Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Jarosław i okolice stacja Wierzbna BP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo z racji że jest nas coraz więcej z okolic Jarosławia i nie każdy ma czas jechać na PDP do Rzeszowa zapraszam na spota w niedziele 13.12.2015 o godzinie 17 na stajce BP we Wierzbnej jest tam duży parking i pracują normalni ludzie którzy nie będą mieć żadnego problemu z tym że stoimy i gadamy . Na miejscu jest bar,myjnia i dwie altanki jest gdzie umyć auto można zjeść i jest gdzie usiąść .

Zapraszam wszystkich miłośników audi

86eeb9d2e3d3b661med.png

951f18970c21e241med.png

Do zobaczenia !

Opublikowano

znane miejsce i jest mega :)
Bobek , Harry zawita ;)

Opublikowano
  • Autor

zawsze coś :D może Rzeszów ruszy d*py w końcu z tego PDP ?:D

Opublikowano

Chrzciny mam :P

Opublikowano

Ja mam rezerwe nie wiem czy dojadę :decayed::grin:

Edytowane przez Kazek 1.9

Opublikowano

Ja mam rezerwe nie wiem czy dojadę :decayed::grin:

dojechać na spota musisz ale co do powrotu to już nie wiem :)

Opublikowano
  • Autor

Kazek zrzucimy sie po 10 zl ma ropę xD

Opublikowano

No to teraz możemy pomyśleć :P Nic nie obiecuję może zawitam daleko nie ma jakby nie było ;)

Opublikowano
  • Autor

Weź kierowcę po Harrego taksa przyjedzie z JW zapewniam dodatkowe atrakcje :P

Opublikowano

Wchodzę w ten deal i będę tylko gratisy nie zapomnij zabrać dla mnie hehe :-P

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

ja w tym dniu świętuję 3x :D
pierwsze to urodziny Taty :)
drugie pierwsza rocznica moja i audi a6 c6 :)
trzecie to że już nie palę fajek przez rok :banan::banan:
a w ten czas przybyło mi 32 kg :facepalm: no i też przybyło 46tyś.km przez rok :D

Edytowane przez harry19-19

Opublikowano

Harry to trzeba sie nachlać :D bierzcie z bobkiem jakieś trunki przyjadę pomóc opróżniac butle :P:grin::banan: kierowce już załatwiłem :D zwołujcie chłopaków z regionu może ktoś dołączy :);)

Opublikowano

Panowie z chęcią bym do was dołączył, ale niestety za tydzień bedę w pl. Mam nadzieje że może między świętami lub po nowym roku będzie jeszcze jakiś spot w Jarosławiu. Na pewno przyjadę.

Opublikowano

Jesli skoncze zajecia szybciej to tez wbije tak kolo 18 :wink:

Opublikowano

I jak panowie spot udany? Można było by coś zorganizować 27.12 wiem, wiem że zaraz po świętach ale może będzie ktoś trzeźwy heheh

Edytowane przez lukgem

Opublikowano

Pewnie że udany dobrze że byli trzeźwi kierowcy przynajmniej trochę %%% popłyneło :decayed: następny spot w Pśl robimy i nie ma lipy :decayed::grin::hi:

Opublikowano
  • Autor

kazek poprawka 27?:D

Opublikowano

Pewnie że tak ja się pisze bankowo ale tym razem na Pślu :banan::kox:

Opublikowano
  • Autor

spoko ja przyjadę ale tym razem Ty stawiasz flaszkę :D

Opublikowano

Hmmm to niewiem może jednak w Jarosławiu hahahahahha :grin::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.