-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Witam bd ktoś jutro?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pany ma ktoś na zbyciu jakiś emblemat audi np z tylnej klapy albo jakis inny ?
-
Audi A4 B6 Avant by Bobek
Trzeba dobrze szukać Walka z rudą szmata wygrana
-
Audi A4 B6 Avant by Bobek
Powiesz szczerze ze nie bo moim zdaniem wtedy z ładnego avanta robi sie taki karawan na trumny ale to tylko moje zdanie poza tym mam rolety z tyłu w drzwiach więc tym bardziej nie ;p Ma ktoś jeszcze s line na dwie rury z listwą?;D
-
Audi A4 B6 Avant by Bobek
-40mm na czerwonych amorach beton jest straszny ;p także tego ;p dwa kominy chwilowo w dół trzeba upolować jakiegoś eslajna ;p przymiarki 19 cali wpadło :banan:
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
pozdrowienia dla dzika w rs4 b5 na żeglarskiej wczoraj ok 16 szła lepiej bokiem niż te driftowozy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wpada ktoś na parking WSK ?;p
-
Spoty Przemyśl
To lipa trochę ja jak sie wyrobie to będę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zabrał by ktoś ze sobą na spota jutro kompa i kabel potrzebuję cos sprawdzić ;p
-
Spoty Przemyśl
Będzie ktoś jeszcze?;p
-
Spoty Przemyśl
To tam na kopcu czy gdzie?;p ja przyjadę;p
-
Spoty Przemyśl
ok a gdzie ?;p
-
Spoty Przemyśl
To kiedy Panowie ?;p
-
Spoty Przemyśl
Jak by było więcej chętnych to czemu nie
-
Spoty Przemyśl
Chętnie bym wpadł bo ten Rzeszów i podpromie już jest nudne ;p