-
Rodzaje paneli klimatronic w A4 B6 i B7
B7 - 8E0 820 043 BK (H28/S32) - min. temp 16°C - 1DIN - 01.2006 - grzane fotele, bez czujnika jakości powietrza dorzucam swój, bo nie widziałem w całym temacie
-
Problem z silniczkami klap nawiewu w A4 B6
dziękuję za odpowiedź ? masz rację, ale wolałem się upewnić ??♂️ edit: czy po takie operacji rozpięcia elektroniki też są potrzebne nastawy i adaptacja? ?
-
Problem z silniczkami klap nawiewu w A4 B6
a czy to musi iść komplet czy np grzanie foteli osobno? żebym wiedział jakiego panelu szukać... a o co chodzi z tymi tyrystorami? ? ew. może jakaś tylko część elektroniki? skoro u mnie brak napięcia tylko na części jednej wtyczki na wyjściu...
-
jaś-u obserwuje zawartość kontrolka niskiego poziomu oleju i Problem z silniczkami klap nawiewu w A4 B6
-
Problem z silniczkami klap nawiewu w A4 B6
@Kristiano czy udało się uporać z tym problemem? silniczki ok, ale ten sterujący nawiewem na nogi nie dostaje napięcia i brak nawiewu na kratki i nogi właśnie... wspomniałeś coś o tyrystorach.. jak to wyglądało u Cb? panel u mnie ładny, z grzaniem tyłka i nie wiem czy sens szukać innego...
-
kontrolka niskiego poziomu oleju
czerwona kontrolka pojawia się na środku, podobnie jak hamulce czy otwarcie drzwi, myślę że ważniejsze rzeczy zagrażające dalszej jazdy fis pokazuje na środku.. aczkolwiek odpukać mnie nigdy nic się nie pokazało.. wystarczy spojrzeć w neta natomiast wracając do sedna tego tematu... u mnie podobna sytuacja, olej max na bagnecie, fis pokazuje minimum (na żółto, w górnej sekcji wyświetlacza), reset maską działał, pokazywało również jej otwarcie (w środkowej sekcji, na czerwono) razem z min poziomem oleju, wymiana czujnika, dalej to samo, załamka... ale: po przeczytaniu posta wyżej kolegi @szlag o prodecurze "adaptacji" jeździłem dalej, kontrola bagnetu, ew. reset maską i tak w kółko, przejechane ok. 300 km i temat zakończony, kontrolka już nie świeci, poziom jest dalej ok, tak jakby czujnik i komp potrzebował troszkę czasu i km na zgranie się lub adaptację, jak zwał tak zwał ? grunt, że jest ok może komuś pomoże mój przypadek, zanim po przeczytaniu niektórych postów o dolewce ? albo o wymianie lub wyłączeniu połowy elektroniki zbankrutuje ? cheers ?
-
Montaż modułu coming home - nie ori
mam podobny problem jak koledzy z postów #53 i #60... rozwiązał ktoś problem świecącego przeciwgielnego z tyłu? po podpięciu modułu świeci środkowa żarówka (skrajna w klapie) i w trybie 21W. normalne pozycje to 3x5W - skąd różnica? a może ktoś wie skąd i jak idzie impuls do postojowego? (tylko jedna żarówka w ćwiartce) cały czas mowa o B7 ?
-
Światła dzienne z wykorzystaniem świateł drogowych
odgrzeję... pytanie techniczne.. czy po instalacji modułu świeci się Wam kontrolka od długich? ? - odpowiadam, nie świeci (a przynajmniej z modułem od Bart-S) pytanie inne: co to za dźwięk w lampach? mikro skoki przesłony? mini bzyczenie ?
-
Montaż modułu coming home - nie ori
heh.. ? myślałem np halo przód plus postój tył, coś mniej więcej jak w ori
-
Montaż modułu coming home - nie ori
ok, myślałem o oświetleniu wokół samochodu, jeśli masz w planie podpiąć sam przód na maxa to racja, nie ma dużo możliwości. choć można by zastosować przekaźniki i bezpośrednio z aku puścić fulla na mijania/drogowe plus halo, impuls wychodzący z modułu włączy lub wyłączy przekaźnik, który będzie sterował prądem z aku na lampach, które chcesz podpiąć
-
Wymiana Nagrzewnicy możliwa bez demontażu kokpitu? proszę o odpowiedź.
ale w czym problem? ja zakładałem stare, bo nowe ciężko ścisnąć, zwłaszcza gdy do tego dasz nowe uszczelki. Fabryka pewnie ma to wszystko na wierzchu plus może jakaś prasa.. uszczelki to pewnie właśnie na to łączenie rurek z nagrzewnicą, ale oringi? jak wyglądają?
-
Montaż modułu coming home - nie ori
sam możesz zdecydować : moc to napięcie razy prąd, czyli 12V x 6A = 72 W, więc możliwości jest dużo, choć weź pod uwagę, że to pewnie dane maksymalne chwilowe, bezpiecznie będzie troszkę mniej, ok. 65 W, co też wystarczy. PS. co to za moduł? ?
-
[ALL B6] Sygnał dźwiękowy (piszczek)
odgrzeję... ma ktoś parametry oryginalnego głośniczka? nie było ich w całym wątku, być może któreś. zdjęcie go przedstawia ale te wygasły..
-
jaś-u zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Montaż modułu coming home - nie ori
dlatego pytałem, bo od kilku dni nic nie ma..
-
Montaż modułu coming home - nie ori
podpytam... skąd masz moduł o mocy 2x65W ?
-
Podświetlane lusterka w Audi A4 B6
no i nikt nie dał foto... to co wisi w necie nie jest wiarygodne.. filmik by @kkam niezbyt dobrze to obrazuje, świeci to tak słabo czy tylko mi się wydaje?