-
[ B6 TDI ] by Tucholo 156KM Avant Atlas / MS DESIGN / OEMS IFG10 19" / SPORTLINE / Skóra / Bixenon / Audiolka NA SPRZEDAŻ
Witam serdecznie. Wchodzę w temat, a tu brak hostingu zdjęć Ze względu na zmiany statusu cywilnego i inne sprawy mieszkaniowe, auto przeszło na drugi plan przez pewien okres. Ale Audi pięknie dowiozło Nas do kościoła Wymienione zostało trochę części + regeneracja maglownicy i inne.. No i .. Stwierdziliśmy, że Audiolka idzie na sprzedaż. Wiem, że mogę tego żałować, ale planujemy B8. Ogłoszenie: https://www.olx.pl/oferta/piekna-audi-a4-b6-2004r-1-9tdi-156km-ms-design-skora-navi-avant-sline-CID5-IDt9BW1.html#59f3e5d012
-
A4 B6 Czarna Perła by marky2552 LZ9W Projekt S-line FK Bose USA Headlights *Pompei*
Widzę wkładasz w autko sporo serca Super! Powodzenia w temacie i oby jak najmniej "życzliwych"..
-
[ B6 TDI ] by Tucholo 156KM Avant Atlas / MS DESIGN / OEMS IFG10 19" / SPORTLINE / Skóra / Bixenon / Audiolka NA SPRZEDAŻ
Z szybami tak kupione, z resztą nie będe przedniej obklejał bo później będe drapać :/ Koła kupione okazyjnie, taki wzór się poprostu trafił. Zawsze lepiej jak stal z kołpakami. KoJ@K, będzie zdjęta na przyszły sezon. Była pod czarne RS4
-
[ B6 TDI ] by Tucholo 156KM Avant Atlas / MS DESIGN / OEMS IFG10 19" / SPORTLINE / Skóra / Bixenon / Audiolka NA SPRZEDAŻ
Kupione z oponami z Passata B5 FL. Może i 215 tam są, ale z tego co pamiętam to 225. Profil chciałem taki, a szerokości nie wybierałem. To tylko zimówka. Docelowo i tak chciałbym 18" Avuski na zimę ____________________ Pakiet zima wpadł Lip zdjęty, żeby nic nie musiał odśnieżać :-D
-
[ B6 TDI ] by Tucholo 156KM Avant Atlas / MS DESIGN / OEMS IFG10 19" / SPORTLINE / Skóra / Bixenon / Audiolka NA SPRZEDAŻ
Dopiero będe zakładać w następnym tygodniu to zrelacjonuje i dodam fotki
-
[ B6 TDI ] by Tucholo 156KM Avant Atlas / MS DESIGN / OEMS IFG10 19" / SPORTLINE / Skóra / Bixenon / Audiolka NA SPRZEDAŻ
Zakładam, zakładam progi ale niestety zawsze mi coś wypada, żeby ukończyć temat pakietu. jedrekx, w przeciągu kilku dni podeślę fotkę Na zimę wpadły OZ 17" z oponkami 225/50/17. Będzie się chociaż jakoś prezentować w zimę
-
[ B6 TDI ] by Tucholo 156KM Avant Atlas / MS DESIGN / OEMS IFG10 19" / SPORTLINE / Skóra / Bixenon / Audiolka NA SPRZEDAŻ
black4, miałem czarne koło i już nie chce ? Nowe fotki ?
-
[ B6 TDI ] by Tucholo 156KM Avant Atlas / MS DESIGN / OEMS IFG10 19" / SPORTLINE / Skóra / Bixenon / Audiolka NA SPRZEDAŻ
Dałem na tył 235 żeby naciąg był odpowiedni, względem przodu. Z resztą nie chciałem przesadzać z naciągami, bo auto musi służyć. Mogłem i 215/35 na tył dać bez żadnego problemu, bo miałem tak kiedyś, ale nie chciałem. Jak dla mnie jest idealnie, podeśle foto z bliska ? Taki był plan z szerokościami i mi w pełni gra. Przód na równo, tył delikatnie wystający. ? Co Cupra? No robi robote na żywo ?
