Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turu

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. @Dev to może inny patent
  2. @Dev do mojej b6 też zrobisz taką przeróbkę?
  3. Jakieś spotkania w Słupsku jeszcze istnieją? ?
  4. witam, jakieś spoty w słupsku jeszcze aktywne?
  5. prosze o analize logów: stożek nowy zawór Upustowy forge blad 17963 002-033 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum 003-020 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum 115-118 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum 112 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
  6. witam, czy ktos podpowie czy takie przejscoiwki wystarcza zeby zmienic z rns-d na rns-e? https://masterantena.pl/zestaw-do-montazu-nawigacji-audi-rns-e.html
  7. Turu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Te zaślepki posiadają te 2 bolce na skos, a w zderzaku nie ma na nie miejsca ?
  8. Turu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zna ktoś może numer zaślepek spryskiwaczy xenonu w s4 b6 ?
  9. Ja mam to samo tylko ze jeszcze piatka strasznie cieżko wchodzi, ktoś może wie o co chodzi ?
  10. Kolbenschmidt 50006304 to jest ten wałek?
  11. Pojezdze troche na nim? I kupie go w ic?
  12. Panowie a co powiedzie o wałku ruvivlle? Czy lepiej szukac uzywanego ori ?
  13. Turu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cześć, Panowie ma ktos wałek do awxa w dobrym stanie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.