Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B5 [AVG] Byyy LuTy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Luty valvoline i lique to najlepszy wybór: ) nst razem walnij plukanke lique i zalej lique moly . Jak zdrowy motor, nie bierze oleju i nie póki się to dalej jakieś 5w40. Ostatnio czytałem że ciszej chodzi na lique nikt: ) ją niedługo wymieniam rozrząd, zimmeringi wału i walka. Uszczelka miski i robię pkukanke i leje do mojego 400 tys km 10w40 moly: ) a wtedy komorę ogarniam ;) wczoraj zrobiłem stozek w beczkę po piwie lecz ADP na stozku chodzi jak rasowy 5litrowiec ;) ale dla mnie za głośno

Opublikowano
  • Autor

Daj jakiś filmik pokaż jak to chodzi :) na castrolu od wymiany do wymiany musiałem dwie dolewki robić na Max Life jest Okey więc taki wybór padł valvoline liqui i motul te 3 produkty są według mnie słuszne i nie uważam żeby valvoline był słabym olejem . Bo słaby to jest elf :D czy Platinum :D

Nigdy nie jest za głośno :D

Opublikowano

Po co skoro masz valvoline: )

Opublikowano

Nie no Valvoline jest bardzo dobry tylko mam zle wspomnienia z 10w40 Szajstrolla i od tamtej pory tylko 5w40, auto chodzi ciszej i lzej wkreca sie na obroty. Lalem przez dwa lata Motula 5w40 x-cess i musialem tak litra dolewac na cala wymiane bo najpierw z odmy lecialo i troche poci sie pod pokrywa. Jak zmienilem na LM TopTec 4100 5w40 to od pazdziernika moze z 100 dollam chodz nie trzeba bylo bo stan byl na polowie :)


Mati trzeba u Tomka przed warsztatem jakiegos grilla klubowego ogarnac :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Gadaj z nim

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bardzo ładne autko. Fajnie wygląda na tych kółkach, oby tak dalej :hi:

Opublikowano

Pasują tu Avusy jak ulał ^_^

Opublikowano
  • Autor

Myślałem je przemalowac na ori Silver :)

Opublikowano

Moje avuski są w czarnym macie i lepszego koloru dla nich nie widze.

Opublikowano

Kwestia gustu, ale bym zostawił takie jak są ;)

Opublikowano

Piękna sztuka kolego. Szybki ściemniałeś sam czy w zakładzie?

Opublikowano

Ori srebrne szału nie robią, te potęgują efekt, ja bym zostawił.

Opublikowano
  • Autor

Piękna sztuka kolego. Szybki ściemniałeś sam czy w zakładzie?

W zakładzie auto hit bytów. Ale niewiem skąd ty jesteś jak te rejony to śmiało polacam bo gość nawet boczkow nie sciaga

Ori srebrne szału nie robią, te potęgują efekt, ja bym zostawił.

No zobaczymy może zostawię a może dam jakiś fluo Color:D
Opublikowano

Z kolorowymi lepiej nie przesadzać. Złoty z reguły ładnie wygląda, szczególnie na czarnym aucie. Ale pomarańczowe, zielone itp robią przeważnie więcej wiochy niż radochy.

Opublikowano
  • Autor

Z kolorowymi lepiej nie przesadzać. Złoty z reguły ładnie wygląda, szczególnie na czarnym aucie. Ale pomarańczowe, zielone itp robią przeważnie więcej wiochy niż radochy.

Ja tak nie uważam http://euroscene.net/profily/1/up/EJ0429WTET.jpg
Opublikowano

Nie neguję tego po całości, po prostu w tym temacie potrzeba trochę gustu, nie do każdego auta to pasuje, chociaż w twoim przypadku może być ok.

Opublikowano
  • Autor

Dzis przyszla zolta folia ,a wiec poszly halo na zolto noi lampy co do lamp mam mieszane uczucia co sadzicie??

dce929da2f828456med.jpg


Plus nowe zarniki 5000K i tak to swieci...

1e394563ce7c5920med.jpg

Edytowane przez luty2502

Opublikowano

Odklejaj to wszystko i sobie przyciemniającą zamów

Opublikowano
  • Autor

Tylko ciekawe jak po oklejeniu lamp folia przyciemniajaca wygląda jazda noca

Opublikowano

U mnie typek w robocie ma w A6 cale lampy przod ciemna folia oklejone i mowi ze dobrze w nocy widac :grin:


Ja mam kupiona pomaranczowa oracal, mialem robic kierunki ala usa ale sam nie wiem czy bedzie to fajnie wygladac :huh:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.