Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ePasjonat

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ePasjonat

  1. ePasjonat odpowiedział(a) na Aragon99 temat w 2.0TDI
    Mogę się dołączyć? Mam taki problem, moja A4 TDI kopci tylko na jałowym biegu, wtedy lekko falują obroty, trochę trzęsie budą, jak ruszam i jadę to zero dymu, moc jest tak jak była. Wtryski czy regulacja kątów?
  2. Cześć magicy, mam B7 z radyjkiem w wersji 2, czyli nie tym najmniejszym ale trochę większym, monokolorowym. Chcę zmienić to na RNS-E w wersji LED, bo ma lepsze kolory itd. a mi bardzo brakuje dobrej nawigacji. Może podpowiedzieć parę rzeczy? Nie znam się za bardzo na tym: czy RNS-E LED to najlepsza oryginalna i możliwa opcja do B7? czy ta wersja LED jest z A3 8P? czy zna ktoś cenę w ASO i czy w ogóle jeszcze to sprzedają? jak aktualizuje się w tym mapę? Czy to są płatne czy "torrentowo-chomikowe" aktualizacje? czy nawigacja działa sprawnie i dobrze, nie ma problemów i niespodzianek? obecnie mam nawigację z CD tylko na Niemcy + FIS, czy po zmianie urządzenia, dalej będą pewne wskazówki nawigacji na FISie? czy są w Polsce mistrzowie, którzy wgrają polskie menu i głos? czy z karty SD można odpalać MP3? jak dodać do oryginału więcej opcji, np. jak tutaj? poleca ktoś czyjeś usługi montażu na dolnośląskim? Dzięki!
  3. ePasjonat odpowiedział(a) na dawidq100 temat w 2.0TDI
    Co Cię urwało za kilka tys zł? -- Mam BRD od 2 lat kręcone do 200 KM, orane do czerwoności. Polecam. Po 2 latach była na hamowni w Bielsku, wszystko idealnie. Awaryjność silnika zależy od awaryjności mózgu właścicieli. Nie dbasz - płacisz. Proste jak budowa cepa. Wymieniałem odmę z klawiaturą, wywaliłem EGR, nowe PDki, soft, hamulce z S4, czyszczenie DPFa, przepływomierza i końcowek PDków regularne. Motul Sport, oryginalne płyny i smary. Tak jak piszecie, na 3. biegu nieraz zerwie dlatego polecam kupić sportowe opony, np. ContiSport 3 lub 5, najlepsze na rynku detalicznym, które kleją jak cudo, przez co boks zdarza się rzadziej.
  4. Ja też wymieniłem profilaktycznie za free mimo braku usterek, polecam.
  5. ePasjonat odpowiedział(a) na muszka76 temat w 2.0TDI
    Mam wyłączony EGR i u mnie wszystko cacy, tylko, że robili to w porządnym serwisie. Nie znam się, ale jak Ci śmierdzi to szukaj problemu, bo tak nie powinno być.
  6. ePasjonat odpowiedział(a) na muszka76 temat w 2.0TDI
    Daj obieg zamknięty w nawiewie jak stoisz na postoju.
  7. Zanim pójdziesz w koszty użyj tego
  8. dzięki chłopaki, jutro kupuję. Ps. będę zadowolony nie po montażu tylko po paru latach gdy mi nie pękną
  9. Cześć, jest jakaś inna dobra firma w tym segmencie? Ceny za HR są zawyżone, polecacie inne dystanse dobrej jakości? Podobno muszą być robione metodą skrawania.
  10. ePasjonat odpowiedział(a) na muszka76 temat w 2.0TDI
    Jutro idę ustawić człowieku kto ma czas paprać się brudem pod maską, trzeba pracować a nie bawić się mechaniką. Może być że nie EGR, w takim razie wypada na nową odmę i pokrywę zaworów.
  11. ePasjonat odpowiedział(a) na muszka76 temat w 2.0TDI
    No jak nie umiałbyś własnego auta wyczuć po odbiorze od mechanika to jesteś audiofilem ziomek, z resztą jeśli o mnie chodzi, to wrzucę wykres z hamowni za parę tygodni.
  12. Wywal EGR. Popraw Niemców
  13. nie końcówką tylko materiałem wewnątrz, którego na zdjęciu nie zobaczysz, kup nową, zaufaj mi chyba, że nie chcesz iść w koszty (50 zł)
  14. ePasjonat odpowiedział(a) na muszka76 temat w 2.0TDI
    W takim razie u mnie wzrost mocy o 10% jest efektem nowej odmy czy nowej pokrywy zaworów? Nie wiem tego.