-
[ B6 TDI ] by Tucholo 156KM Avant Atlas / MS DESIGN / OEMS IFG10 19" / SPORTLINE / Skóra / Bixenon / Audiolka NA SPRZEDAŻ
dakine0007,OEMS IFG10 ? Czyli repli Vossen CVT, moje wymarzone ? PS. Wirus jest zrobiony, czyt. pierwszy post ?
-
[ B6 TDI ] by Tucholo 156KM Avant Atlas / MS DESIGN / OEMS IFG10 19" / SPORTLINE / Skóra / Bixenon / Audiolka NA SPRZEDAŻ
Dawno mnie nie było, ze względu na brak czasu. Nie ma kiedy Audiolki nawoskować ? Brak profi fot! Z nowości na przodzie wpadł MS Design + nowa Cupra, bo poprzednia była nieodpowiednio przycięta pod dokładkę. Progi jeszcze czekają ? No i nowiutkie rolki 8,5J i 9,5J z nowymi oponkami 215/35 i 235/35. W końcu znów koło widać! Nisko się zrobiło. Jeszcze grilla plaster brak
-
Co zrobić z tłumikiem końcowym
Takie coś tanim kosztem chyba kupię, albo coś droższego. http://www.mtuning.pl/Tlumik-srodkowy-fi-60-AWG-p16761 Widziałem filmik z tym, któryś z forumowiczów tak ma i sympatycznie naprawde ?
-
[ B6 TDI ] by Tucholo 156KM Avant Atlas / MS DESIGN / OEMS IFG10 19" / SPORTLINE / Skóra / Bixenon / Audiolka NA SPRZEDAŻ
Zależy jaki gwint, jakie auto i jakie drogi ? No a przedewszystkim zajawka ? Grill lakierowałem normalnie pistoletem, kupiłem czarną bazę i nie dawałem klaru poprostu na to. Nie polecam sprejów, bo od kamieni odpryskuje lakier ?
-
[ B6 TDI ] by Tucholo 156KM Avant Atlas / MS DESIGN / OEMS IFG10 19" / SPORTLINE / Skóra / Bixenon / Audiolka NA SPRZEDAŻ
tomekhxc a dziękuje serdecznie. ? ? ? Szczerze powiedziawszy myślałem, że to ironia w poprzednim poście. ? ______________________ Edit. Póki co poszła wysyłka z talerzykami od B5 od forumowicza. Ale od razu założyłbym to na amorki 1BE, które w planach. Byliśmy dwoma autkami z narzeczoną i resztą ekipy na VAG Famili ? Ostatnio Audi poszło w odstawke na koszt Lupka, które ogarnąłem prawie do końca ? FB/VAG Iława ? Narzeczona jeździ niżej ? ? ? ? Ogólnie stwierdzam, że bieda i Audi musi zejść niżej + dystanse. Później będe myśleć o lotce i grillu plaster miodu ? _______ Kolejny edit. Przymiarki dystansów 15mm tył. LED na przodzie, w połączeniu z US. No i wpadły progi i przód MS Design. Teraz to polakierować, krateczki i na auto! ? ? Rozważam koła jednak na srebrny..
-
Co zrobić z tłumikiem końcowym
No niby masz rację tomekhxc ? Coś takiego znalazłem https://m.youtube.com/watch?v=vMeMYf2EzE8
-
Co zrobić z tłumikiem końcowym
Myślę, co jeszcze by zmodzić z wydechem u siebie w B6 1.9TDI. Aktualnie mam wydech od 2.5TDI na dwie rurki. Wywalony jest katalizator, wstawiona rura zamiast puszki środkowej, na końcu 2x Ulter N1-90tki. Co proponujecie zrobić z tymi dwiema puszkami końcowymi? Wybebeszyć je, wstawić strumienice zamiast ich, wstawić rurę? Czy może jakieś inne fajne propozycje macie? Dodam, że nie chce na to dużo kasy wydawać, bo jak będe kiedyś chciał to wyspawa się od podstaw. Aktualnie jest przyjemnie, chodzi głośniej, czuć że lepiej gada, ale jeszcze troszkę brak. ? Nie chce niczego męczącego, żadnego przegięcia. Ale, żeby było lepiej ? ?