Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KamcioooA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. na te chwile mam jeszcze taki http://vaglog.com/log-002_025_DjG9nM1.html
  2. Witam , spojrzy ktos na logi ? jak cos zrobie inne jakby były potrzebne . 002+007 - http://vaglog.com/log-002_007_815T2n.html (na samym dole są , bo sie cos pomieszały) A4 B5 1.8T AEB na klonie AJL
  3. Pompuje i jedzie wpasnie xd juz kompa podmienialem z doftem z ajl i dalej to samo. Najlepsze jest ze nieraz nie przeladowuje Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  4. Sprawa rozwiązana? Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  5. Mam to samo , mi pompuje 1.5 bara; / moze sztanga jest zle ustawiona . Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  6. Mam podpbny problem Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  7. KamcioooA4 odpowiedział(a) na Rebelin temat w 1.8T
    W filtrze powietrza bodajze jest Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  8. Kup najlepiej kmpl wiazke. Nie mam pojecia Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  9. Tak , wszystko samemum kupilem wiazke z wersji z klima ( ziomek zle mnie zrozumial i wyslal wiazke z całego auta ,ale tos zczegol ) jedynie podpiac i na odpowiednie kable dac plus i minus i dziala W montazu juz klimy Ci nie poradze niestety Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  10. Czesc. Ja montowqlem ale jedynie klimatronic i nawiewy od wersji z klima. Niestety klimy juz ni3 podlaczalem i węży. Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  11. Tez o tym mysle i nigdzie info. ale zmierze ja bd działał;p
  12. KamcioooA4 odpowiedział(a) na jaroddz temat w 1.8T
    Jakies roznice beda tak mi sie wydaje bo immo jest w zegarach a nie w boxsie . Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  13. U mnie to samo. Az slychac jak splywa do baku i syczy. Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  14. Problem rozwiązany. Nowe świece platynowe nie dawaly wogole iskry 3/4 zjebane Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  15. Witam, czy ktos mógłby przetłumaczyc logi ;p silnik po swapie z 1.6 na 1.8t http://vaglog.pl/log-000_tYbuRVj.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.