Treść opublikowana przez KamcioooA4
-
1.8T AEB- analiza logów
na te chwile mam jeszcze taki http://vaglog.com/log-002_025_DjG9nM1.html
-
1.8T AEB- analiza logów
Witam , spojrzy ktos na logi ? jak cos zrobie inne jakby były potrzebne . 002+007 - http://vaglog.com/log-002_007_815T2n.html (na samym dole są , bo sie cos pomieszały) A4 B5 1.8T AEB na klonie AJL
-
Problem z Doładowaniem, Przeładowaniem.
Pompuje i jedzie wpasnie xd juz kompa podmienialem z doftem z ajl i dalej to samo. Najlepsze jest ze nieraz nie przeladowuje Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z Doładowaniem, Przeładowaniem.
Sprawa rozwiązana? Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z Doładowaniem, Przeładowaniem.
Mam to samo , mi pompuje 1.5 bara; / moze sztanga jest zle ustawiona . Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z Doładowaniem, Przeładowaniem.
Mam podpbny problem Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana przepływki
W filtrze powietrza bodajze jest Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż Klimatronica
Kup najlepiej kmpl wiazke. Nie mam pojecia Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż Klimatronica
Tak , wszystko samemum kupilem wiazke z wersji z klima ( ziomek zle mnie zrozumial i wyslal wiazke z całego auta ,ale tos zczegol ) jedynie podpiac i na odpowiednie kable dac plus i minus i dziala W montazu juz klimy Ci nie poradze niestety Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż Klimatronica
Czesc. Ja montowqlem ale jedynie klimatronic i nawiewy od wersji z klima. Niestety klimy juz ni3 podlaczalem i węży. Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
Dokładka zderzaka od audi a6
Tez o tym mysle i nigdzie info. ale zmierze ja bd działał;p
-
pytanko 1.8 t anb
Jakies roznice beda tak mi sie wydaje bo immo jest w zegarach a nie w boxsie . Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
paliwo cofa do zbiornika [a4b5 1.8t aeb]
U mnie to samo. Az slychac jak splywa do baku i syczy. Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
1.8t AEB problem z odpalaniem na zimnym
Problem rozwiązany. Nowe świece platynowe nie dawaly wogole iskry 3/4 zjebane Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
1.8t aeb - logi statyczne
Witam, czy ktos mógłby przetłumaczyc logi ;p silnik po swapie z 1.6 na 1.8t http://vaglog.pl/log-000_tYbuRVj.html
-
1.8t AEB problem z odpalaniem na zimnym
Wjechala nowa sonda Bosch lecz nadal bez zmian. Ktis cos ? Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
Swap z 1.6 na 1.8T
Takze robilem swao z 1.6 ADP na AEB. Skrzynia od 1.8t ma mocowanie przegubow na sruby m10x48x1.5 a z 1.5 na m8x48x1.5. Lapy sa t2 samo, jak i wiekszosc podespolow. .. ja w swoim aeb mam problem z odpalaniem na zimnym. Gdh juz odpali to chodzi cicho i posiada swa kulture. Tylko juz brakuje ki pomyslow gdzie szukac przyczyny slabego odpalania. Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z odpaleniem
Wtryski dobr3 naprwno. .. Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z odpaleniem
U mnie brak błędów. Czujnik polozenoa walu nowy, czujnik temp cieczy nowy . Unie tak zalewa ze szok , dopoki nie osiagnie temp cieczy okolo 40stopni Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z odpaleniem
Ja tez kupilem niby nowy a 0roblem nadal Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z odpaleniem
problem rozwiązałes? ?? Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
Długo kręci na zimnym i ciepłym silniku
Rozwiązałes swoj problem? Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
Ciężko odpala.
A co z tym regulatorem sie dzieje i jaj spr czy do d*py ? Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
1.8t AEB problem z odpalaniem na zimnym
Temp cieczy na zimnym i wyl silniku Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
Zderzak AVANT S4 ---->SEDAN
Witam, czy ktos przespawywał góre zderzaka sedana do zderzaka avant ? jaka fotorelacja? gdzie ciąć?