Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] quattro by Ponior


Ponior

Rekomendowane odpowiedzi

deprechę chyba by każdy złapał jakby zamiast słów fajna fura itp przeczytał -walona malowana :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ale trzeba być dobrej myśli :good:

Dobrej myśli jestem widziałem co brałem i nie kupowałem auta na pałe . Za ta cene warto było, niedługo bedzie nowy soft i drobne korekty w malowaniu i bedzie git.

Autko ma wymienione napinacze rozrządu na nowe i założoną nową turbawke w serwisie. :)

Ogólnie kupić nieruszone autko w Polsce to wyczyn nie do zrobienia. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko sprawdzone po vinie w serwisie audi, był w niemcowni w serwisie wymieniany silnik na nowy i skrzynia

miało przerysowany lewy bok i delikatnie robiony przód, widziałem zdjęcia przed przywiezieniem z niemiec.

Ogólnie mierzone miernikiem do lakieru i zdiagnozowane na kompie wszystko pod okiem Daniela z EcuProject. tragedii nie ma : :tongue4:

Program jest tragiczny za dużo nm z dołu i to przez to pewnie coś siadło. :tongue4:

faktycznie o silniku też mi kumpel mówił tylko zapomniałem napisać. Jak dobrze zrobione to miejmy nadzieje, że będzie długo służyła. Wywal ledy, załóż relingi i będzie cacy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest takie jak pieniądze zapłacone za niego a cena była mniejsza jak za dobre 2.0tdi. Własciciel lekki handlarz ale mnóstwo rzeczy zrobił w serwisie. M.i.n ostatnio nowe turbo, nowe sprzęgło i napinacze. Więc można tylko sie obawiać o wtryski które w najbliższym czasie zmienimy. Ogólnie dużo gorsze egzemplarze trafiały do Nas a znając pedantyzm i zaciętość do najmniejszego detalu Bartka już niedługo nie poznacie tego samochodu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest takie jak pieniądze zapłacone za niego a cena była mniejsza jak za dobre 2.0tdi. Własciciel lekki handlarz ale mnóstwo rzeczy zrobił w serwisie. M.i.n ostatnio nowe turbo, nowe sprzęgło i napinacze. Więc można tylko sie obawiać o wtryski które w najbliższym czasie zmienimy. Ogólnie dużo gorsze egzemplarze trafiały do Nas a znając pedantyzm i zaciętość do najmniejszego detalu Bartka już niedługo nie poznacie tego samochodu:)

Dzięki Patryk, ty jeden ze mna zostałeś :hi:

Mam nadziej, że brat wyzdrowiał bo w Łodzi cięko wyglądał :kox:

Jak wywale ledy to trzeba cały zderzak nowy kupic bo koles powycinał ten starasznie i nic juz z niego nie bedzie.

Priorytetem teraz jest soft i nowe wtryski na reszte przyjdzie czas :th:

może ma ktos linka do tematu jak wyciagnąć uchwyt na kubki i chyba na wizytówki, bo kolesiowi się cola wylała i ni jak nie chce sie to otworzyć. :confused4:

Szukam po forum ale cos słabo chyba mi idzie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyciemnic szyby w przednich drzwiach

Są przyciemnione, a mocniej strach bo prawko zabiorą.

listy drzwi S4, lotka na klape Vortex i skombinuj sobie środek od S4/RS4

Marze o tym tylko to dopiero na lato bo funduszy brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponior proszę

schowek.jpg

o to to.

Super dzieki Rdzewek_RdK mam nadzieje, że sobie poradze i wymyje to ustrojstwo bo wszystko się lepi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko działaj jakimiś tępymi i miękkimi narzędziami, potem wszystko jakoś przemyj i będzie gitara :wink4:

Ide zobaczyć czy dam rade, ale cos ciężko z wyjęciem navi bedzie coś czuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no musisz mieć specjalne wyjmaki czy jak to tam zwał :cool1:

Potrzebne 4 płaskie blaszki, jutro coś pokombinuje. Dzięki jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyciemnic szyby w przednich drzwiach

Są przyciemnione, a mocniej strach bo prawko zabiorą.

A od kiedy za szyby prawko zabieraja?? :tongue4:

A co do autka- fajne, ogarnac je, doprowadzic do porzadku i bedzie lala.

A co do ledow- co Wy od nich chcecie, fajne sa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy za szyby prawko zabieraja

Wiadomo, że chodziło o dowód, dodam, że nie osobisty :tongue4:

A co do ledow- co Wy od nich chcecie, fajne sa

Dopiero co kupiłem to bezwypadkowe B7 :decayed: i troche mi zajmie doprowadzenie go do porządku.

Tu jest link do mojej poprzedniej furki jak ktos chce poogladać.

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=130814&postdays=0&postorder=asc&start=0

Chłopaki na jaki kolor dac zaciski:

srebrny, czarny, czerwony, niebieski...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki na jaki kolor dac zaciski:

srebrny, czarny, czerwony, niebieski...??

Szczerze mówiąc ja bym dał niebieskie, takie jak lakier i zostawił czarną felge tylko odświeżył na niej lakier. Zaciski nawet kapke ciemniejsze od lakieru żeby to nie był taki krzykliwy kolor, tylko stonowany, pasujący do koloru nadwozia. :good:

I maluj środki lamp na czarno, będzie się ładnie komponować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki na jaki kolor dac zaciski:

srebrny, czarny, czerwony, niebieski...??

Szczerze mówiąc ja bym dał niebieskie, takie jak lakier i zostawił czarną felge tylko odświeżył na niej lakier. Zaciski nawet kapke ciemniejsze od lakieru żeby to nie był taki krzykliwy kolor, tylko stonowany, pasujący do koloru nadwozia. :good:

I maluj środki lamp na czarno, będzie się ładnie komponować.

Tez tal myślałem i już nawet niebieską farbe kupiłem, dałem tez dzisiaj do malowania felgi. Środki lampa na czarno też są w planie ale powoli, powoli, emocje trzeba dozować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Chłopaki na jaki kolor dac zaciski:

srebrny, czarny, czerwony, niebieski...??

Cyba niebieski byłby git. :good::wink4: Ja też (jeśli będę to robił) to prysnę na niebiesko... :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a felgi na jaki kolor? przeciez czarne pasuja idealnie ;)

Koloru nie zmieniam, tylko maluje bo są strasznie porysowane.

Mam też odboje z tyłu do wymiany, cięzko to wymienić, dam sam rade.?? W golfie to była chwila, ale tutaj zawieszenie jest troche bardziej skomplikowane. :kox:

Zaciski będą niebieskie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...