  15. Tego nie znajdziesz w Google - kup i zamontuj nową, oryginalną gruszkę kolektora ssącego (~60,00 zł). To wygląda podobnie ale nie identycznie jak na tej fotce: Nowa jest zbudowana z innych, poprawionych materiałów (silikon). Wrażenia z turbo niezapomniane. Ogólnie u mnie na 2 biegu w BRD nie da się przyspieszyć bez boksowania, często 3 bieg też gubi trakcję (na suchej nawierzchni oczywiście). Wisisz mi Kubusia.
  16. ePasjonat odpowiedział(a) na muszka76 temat w 2.0TDI
    Są powody - uniknięcie kosztów wymiany elementów układu EGR, np. chłodniczki spalin (1 400,00 zł)Zaślepiałem EGRa kilka dni temu, ponieważ miałem dziurawą chłodnicę spalin i nie chciałem marnować pieniędzy na używaną czy nową, w dodatku za jakiś czas nowa również byłaby do wymiany, do tego nagar w przewodach, który należy czyścić itd. Układ EGR można śmiało usuwać. W BRD trzeba zmienić coś w sofcie, nie wiem co, nie znam się, natomiast bez problemu w kodzie, który mam od CompSport, w Ecu Project usunęli mi EGR bez żadnych problemów. Nie polecam robić tego samemu, muszą być fachury. A odnośnie: to serio @SotoM? Bo właśnie auto lata mi o 10% lepiej ale myślałem, że to przez nową odmę i klawiaturę, które też w tym samym czasie miałem wymieniane..
  17. W Etce free nie można użyć VINu, proszę kogoś kto ma dostęp o sprawdzenie numeru chłodnicy spalin (tej od EGR) dla A4 2.0 TDI 16V BRD 2007 r. Byłoby miło
  18. No to już wiem, mechanicy dali mi info, piszę to dla forumowiczów, może się przyda komuś kiedyś coś.. 1. Mocno zatkana odma (ona odprowadza jakieś tam opary spalania czy coś), olej gdzieś się dostał, nie zrozumiałem już jak i gdzie 2. Przez zatkaną odmę dostał po d*pie wirnik i jedna łopatka turbo 3. Przy okazji nieszczelność chłodnicy spalin (mam ominiętą tylko pod kątem płynu chłodniczego), podobno żeby ominąć spaliny trzeba pobawić się w komputerze również Wymiana odmy tylko z pokrywą w oryginale - 600 zł + robota 80 zł Demontaż turbo - robota 300 zł Chłodniczka spalin - szukam używanej (lub wykluczenie jej z obiegu spalin + komputer robota 600 zł)
  19. o rzesz kurde dzięki.
  20. No właśnie jałowo Ma inny dźwięk ale budą nie rzuca, nie tyka tak jak zdrowy bocian.
  21. Cześć, w tygodniu jedziemy z Niunią do lekarza, póki co chciałbym Was prosić o opinie i diagnozy na odległość: - auto nie wchodzi na obroty tak jak gdy jest zdrowe - słychać przy gazowaniu głośne dźwięki odbijającego się powietrza, tak jakby jakiś wąż się odpiął czy coś - szarpie podczas jazdy - na zakrętach dźwięki wydają się głośniejsze - po zgaszeniu silnika słychać na do widzenia ten sam dźwięk powietrza - czasem coś przyhamowuje samochód
  22. ATE nie robi perforowanych.
  23. Cześć, mam 2 szybkie pytania do Was: 1. w S4 w 2006 r. była zmiana zacisków, do A4 B7 BRD z 2008 r. na tył trzeba szukać tych zacisków po 2006 roku? 2. klocki Ferrodo czy TRW?
  24. Chłopaki bo zrozumiałem, że to foto, które dałem w 1 poście przedstawia całkiem inny efekt niż bym chciał. Zobaczcie tutaj: Mam felgę RS4 (taka jak na fotce), 18" ET 35 i oponę 225/40. Proszę napiszcie, jaki dystans ma być do tego na przód i jaki na tył. Nie mam zielonego pojęcia a założyć coś dla sprawdzenia też nie mam. Dziękuję.
  25. Hamowanie awaryjne silnikiem + hamulcami to dodatkowe za***iste tarcze.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.