-
AUDI Usterka/awaria
Ja się pozbyłem usterki, po podłączeniu kabla okazało się że problem był w rurze z intercoolera do turbo (nr OEM 3B0145838A), lekko puszczała powietrze, wyrzucił błąd i nie mógł wejść w procedurę dopalania dpf, dodatkowo spryskałem kostki od przedniej i tylnej sondy, problem znikł,
-
AUDI Usterka/awaria
Mam ten sam problem, pojawił się po wymianie sondy lambdy, auto traci moc, max 2tys. obrotów, po wyłączeniu silnika i ponownym uruchomieniu problem znika na jakis czas, później znowu to samo, i tak w koło, spalanie wskoczyło na 10-12 l/100km
-
Przycisk opuszczania szyb drzwi kierowcy
ostatnio zamawiałem 8E0959851C5PR, ale to na przednie szyby podwójny, 119 zł w ASO Auto Grupa Polska we Wrocławiu
-
Kierownice w b6/b7 . Jak obszyć ?
http://www.bmcustoms.pl/ mam od nich kierownicę, robota pierwsza klasa
-
B7 Crew
pytanie z innej beczki, szukałem na forum, ale nie jest jasno opisane, zakupiłem nowy kluczyk(nie z serwisu), chce go zaprogramować, mam kabel HEX-CAN + VCDS, czy tym kabelkiem da radę wydobyć PIN do IMMO? jeśli tak to na którym kanale? a może nie potrzeba do tego typu operacji PINu? bo w serwisie to mnie za całą akcje policzyli 810 zł ale wszystko nowe? Ktoś coś takiego robił? EDIT: VCDS'em pinu nie wydobędę, przynajmniej takie opinie
- B7 Crew
-
B7 Crew
cholercia trochę rezania, dużo modzenia, dużo szukania po sieci części, dużo "modlenia się" żeby pasowało, a noszę się z zamiarem zmiany na coś większego, chyba zostanę przy serii, tylko komplet kloców do wymiany. Padło na Ferodo Premier A jak z "kopceniem" trochę poczytałem na sieci, i dużo jest opinii że klocki są ok, ale minusem jest duże okopcenie felg, jak u was?
- B7 Crew
-
B7 Crew
Siema. Jakie klocki hamulcowe polecacie? obecnie mam ATE przód/tył, ale przejechane ~60kkm i świeci kontrolka, może coś innego? a i jeszcze pytanie czy system hamulcowy ATE dopuści klocki TWR/Lucas? I o co z tym systemem hamulcowym chodzi
-
B7 Crew
No faktycznie nie potrzeba przycisków, żeby szyby zadziałały. Co do VCDS dopiero za miesiąc będę miał dostęp, więc narazie to drugi pilot w użyciu, a koszt w ASO to 635 zł kluczyk z zrobionym grotem po nr vin i czysty transponder, dodatkowo 160 zł za zaprogramowanie, oczywiście na zamówienie, odbiór tylko w ASO po okazaniu kluczyków, dowodu rejestracyjnego
-
B7 Crew
Gdy ten uszkodzony kluczyk jest w zamku drzwi, po przekręceniu kluczyka do pozycji otworzenia czyli w lewo i naciśnięcie i przetrzymaniu otworzenia czyli przycisku na dole kluczyka szyby się otwierają, a jak kluczyk przekręcę do pozycji zamknięcia czyli w prawo i naciśnięcie i przytrzymanie zamknięcia czyli przycisku na górze, szyby się domykają. Po włożeniu do stacyjki i po próbie zakodowania, nic się nie dziej. Reasumując uszkodzony kluczyk otwiera i domyka szyby jak jest w zamku drzwi, normalnie odpala i jeździ, tylko nie działa zamykanie/otwieranie auta z pilota. Dodam, iż próba kodowania na drugim sprawnym kluczyku, sposób kodowania wskazany powyżej działa bez problemu. Działa oczywiście ten sprawny
- B7 Crew
-
B7 Crew
hmm mam mały problem. dzisiaj wymieniałem baterię w pilocie do b7, i nie mogę go zaadaptować "przez stacyjkę", postępowałem tak jak w opisach na forum tzn, kluczyk w stacyjkę, przekręcić 1 raz, przycisnąć przycisk na pilocie i powinno być ok. No i własnie nie jest ok, kluczyk otwiera i domyka szyby gdy jest w zamku drzwi, a jak się wyjmie to nic się nie dziej, czy to może być wina transpondera? jakie są wyjścia?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Tomaszów Lubelski, miał fontannę https://www.youtube.com/watch?t=106&v=y5n5NVdGuE8
- B7 Crew