Treść opublikowana przez Turu
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
@Dev to może inny patent
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
@Dev do mojej b6 też zrobisz taką przeróbkę?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Jakieś spotkania w Słupsku jeszcze istnieją? ?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
witam, jakieś spoty w słupsku jeszcze aktywne?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
1.8t prośba o analize logów
prosze o analize logów: stożek nowy zawór Upustowy forge blad 17963 002-033 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum 003-020 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum 115-118 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum 112 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
witam, czy ktos podpowie czy takie przejscoiwki wystarcza zeby zmienic z rns-d na rns-e? https://masterantena.pl/zestaw-do-montazu-nawigacji-audi-rns-e.html
-
B6 DIVISION
Te zaślepki posiadają te 2 bolce na skos, a w zderzaku nie ma na nie miejsca ?
-
B6 DIVISION
Zna ktoś może numer zaślepek spryskiwaczy xenonu w s4 b6 ?
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
Ja mam to samo tylko ze jeszcze piatka strasznie cieżko wchodzi, ktoś może wie o co chodzi ?
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Kolbenschmidt 50006304 to jest ten wałek?
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Pojezdze troche na nim? I kupie go w ic?
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Panowie a co powiedzie o wałku ruvivlle? Czy lepiej szukac uzywanego ori ?
-
B6 DIVISION
Cześć, Panowie ma ktos wałek do awxa w dobrym stanie?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
B6 DIVISION
A wiesz gdzie takie łapy mozna dostac ? Czy trzeba samemu dorabiac ?
-
B6 DIVISION
Przy zawiasie innym niż 1BA rozpórka była montowana fabrycznie. Tylko ze ja mialem seryjnie 1BA i nie mam rozporki, i kombinuje skad moge ogarnac taka :/
-
B6 DIVISION
Panowie, posiada ktos gorna rozporke w a4 b6? Albo kto wie skad taka wytrzasnąć?
-
B6 DIVISION
Witam, zamawiał ktoś zestaw montażowy z fmic.eu do awxa?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Jedz do Auto-hit Bytów ziomek ogarnia bardzo dobrze szyby ? sam u niego robiłem i polecam, znajomi też robili u niego i każdy zadowolony
-
Wydech od 1.8 do 1.9
Wszystko pasuje, tylko dokładkę zmień z tyłu
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
albo srebrne
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Środek wal na czarno, a rancik wypoleruj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko