Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B5 [AVG] Byyy LuTy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Pany wkońcu postanowiłem dodać moje auto do stajni ;)Auto w moim posiadaniu 2 lata chodz od 5 miesięcy zaczolem cos przy niej działać w skrócie opisze je ...

Audi A4 B5 1999r.

1.9 tdi AVG 110KM 235NM

Wyposażenie:

-4 poduszki
-abs
-centralny z ori alarmem
-elektr szyby
-klimatyzacja
-grzane tylki
-elektr,lusterka
itd.

Plany motorownia:

- wgranie wirusa - DONE 147KM/312NM
-większe turbo
-fmic
-wtryski
-wieksza pompa

celuje w 180KM i ok 380NM

Plany wnętrze:

-Kierownica 3ramienna -DONE
-wymiana stołków
-gałka b6 sline
-dywaniki welurowe z jakims logo s4

Plany nadwozie:

-grill s4- DONE
-wymiana żarówek od rejki z tyłu na led- DONE
-pomalowanie klapy i zderzaków- DONE
-wieksza koło AVUS 3 8j et45 opony przod 215/40 tyl 225/40- DONE
-dystanse przod 13 tyl 17- DONE
-springi weitec przod -60 tyl -40- DONE
-koncowki wydechow proste- DONE
-przyciemnienie wszystkich szyb - DONE
-oklejenie halo na zółto-
-usuniecie emblematów z tyłu- DONE
-pętla holownicza sabelt

Foto auta po zakupie ...

6ffd968b188d7616med.jpg
c03976e12515bf54med.jpg

Pierwszy mod to był program ...

5eff581e91a4243cmed.jpg

Przyciemnienie szyb w specjalizującej sie firmie...

37ac87fa8baa762fmed.jpg

Grill S4 ( od kolegi z forum Nero ramka oklejona folią plus wyklejone proste paski )

5cf3dc125de48e2cmed.jpg

Kierownica 3ramienna: ( podziekowania dla Dev za montaz)

b446c2d27ab896dcmed.jpg

Kilka fotek po umyciu auta...
6089a57f6d103858med.jpg
0db5055430de510fmed.jpg

Zbieramy graty koła AVUS 3 pomalowane w ciemny grafit do tego nowe oponki przod 215/40 tyl 225/40:

2865d7b0ba8b4438med.jpg

Nowe opony i przymiarka na auto :

5626267865d3e56dmed.jpg
e3926cca1a3d99e4med.jpg ale koza...

Springi weitec przod -60 tyl -40 Od Mesiah:

5165727199556e23med.jpg

Później wpadły dystanse przod 13 tyl 17, końcówki WM. AUDI do lakiernika powędrowało na odswiezenie zderzakow i pomalowanie klapy... Na dzień dzisiejszy auto tak sie prezentuję..

ca7a75a9396e91c4med.jpg
bd69fa98ccbc9a27med.jpg
79887683c0149050med.jpg
6007663cbb5908e7med.jpg
64e7d1a24c1be00dmed.jpg
9701bb124d586572med.jpg

Dzięki za poświęcenie czasu wszystkie krytyki i rady biore na klate ... :D

26.04.2015 VAG NOWY STAW

742d1dbd4f381a16med.jpg

Edytowane przez luty2502

Opublikowano

Co za złom.....

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Sam jesteś złom :D

Opublikowano

Ladnie wyglada.

Opublikowano

niezła furka;) fela fajnie spasowana,osadz go tylko troche w dół :) powodzonka w dalszych modach :hi:

Opublikowano

Luty w srode moge Ci podmienic springi

Opublikowano
  • Autor

Springi juz zmienione...

Opublikowano

To dawaj foty

Opublikowano

Ładna furka , jakie jeszcze nowe mody będą

Opublikowano
  • Autor

Dev patrz wyzej jest opisane jak wyglada auto na dzien dzisiejszy... ;) a tu dodaje photo jak stała na 1 be po przymiarce kół ...

bf4c13f81735d1fdmed.jpg

tu masz po...

1f864383d034b1a2med.jpg

Ładna furka , jakie jeszcze nowe mody będą

dzięki ... planów jest wiele jak bd to czas pokaze :)

Edytowane przez luty2502

Opublikowano

zacnie audi wygląda a koło jak zwykle avusy robią robotę

Opublikowano

Wcielo wczorajsze posty :decayed: ale powiem Ci Majster ze poszedles w dobra strone, piknie :) a chciales sprzedac i cos mocniejszego kupic :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wcielo wczorajsze posty :decayed: ale powiem Ci Majster ze poszedles w dobra strone, piknie :) a chciales sprzedac i cos mocniejszego kupic :decayed:

zauwazyłem wlasnie;/ no dzieki cos sie fura zmienila... a co do mocy to nadal brakuje :decayed:

W środku odnowiłem plastik który był w oplakanym stanie... :facepalm:

55ce309cd6e0486cmed.jpg

po malowanku ;)

750c413e81bc7f32med.jpg

Wczoraj psikłem znaczek w czarny mat ,furka umyta prosila sie o kilka zdjec z kalkulatora :wink:

51c9973569babd64med.jpg

0cf4f0c4df42e05fmed.jpg

cbc503b3687c68d7med.jpg

1272342c66824e29med.jpg

Edytowane przez luty2502

Opublikowano

co to za końcówka wydechu kolego? auto na plus:)

Opublikowano

co to za końcówka wydechu kolego? auto na plus:)

wiszą mu tam dwie parówki, mówiłem mu żeby cos z tym zrobił, ale....

Opublikowano
  • Autor

co to za końcówka wydechu kolego? auto na plus:)

. Końcówki zwykle proste z nierdzewki wm sport jak dobrze pamiętam :)
Opublikowano

Ładne auto :)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

a dieselek ci ich zbytnio nie brudzi?

Opublikowano

ładnie sie prezentuje

Opublikowano
  • Autor

a dieselek ci ich zbytnio nie brudzi?

. Wiadomo że czasami dół sie przykopci ale jak myjesz auto To co szkodzi gąbka przemyc je :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.