Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KamcioooA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KamcioooA4

  1. na te chwile mam jeszcze taki http://vaglog.com/log-002_025_DjG9nM1.html
  2. Witam , spojrzy ktos na logi ? jak cos zrobie inne jakby były potrzebne . 002+007 - http://vaglog.com/log-002_007_815T2n.html (na samym dole są , bo sie cos pomieszały) A4 B5 1.8T AEB na klonie AJL
  3. Pompuje i jedzie wpasnie xd juz kompa podmienialem z doftem z ajl i dalej to samo. Najlepsze jest ze nieraz nie przeladowuje Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  4. Sprawa rozwiązana? Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  5. Mam to samo , mi pompuje 1.5 bara; / moze sztanga jest zle ustawiona . Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  6. Mam podpbny problem Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  7. KamcioooA4 odpowiedział(a) na Rebelin temat w 1.8T
    W filtrze powietrza bodajze jest Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  8. Kup najlepiej kmpl wiazke. Nie mam pojecia Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  9. Tak , wszystko samemum kupilem wiazke z wersji z klima ( ziomek zle mnie zrozumial i wyslal wiazke z całego auta ,ale tos zczegol ) jedynie podpiac i na odpowiednie kable dac plus i minus i dziala W montazu juz klimy Ci nie poradze niestety Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  10. Czesc. Ja montowqlem ale jedynie klimatronic i nawiewy od wersji z klima. Niestety klimy juz ni3 podlaczalem i węży. Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  11. Tez o tym mysle i nigdzie info. ale zmierze ja bd działał;p
  12. KamcioooA4 odpowiedział(a) na jaroddz temat w 1.8T
    Jakies roznice beda tak mi sie wydaje bo immo jest w zegarach a nie w boxsie . Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  13. U mnie to samo. Az slychac jak splywa do baku i syczy. Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  14. Problem rozwiązany. Nowe świece platynowe nie dawaly wogole iskry 3/4 zjebane Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  15. Witam, czy ktos mógłby przetłumaczyc logi ;p silnik po swapie z 1.6 na 1.8t http://vaglog.pl/log-000_tYbuRVj.html
  16. Wjechala nowa sonda Bosch lecz nadal bez zmian. Ktis cos ? Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  17. KamcioooA4 odpowiedział(a) na Audikomaniak temat w 1.8T
    Takze robilem swao z 1.6 ADP na AEB. Skrzynia od 1.8t ma mocowanie przegubow na sruby m10x48x1.5 a z 1.5 na m8x48x1.5. Lapy sa t2 samo, jak i wiekszosc podespolow. .. ja w swoim aeb mam problem z odpalaniem na zimnym. Gdh juz odpali to chodzi cicho i posiada swa kulture. Tylko juz brakuje ki pomyslow gdzie szukac przyczyny slabego odpalania. Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  18. KamcioooA4 odpowiedział(a) na kkrzysiekk555 temat w 1.8T
    Wtryski dobr3 naprwno. .. Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  19. KamcioooA4 odpowiedział(a) na kkrzysiekk555 temat w 1.8T
    U mnie brak błędów. Czujnik polozenoa walu nowy, czujnik temp cieczy nowy . Unie tak zalewa ze szok , dopoki nie osiagnie temp cieczy okolo 40stopni Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  20. KamcioooA4 odpowiedział(a) na kkrzysiekk555 temat w 1.8T
    Ja tez kupilem niby nowy a 0roblem nadal Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  21. KamcioooA4 odpowiedział(a) na kkrzysiekk555 temat w 1.8T
    problem rozwiązałes? ?? Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  22. Rozwiązałes swoj problem? Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  23. KamcioooA4 odpowiedział(a) na pavvell82 temat w 1.8
    A co z tym regulatorem sie dzieje i jaj spr czy do d*py ? Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  24. Temp cieczy na zimnym i wyl silniku Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  25. Witam, czy ktos przespawywał góre zderzaka sedana do zderzaka avant ? jaka fotorelacja? gdzie ciąć?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.