Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] quattro by Ponior


Ponior

Rekomendowane odpowiedzi

co za wydech montujesz?[br]Dopisany: 09 Maj 2011, 09:05_________________________________________________

Golf juz sprzedany :wallbash:, pojechał do Warszawy.

zmień podpis w takim razie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiony na zamówienie po podaniu wymiarów, przelotowy. Średnica ok 8cm-8.5cm. Miałem taki w golfie i sprawował się super. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, to teraz będzie mnie korcić ta "rynna", a kasy na razie brak. Kiedy zakładasz wydech?

Obydwa wydechy przymierzaliśmy z Danielem w niedziele i jednak z wkładką mi bardziej podchodzi. Ten bez też jest ok, ale jak by był mniejszej średnicy.

Wszystkie wydechy już sprzedane ale Patryk może zamówić następne, robią je szybko. :>

No właśnie ja "przymierzałem" ten bez wkładki i moim zdaniem wygląda naprawdę rasowo. Ale fakt, że ten który masz teraz jest podobny, więc jakaś odmiana się przyda.

Żartowałem z tym, że wezmę od razu ten drugi. Na razie wydech musi poczekać. Do tego niestety, w przeciwieństwie do Ciebie, mam DPFa, a to trochę komplikuje sprawę, jakie rozwiązanie przyjąć. Robić od DPFa? Wyciąć DPFa? Czy może zrobić tak jak Mystic.pl, poszerzyć dojście do DPFa i go zostawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fakt, że ten który masz teraz jest podobny, więc jakaś odmiana się przyda.

Właśnie o to chodzi zmieniam wydech i praktycznie założyłbym taki sam tylko chromowany. :kwasny:

Poza tym byłem z dziewczyną i powiedziała Danielowi, że ma być z wkładką więc nie miałem nic do gadania :kox: :>

ps. Ja bym sie dpf-a pozbył raz na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jakiej wkładce piszecie? :wink4:

Nie wygląda to tak samo. Bo ten Piniora wygląda lepiej. Ale daje to pogląd, o co mniej więcej chodzi.

http://new.ulter.com.pl/offer/endings/single/10

Jest to takie perforowane zwężenie średnicy wylotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładka od s-lina na aucie

SNC00163.jpg

Z przodu też będą mody: :kox:

SNC00187.jpg

Wypolerowałem tez całe auto

SNC00166.jpg

Jak by co to będe miał do sprzedania dokładke na dwa wydechy zwykłą i mój zderzak s-line z ledami. grill jeszcze nie wiem który założę, ale na pewno będzie black. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodze z s-lina led na s-lina halogen. :kox: gril chyba zostawie z rs4 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie żarówki polecacie do halogenów. Dajcie jakies linki. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywal wycieraczkę nie bądź miekki :decayed: :decayed:

jak będzie lotka na klapę to już nic nie będzie brakować, przy braku relingów o nią bym szczególnie zadbał :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie żarówki polecacie do halogenów. Dajcie jakies linki. :mysli:

zapodaj xenonki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywal wycieraczkę nie bądź miekki :decayed: :decayed:

jak będzie lotka na klapę to już nic nie będzie brakować, przy braku relingów o nią bym szczególnie zadbał :good:

Jak bedzie lotka, zastanowie się nad wycieraczką, bo clean ass ładnie by wyglądał. :decayed:

Jakie żarówki polecacie do halogenów. Dajcie jakies linki. :mysli:

zapodaj xenonki :naughty:

No właśnie nie chce mi się zakładać dodatkowych przetwornic i rzeźbić pod maską, jak to upchać.

Z halogenów i tak pewnie skorzystam ze 2 razy w roku :tongue4::kox:

jakie są żarówki w halogenach w B7, jaki mają symbol??????? H11 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba H11... żarówka jest cholernie droga :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba H11... żarówka jest cholernie droga :confused4:

Na allegro są chińskie od 10zł a philips zaczyna się od 20zł. Więc nie są aż takie drogie, tylko czy na 100% jest tam H11??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli w A3 i A4 B7 są te same (a podejrzewam, że tak) to są H11. sprawdzałem bo mam u siebie w schowku zapasową jak mi się przepaliła... w Bydgoszczy w każdym razie nigdzie nie mogłem dostać i pojechałem do ASO. za żarówkę OSRAM płaciłem ok 75 zł... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zamówiłem już na allegro osram H11 za 14zł szt :kox: :kox:

Jak będzie chwila wolnego to we wtorek powinno wjechać zawieszenie eibach pro system i stabilizator z rs4 :banan:

Przestało mi działac srodkowe światło stopu :wallbash:, tam jest jakaś żarówka czy co, od czego zacząć :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zamówiłem już na allegro osram H11 za 14zł szt :kox: :kox:

Jak będzie chwila wolnego to we wtorek powinno wjechać zawieszenie eibach pro system i stabilizator z rs4 :banan:

Przestało mi działac srodkowe światło stopu :wallbash:, tam jest jakaś żarówka czy co, od czego zacząć :mysli:

mozesz kupic cale nowe w ASO, nie kosztuje duzo

przepalily sie diody, czy calkiem padlo? jak calkiem to moze wiazka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...