz tych napinaczy i wtrysków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego gratki bardzo ciekawe auto i sporo do zrobienia ale sadząc po twoim mk4 A4 będzie dopieszczona jak trzeba :kox:. Na jaki program liczysz ile przybędzie mocy? Czy te silniki maja jeszcze jakieś wady oprócz tych napinaczy i wtrysków?

miło spotkac starego znajomego z forum golfa. :)

Mnie czeka tylko wymiana wtrysków, napinacze mam nowe. Ale wymienie dopiero jak zobacze biały dym z rury :angry: Po sofcie mam nadzieje na ok 280ps i 550nm. Jak Bóg da oczywiście :notworthy:

Autko jest całe rozebrane z foteli zderzaków, lamp itp. Robie drobna kosmetyke i czyszcze wszystko.

Także musi dobrze wygladać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia. Już w chwili obecnej wygląda dobrze - podoba mi się ten wydech. Odkryłeś w końcu co tam masz za zawias? :decayed:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia. Już w chwili obecnej wygląda dobrze - podoba mi się ten wydech. Odkryłeś w końcu co tam masz za zawias? :decayed:

:hi:

patrzyliśmy dzisiaj z Patrykiem i tył jest s-line a przód amorki s-line i sprężyny HR.

Troche się działo ale nie było czasu pisać i zdjęć robic, część zdjęć z telefonu jest jednak :decayed:.

1. Osłony w komorze silnika

snc00196m.th.jpg

2. Czarne lampki

snc00198f.th.jpg

3. Felgi pomalowane i wyprostowane. (troche zapylone :kox:)

snc00199b.th.jpg

4. Nowe tarcze nawiercane i klocki zimmermann, jak sie okazało mam z tyłu dość dużą tarcza 288mm :>

snc00204.th.jpg

snc00208l.th.jpg

A tu samo szefostwo w trakcie pracy, ja stałem z boku i pilnowałem :bicz2: :bicz2:

snc00205z.th.jpg

snc00210l.th.jpg

Dzięki Patryk za pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...