-
Kopci na biało
Mogę się dołączyć? Mam taki problem, moja A4 TDI kopci tylko na jałowym biegu, wtedy lekko falują obroty, trochę trzęsie budą, jak ruszam i jadę to zero dymu, moc jest tak jak była. Wtryski czy regulacja kątów?
-
ePasjonat zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
RNS-E popularność ze względu na wygląd ?
Cześć magicy, mam B7 z radyjkiem w wersji 2, czyli nie tym najmniejszym ale trochę większym, monokolorowym. Chcę zmienić to na RNS-E w wersji LED, bo ma lepsze kolory itd. a mi bardzo brakuje dobrej nawigacji. Może podpowiedzieć parę rzeczy? Nie znam się za bardzo na tym: czy RNS-E LED to najlepsza oryginalna i możliwa opcja do B7? czy ta wersja LED jest z A3 8P? czy zna ktoś cenę w ASO i czy w ogóle jeszcze to sprzedają? jak aktualizuje się w tym mapę? Czy to są płatne czy "torrentowo-chomikowe" aktualizacje? czy nawigacja działa sprawnie i dobrze, nie ma problemów i niespodzianek? obecnie mam nawigację z CD tylko na Niemcy + FIS, czy po zmianie urządzenia, dalej będą pewne wskazówki nawigacji na FISie? czy są w Polsce mistrzowie, którzy wgrają polskie menu i głos? czy z karty SD można odpalać MP3? jak dodać do oryginału więcej opcji, np. jak tutaj? poleca ktoś czyjeś usługi montażu na dolnośląskim? Dzięki!
-
2.0 TDI 170
Co Cię urwało za kilka tys zł? -- Mam BRD od 2 lat kręcone do 200 KM, orane do czerwoności. Polecam. Po 2 latach była na hamowni w Bielsku, wszystko idealnie. Awaryjność silnika zależy od awaryjności mózgu właścicieli. Nie dbasz - płacisz. Proste jak budowa cepa. Wymieniałem odmę z klawiaturą, wywaliłem EGR, nowe PDki, soft, hamulce z S4, czyszczenie DPFa, przepływomierza i końcowek PDków regularne. Motul Sport, oryginalne płyny i smary. Tak jak piszecie, na 3. biegu nieraz zerwie dlatego polecam kupić sportowe opony, np. ContiSport 3 lub 5, najlepsze na rynku detalicznym, które kleją jak cudo, przez co boks zdarza się rzadziej.
-
Akcja serwisowa wymiany PD Siemens w 2.0 TDI BRD 170 KM
Ja też wymieniłem profilaktycznie za free mimo braku usterek, polecam.
-
EGR-wyłączenie
Mam wyłączony EGR i u mnie wszystko cacy, tylko, że robili to w porządnym serwisie. Nie znam się, ale jak Ci śmierdzi to szukaj problemu, bo tak nie powinno być.
-
EGR-wyłączenie
Daj obieg zamknięty w nawiewie jak stoisz na postoju.
-
Czy to wina przepływomierza ?
Zanim pójdziesz w koszty użyj tego
-
Alternatywa dla dystansów H&R
dzięki chłopaki, jutro kupuję. Ps. będę zadowolony nie po montażu tylko po paru latach gdy mi nie pękną
-
Alternatywa dla dystansów H&R
Cześć, jest jakaś inna dobra firma w tym segmencie? Ceny za HR są zawyżone, polecacie inne dystanse dobrej jakości? Podobno muszą być robione metodą skrawania.
-
EGR-wyłączenie
Jutro idę ustawić człowieku kto ma czas paprać się brudem pod maską, trzeba pracować a nie bawić się mechaniką. Może być że nie EGR, w takim razie wypada na nową odmę i pokrywę zaworów.
-
EGR-wyłączenie
No jak nie umiałbyś własnego auta wyczuć po odbiorze od mechanika to jesteś audiofilem ziomek, z resztą jeśli o mnie chodzi, to wrzucę wykres z hamowni za parę tygodni.
-
Turbina łapie od ok 3tys/obr
Wywal EGR. Popraw Niemców
-
Turbina łapie od ok 3tys/obr
nie końcówką tylko materiałem wewnątrz, którego na zdjęciu nie zobaczysz, kup nową, zaufaj mi chyba, że nie chcesz iść w koszty (50 zł)
-
EGR-wyłączenie
W takim razie u mnie wzrost mocy o 10% jest efektem nowej odmy czy nowej pokrywy zaworów? Nie wiem tego.
-
Turbina łapie od ok 3tys/obr
Tego nie znajdziesz w Google - kup i zamontuj nową, oryginalną gruszkę kolektora ssącego (~60,00 zł). To wygląda podobnie ale nie identycznie jak na tej fotce: Nowa jest zbudowana z innych, poprawionych materiałów (silikon). Wrażenia z turbo niezapomniane. Ogólnie u mnie na 2 biegu w BRD nie da się przyspieszyć bez boksowania, często 3 bieg też gubi trakcję (na suchej nawierzchni oczywiście). Wisisz mi Kubusia.