-
gałka zmiany biegów z A4 B6
to wiem, że trzeba kombinować tylko co dokładnie wiem tyle jeszcze, że trzeba na końcówce drążka zeszlifować z lewej strony, aby się nie obracała a jeśli chodzi o trzymanie gałki na drążku? możesz zrobić fotkę u Ciebie jak to oryginalnie wygląda?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
czyli wystarczy wgrać wsad licznik od a4 i to wszystko?
-
gałka zmiany biegów z A4 B6
witam jak się ma sprawa montażu gałki z B6? kupiłem takową i przymierzam się do montażu i chciałbym się dowiedzieć co i jak...
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
witam mam w mojej a4 b5 licznik z pełnym fisem, ale niestety nic na nim nie widać... kupiłem okazyjnie licznik z a6 c5 lift. i tu mam pytanie jakie problemy napotkam, aby go dostosować do a4?
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
taaa przedtem poruszałem sie VW może kojarzysz passat b4 vr6 srebrny, golf 3 20 jahre srebrny, golf 3 colour concept variant czarny co do spota pewnie jakby się udało to nawet paru ziomków może by mi sięudało zgadać w jakiś sensowny termin
-
[Newbie] Kujawsko-pomorskie
witam na forum już trochę jestem, ale czas się ujawnić
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Audi często widziane po CTU i przez przypadek znalazłem na forum.... jaki ten świat mały... nie ma co furka konkretna trzeba się kiedyś spiknąć wtedy na pogawędkę
-
[Newbie] Kujawsko-pomorskie
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
jak w temacie witam wszystkich niedawno stałem się posiadaczem A4 B5 Avant 2.5TDI i już jestem u was na forum moje drugie auto to VW Golf GTI 20 Jahre
kepasv6
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta