-
Trepkowo hybrydowo - następca Audi A2 :)
Nie mówimy tu o biedakach ktorzy żyją na kredytach... ja wziąłem za gotówkę bo nówka za szybko straci na wartości. Rok od kupna straciłem max 5 tys. mówimy tu o wycenie auta. A nowy masz po roku już 3 razy tyle w dół. Mam na uwadze że do 120 tys. Mam spokój z naprawami. Rozrząd amortyzatory itd itd. Nawet przeglad ma co dwa lata. I ten spokoj psychiczny tylko olej i paliwo. Nie ma co mówić jak sie nie ma, znawców od aut pełno ale tych co z opowieści słyszą i jeżdżą ,,zabytkami,, to najwięcej wiedzą.
-
VW Polo 6R 1.4Tsi 180km Flashrot
Malusi przebieg jak na rocznik 2013 wiecej stała ta polówka niz jeździła ?
-
Trepkowo hybrydowo - następca Audi A2 :)
Ja sie przesiadłem na leona 5f z 2017r z tabletem 8 calowym w kokpicie ? śmierdzi dalej to vagenem ale coś bardziej świeżego. Audi wszystkie posprzedawalem i już chyba nie wróce wole auto z przebiegem 60 tys. niż wypierdziane 10 letnie audi z przebiegiem niby 200 tys. Tylko krowa nie zmienia poglądów ale coś w tym jest ??
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam, proszę o rozkodowanie VIN: WAUZZZ8EX6A138694 Z góry dziękuje i pozdrawiam.
-
Silnik 3.2 Quattro Co o nim sądzicie ??
Znowu musi się kończyć temat na 1.9 w gnojowicy... A4 b7 silnik 3.2 FSI V6 to silnik egzotyczny mało znany dla mechaników którzy potrafią go zdiagnozować poprawnie. Dostęp do części używanych jest utrudniony, bo mało ich jeździ po drogach. Spalanie jest małe jak na V6 gdy zamulamy. Przy 90 km/h 1900 obr./min fis pokazuje 7-8. Tiptronic wbija 6 i jedźmy jak dieslem. Auto jest ekonomiczne jak się jeździ w trybie D i bardzo wolno... tylko po co Tryb S - 6 sekund do setki o 100 do 200 jeszcze szybciej tak mi się wydaje Dźwięk tego potwora to poezja system bose nie jest w ogóle potrzebny. 1.8 T czy 2.0 TFSI to kosiarki. Jeżdziłem też a6 c5 3.0 V6 muł straszny b7 to rakieta... Życze sobie teraz aby kupić V8 bo raz sie żyje a ciagnikiem lub kosiarko jeżdzić to nie to samo... Ps. posiadam jeszcze 1.9 gnój ale jedzić tym to żadna przyjemność...
-
1.9 TDI Powrót do przeszłości :)
Przedlifta,nie oplaca sie robić wizualnie, lepiej dolozyc do lifta.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Śmiali sie ze mnie na forum rts co to jest pytali ? a jeżdżę dalej 100tys zrobilem na tym rzekomy ,,szajsie,, Pozdrawiam opiniotwórców i bajkopisarzy.
-
AVG - Uszczelka pod głowicą ?
Identycznie miałem testy robione ,,testerem,, za 20 zł ale i także tym za 500 zł przez mechanika i co i gów.. nic test robiony u niego z 5 razy i co i nic. Twarde węże od 3 lat ostatnie miesiące już waliło przez ujście w zbiorniczku. Węże kamień. I też tak samo. Uszczelka lekko tak lekko przepalona że nie byłem pewny że to winnowajca. Ale co werdykt robię. Głowica splanowana, wymieniłem gumki na pompowtryskach, szklanki itd itd i zrobione 20 tysiecy. I autko pieknie śmiga nie zaglądam już pod maskę. Chyba żeby kurz zetrzeć z pokrywy. Sprawdź ten króciec, bo uszczelkę to się robi na końcu ja to czekałem na rozwój wydarzeń 3 lata. Aż się zesrało.
-
Felgi 17" bez obniżenia
-
jaką drukarke kupić?
Samsung SCX - 4200 laserowa drukarka ma jo juz 11 lat. Jeden z najlepszych moich zakupów w życiu. Polecam.
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Avusiki zawsze modne buciki do autka. Ja już mam zima 17 lato 18 avusy tak mi się spodobały ze cały rok na nich jeżdżę. Tylko w innych rozmiarach
-
[ B6 TDI ] by Tucholo 156KM Avant Atlas / MS DESIGN / OEMS IFG10 19" / SPORTLINE / Skóra / Bixenon / Audiolka NA SPRZEDAŻ
Kwestia gustu ale ja wole czarno stalówkę niż taki okazyjny wzór gów...e te felgi. Szpecą strasznie te auto.
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Gwerty
-
[ARG] Casablanca White B5 by smky95
Fajny ten Twój białasek, dodatki czarne do białego to idealna kompozycja w tym zestawieniu. A czarny macik felgi nie lepszy by był... Ma tak do srebnego i wygląda całkiem całkiem a do białego by było jeszcze lepiej czyt. bardziej ganstersko. ps. kupuj 18 cali lepszy efekt wizualny
-
A4 B5 1.8T ANB-Stuntboy-owe Limusine
Piękny nie spotykany kolor, tak se myślę że helmuty to chyba najwięcej wymalowail właśnie srebnych furek w a4. Pakiet chrom w ramkach okien fajnie by wyglądał i duże lustereczko z prawej strony co by auto nie kulało, pomyśl nad tym