Treść opublikowana przez bobek_audi
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Witam bd ktoś jutro?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pany ma ktoś na zbyciu jakiś emblemat audi np z tylnej klapy albo jakis inny ?
-
Audi A4 B6 Avant by Bobek
Trzeba dobrze szukać Walka z rudą szmata wygrana
-
Audi A4 B6 Avant by Bobek
Powiesz szczerze ze nie bo moim zdaniem wtedy z ładnego avanta robi sie taki karawan na trumny ale to tylko moje zdanie poza tym mam rolety z tyłu w drzwiach więc tym bardziej nie ;p Ma ktoś jeszcze s line na dwie rury z listwą?;D
-
Audi A4 B6 Avant by Bobek
-40mm na czerwonych amorach beton jest straszny ;p także tego ;p dwa kominy chwilowo w dół trzeba upolować jakiegoś eslajna ;p przymiarki 19 cali wpadło :banan:
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
pozdrowienia dla dzika w rs4 b5 na żeglarskiej wczoraj ok 16 szła lepiej bokiem niż te driftowozy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wpada ktoś na parking WSK ?;p
-
Spoty Przemyśl
To lipa trochę ja jak sie wyrobie to będę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zabrał by ktoś ze sobą na spota jutro kompa i kabel potrzebuję cos sprawdzić ;p
-
Spoty Przemyśl
Będzie ktoś jeszcze?;p
-
Spoty Przemyśl
To tam na kopcu czy gdzie?;p ja przyjadę;p
-
Spoty Przemyśl
ok a gdzie ?;p
-
Spoty Przemyśl
To kiedy Panowie ?;p
-
Spoty Przemyśl
Jak by było więcej chętnych to czemu nie
-
Spoty Przemyśl
Chętnie bym wpadł bo ten Rzeszów i podpromie już jest nudne ;p
-
Trzeszcząca roleta Avant
izolacja parciana i przestanie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kamaz koleżanki też będą ;p
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wpadnę z nowym kolegą jutro ;p
-
Audi A4 B6 Avant by Bobek
Hehe dzięki też mi sie podoba ;p z siostrą ;p
-
rs6 18' ET 54 czy 43
ja mam 18 na 9cali ET54 i na przód musi być dystans 5mm ale to i to powinno być bez dystansu. Osobiście bym wziął 8j i ET 43 i do tego 5mm dystans na przód a na tył 10mm żeby bardzo nie siedziały w środku .;P
-
Spoty Jarosław i okolice stacja Wierzbna BP
Bo to byłem ja z kolegą tylko na bp się pokręcić ;p W niedzielę spot na bp o 13;p
-
felgi 19 et 35 szerokosc 9,5 oraz dobórfelg
u mnie 9 cali z przodu ledwo się mieści ale mam et 54 i dystans 5mm i to sa 18tki ;p
-
Jaki przegub wewnętrzny ?
jedz do sklepu motoryzacyjnego i Ci po winie sprawdzi jaki ma być bo są 3 rodzaje
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja zajade przy okazji sie przywitać lecz nie audica;p
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
polecam tego Pana ;p http://olx.pl/oferta/obszywanie-kierownicy-kierownic-skora-bmw-corolla-focus-tapicer-CID619-ID8wqu1.html