.i.KALI.i.

• Ostatnia wizyta

O .i.KALI.i.

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia .i.KALI.i.

Reputacja

1. wiem ile ich wyszło ale bede szukał, jak już bede miał możliwości finansowe ma kupno auta do stania w garażu. Tak jak mówie, chce laleczke, igłe w 100% ori. Może za 2-3 lata się uda. Na razie ciesze się, że moge spełnić inne marzenie, to związane z Subaru i pozbyć sie diesla w końcu. Ciesze się, że małymi kroczkami, po swojemu, udaje mi się wychodzić na prostą i realizować to co sobie kiedyś wymarzyłem.
  2. Nie ja tylko mój ojciec i tak, jeszcze jest. Stoi i zapada już w sen zimowy. Co do RS4 to ma być B5 a cene napisałem z tego co pamietałem jakiś czas temu po ile chodziły igły. Dla mnie to ma być auto do okazjonalnej jazdy, bardziej kolekcjonerskie, w 100% oryginalne, przebieg im mniejszy tym lepiej, a max. 80 tyś. I dlatego pisałem, że jeszcze długa droga przede mną.
  3. Każdy ma prawo do własnej interpretacji faktów. Czy znajdzie się klient to już czas pokaże. Miałem tu wrzucić zdjęcie jaki to wielki dzwon był ale sobie daruje. Poziek, życze Ci wszystkiego co najlepsze w życiu i dużo zdrowia. Więcej komentować nie mam zamiaru.
  4. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=45.msg2103237#msg2103237 60k dałeś za furę...przypomina mi się akcja z drukarką nie napisałeś w ogłoszeniu, że jest bezwypadkowa a nie jest idealnie nadajesz się na frajera w STI i generalnie zaraz wrzucam to ogłoszenie do zakupu kontrolowanego, żeby ludzie z klubu znali sprawę Zapewniam Cie, że dałem wiecej za sam zakup, plus zmiana kategorii na osobowy, felgi, teraz kolektory. troche tego było ale wiem, że Ty masz zawsze swoją wersje wydarzeń. Uważaj też na słowa, bo pomimo, że znam Twój sposób bycia to to jest już przegięciem. Druga sprawa, że nie zmuszam nikogo tutaj do kupienia. Wiem co i w jakim stanie sprzedaje i to moja sprawa za ile. Po za tym wystarczy spojrzeć na ceny takich aut w niemczech i samemu wyciągnąć wnioski, czy to dużo. Buba napisałem, bo zobaczyłem, że Poziek wrzucił moje ogłoszenie, więc chciałem jakoś odpowiedzieć na nie. Po za tym i tak już chciałem, że tak powiem, powrócić, bo mam w końcu troche wiecej wolnego czasu, ogarnąłem się z wieloma rzeczami. Heres nie mam zamieru ukrywać tego co się stało ale na allegro nie chce opisywać, bo nie uważam tego za wypadek, a dwa wiem, że takie rzeczy w opisie bardzo odstreaszają ludzi. Zupełnie inaczej wygląda sprawa jak się rozmawia na żywo. To tak jak ze zmianą koła. stare dziurawisz, wymieniasz na nowe i śladu po tym nie ma, ani nie pogarsza to w najmniejszym stopniu stanu auta.
  5. Można tak powiedzieć. na rs4 licze ok 140 tys na zakup i góra gotówki na utrzymanie w perfekcyjnym stanie. a STI mam za polowe tej ceny. Żeby było wszystko jasne, bo nie zamierzam niczego ukrywać w związku z A4. W czerwcu moja koleżanka potrąciła dziewczynke (nie chce mi sie opowiadac całej historii. nikomu nic sie nie stalo a to najważniejsze) Wymieniony został lewy błotnik, lusterko i szyba przednia. Błotnik i lusterko kupiłem ori w kolorze a szyba jest pelinkgton (pedington czy jakos tak). Na allegro napisałem o kamieniu na szybie, bo nie chce sie kazdemu tłumaczyć. Jak ktoś przyjedzie oglądać i zapyta to powiem jak to wygladalo. mam zdjecia tuz po uderzeniu. Ale nie nazwałbym tego wypadkiem bo nie ma zadnej szpachli, nic ni jest ponownie malowane, wszystko wymienione na ori. śladu po tym nie ma najmniejszego. Jeszcze jakieś pytania?
  6. tak zrobie jak tylko sprzedam A4. STI juz czeka na mnie zarezerwowane. ragga nie było mnie m.in. dlatego, że pracowałem na to, żeby nie musieć oszczędzać i w końcu nadszedł ten czas dlatego zmieniam auto i spełniam swoje marzenie. Kolejnym jest RS4 B5 ale to jeszcze dłuuuga droga przede mną. No i umoczyłbym w końcu
  7. wiedziałem, że szybko wyłapiecie moje ogłoszenie. Cena jest o 3 tyś wyższa niż kupiłem, a nie o 30. To raz a dwa, nie oddam sprawnego auta za bezcen. A czy ktoś będzie chciał ode mnie ją kupić to już rynek zweryfikuje. tak w ogóle musze sie pojawić na spocie bo daaaaawno mnie nie było.
  8. to ja. Pozdrawiam również, widziałem jak jechałeś, nawet się oglądałem bo ładnie sie prezentuje autko z policmajstrami udało sie dogadać i obiecałem, że wiecej tak nie bede.
  9. Robote mam 2 ulice dalej, na wagonowej. Tak właśnie patrzyłem na Ciebie ale że było rano to nie dostrzegłem kto siedzi za kółkiem (wydawało mi się, że widziałem siwą brode ) Pozdrawiam również
  10. Buba dzisiaj rano obtrabiony i obmachany na Towarowej. pozdrawiam raz jeszcze
  11. wczoraj wieczorem czerwone B5 kąbi na blachach WY zaparkowane obok street'a przy pereca. moje okolice pozdrawiam
  12. mała zmiana planów. 21.30 M1 parking IKEA zobaczymy co i jak, może bedzie się jeszcze na czym poślizgać.
  13. bede. po to mam Q żeby korzystać. piatek, sobota 240 km robiłem po roznych trasach.
  14. :hi: 21.30 Janki. Zapraszam. Ostatnie podrygi zimy
  15. kokos to, ze można kupic taniej nie znaczy, że ja ją tanio kupiłem. dałem z wysyłką niewiele mniej niż wystawiam więc tak naprawde jak ktoś by ode mnie wziął to zarobił bym moze na 5 paczek fajków a jak by się chciało negocjowac to wyjde na zero. Miałem ją brac dla siebie ale okazało się, że jednak nie jest mi potrzebny tak dobry sprzęt i dlatego chce sprzedać nówke, nawet nie odpalaną, zeby nie stracić. Widze, że już wiele osób przyczepiło do mnie łatke, a szkoda. Ale w takim razie musze się z tym liczyć przy każdej wypowiedzi czy spotkaniu.