Treść opublikowana przez Turu
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Lacialem do znajomego akurat pewnie o Twoja audi chodziło a musiałem napisać na forum bo pierwszy raz widzę tą audi i zastanawiałem się kto to.
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Kto jeździ b5 w kombi na Gsl 263....?? Wlepa klubu na tylnej prawej szybie?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Jakiś spocik?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Jedzie ktoś na VW MANIA?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Chadury dzisiaj wieczorkiem coś będziemy latać
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Robimy jakiś spocik?
-
B5 [AVG] Byyy LuTy
Takie trochę padło! !
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
To co panowie kiedy jakiś spocik?;>
-
Swap z 1.9 TDI na 2.7 Biturbo
Cudo;D możesz ujawnić jaki koszt takiej przeróbki?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
No dobra:D to czekam na 100% odpowiedz
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
No wlasnie musze wpasc a kiedy jakis spocik ?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Luty2502 to moja b6 w sedanie
-
sprezyny z b5 do b6
Witajcie koledzy, powiedzcie mi czy sprezyny z audi a4 b5 podejda do mojego sedana a4 b6 ??
-
jaki kolor felg? czarna
To chyba zostane przy tym srebrnym bo grafit mi sie nie podoba:/ juz odpuscilem pomarancz
-
jaki kolor felg? czarna
No wlasnie tez sie obawialem z tym czarnym, a co myslisz o pomaranczowych?
-
jaki kolor felg? czarna
Klubowicze, proszę was o pomoc w doboru koloru tych felg do mojej a4 b6. Myślalem nad kolorem pomarańczowym, czarnym lub srebrnym.+ do tego pojdzie jeszcze w dół, czy ktoś ma jakieś pomysły?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
To ile bede musial przeznaczyc ?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
To chyba wielkiego problemu nie bedzie z tym zbiorbiczkiem a z tym zawieszeniem to zalezy jakie ceny sa bo ja zielony jestem :/
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Cos sensownego tzn ? a plyn to od spryskow..
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
witaj Dev, byłem na stacji z tym zawieszeniem i tak -2 wahacze górne prawa strona -sprawdzić tuleje tylne prawa i lewa strona -wachacz tylni dół obie strony -łącznik stabilizatora tył prawa i lewa strona - i ten płyn znów zaczął ciec ... i pytanko czy dało by rade to zrobić i kiedy?
-
gałka zmiany biegów z A4 B6
w b6 galka siedzi na takich zatrzaskach a nie na gwincie wiec raczej nie bedzie pasowac,ale zawsze można jakoś zakombinować
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
To znakomicie
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Hahahaha o nie, ale gacie moglbys oszczedzic
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
A powiesz mi ile te wymiany beda kosztowac? Bo nie wiem ile pieniedzy szykowac
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Wiem, to bede do 14