-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
WItam Panowie. Nie ma koś do oddania zwykłych czarnych lub soul foteli do B6 za jakąś dobrą flaszeczkę ?:D
-
B8 TrOOOOp
Panowie, szybkie pytanie. Czy montując manetki i taśmę z polifta do przedlifta będzie działała multidunkcja na starych przyciskach w kierownicy? Oczywiście taśma pod MF i tempomat.
-
B8 TrOOOOp
Dzięki za odpowiedz
-
B8 TrOOOOp
Tak ale nie ma tam info czy samą wajchę od tempomatu można dołączyć +osłona i kodowanie
-
B8 TrOOOOp
Podpowie ktoś bo nigdzie nie mogę tego znaleźć ;/
-
B8 TrOOOOp
Panowie mam taśmę w kierownicy z końcówką F, czyli obsługuje tempomat oraz multifunkcję ale tempomatu chyba zapomnieli w fabryce założyć. Pytanie czy wystarczy, że kupię samą manetkę od tempomatu i ją wepnę w stary pająk+ kodowanie czy muszę cały pająk wymienić żeby to banglało? Proszę o pomoc
-
Felgi Wheel World
Są to felgi niemieckiej produkcji. Ja już miałem dwa komplety z tej firmy (20") i nie narzekam.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Będzie ktoś dzisiaj na spocie??
-
Kierownica trójramienna z miejscem na przyciski
To jest MF w trójramiennej kierownicy do B6 . Tu jest temat o B8
-
Kierownica trójramienna z miejscem na przyciski
Ok to super. Wielkie dzięki
-
Kierownica trójramienna z miejscem na przyciski
Witam, czy do takiej kierownicy jak w linku, czyli trójramiennej z zaślepkami zamiast przycisków można dokupić przyciski MF i je tam włożyć. Dzięki http://allegro.pl/audi-a3-a4-b8-a5-a6-c6-q5-kierownica-skorzana-i6505527843.html#imglayer
-
2.0 TDI CR 170HP przyśpiesza od 2300rpm i ma podwyższone obroty
Sztangi nie ruszałem jeśli chodzi o tą śrubę na niej Chce jeszcze zrobić logi ale nie wiem w których grupach ;/
-
W których grupach robić logi w 2.0 tdi CR ?
Witam Problem polega na tym, że auto nie jedzie do 2300rpm, później idzie jak złe Chciałbym zrobić logi statyczne i dynamiczne tylko nie wiem w jakich grupach;/ Proszę o pomoc bo planuje jakiś chip
-
2.0 TDI CR 170HP przyśpiesza od 2300rpm i ma podwyższone obroty
No ale to jest ogromna różnica... Wiem, że auto z turbo musi mieć tą dziurę ale tutaj to jest przepaść Odkręciłem sztangę i trochę poruszałem zmienną geometrią i kilka dni było o niebo lepiej, teraz dalej jest tak samo ;/ Panowie nic czyszczenie nie pomogło Podpowie ktoś w których grupach zrobić logi dynamiczne i statyczne??
-
2.0 TDI CR 170HP przyśpiesza od 2300rpm i ma podwyższone obroty
Czyli nie ma się czego obawiać? Z tego co mi doradzono to muszę wyczyścić geometrię w turbinie Za tydzień się okaże
waldi1326
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta