-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Tylko lampka podsufitki się rozjaśnia, reszta zapala się od razu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Ocierająca opona o talerzyk amortyzatora - Uszkodzona belka?
Spróbuj wymienić, duży koszt to nie jest a o tulejach mało kto pamięta. Przy wymianie możesz poluzować mocowania tulejek i spróbować wyprostować belke z autem, jak nie pomoże to szukać przyczyny w krzywej belce Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Ocierająca opona o talerzyk amortyzatora - Uszkodzona belka?
100% pewności ci nie dam, ale nie tylko ja mam problem "pływająca" belka u nas a belke trzymają tylko tuleje. Sam przymierzam się do wymiany, ale ja będę pakować poli [emoji41] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Ocierająca opona o talerzyk amortyzatora - Uszkodzona belka?
Gumy belki sprawdzone? Mam tak samo, drugim efektem zużytych gum jest "wibracja" belki na kostce i dziurach. A to ze obciera z jednej strony to nierówno przykręcona belka, na 4 audi u mnie to 4 auta maja ten problem gdzie z jednej strony mocniej wystaje (2-4mm) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ARG] Casablanca White B5 by smky95
Po małej przerwie trzeba odświeżyć wątek . W końcu wpadło poliftowe lusterko od a3, musiałem dorobić ''klucz'' do zmiany trójkąta i zmienić na swoje. Zamówiłem na AliExpress zmieniarkę do radia, jest sztos za te pieniądze. Czasem niekontrolowanie przerzuci płyty ale jest ok . Udało mi się pojawić na tego rocznej VW Mani, mega zlot, świetna atmosfera. Zakupiłem farbkę i planuje pomalować wnękę kierunkowskazu, ale czy dojdzie do tego to jeszcze myślę .
-
B5 Biturbo
Auto petarda, masz jakieś zdjęcie tych nadkoli jak zrobiłeś? Sam u siebie muszę to zrobić i szukam dobrego pomysłu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
Ten cupholder to p&p? Można jakies foto z przekładki ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[b5 ANB] green static daily 1.8t
Taaa spasik :v Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ARG] Casablanca White B5 by smky95
Dokładnie rok minął jak mam auto, chyba się trochę zmieniło . Zamówiłem nowe zawieszenie przód, będzie jeszcze nowe amory na przód bo te co mam kończą się. Kupiłem sobie też irchę Sonax i qd shine, planuje też dokupić coś na opony i na deskę żeby się ładnie świeciła . Ogólnie zawieszenie trochę zabetonowane gumkami z fiata 126p , wybiera ale nie wpada w nadkole, na pewno muszę zamówić dystans na przód bo chcę żeby się wyrównało z tyłem. Kupiona folia na lampy, będą ala USDM. Ogólnie auto zaczyna wyglądać tak jak sobie to wymyśliłem
-
Pływanie auta, niestabilne prowadzenie
Prawdopobnie tuleje belki, często zapominane. U mnie jest podobny efekt, po wjechaniu w studzienkę jest uczucie jakby tył delikatnie skręcił. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Skrzywiony łącznik stabilizatora
Nie jest przypadkiem pomylona dziurka w sankach do mocowania tulejki wahacza? Kumpel miał tak samo, wahacz był przykręcony w zewnętrze otwory, poprawione na wewnętrze i pykalo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ARG] Casablanca White B5 by smky95
Żeby nie było że z autem się nic nie dzieje Wymieniony fis, myślałem że gorzej pójdzie z tym. Odboje dużo lepsze niż miałem, teraz nadal komfort lecz auto już nie siada jak ktoś usiądzie więc obniżony delikatnie. Fotel kierowcy muszę naprawić, jest pękniecie które zaczęło mi coraz bardziej przeszkadzać . Lista małych rzeczy już się kurczy powoli więc niedługo zostanie tylko dbać i jeździć. Wpadła też mała sesja
-
Sambabraun pearl b5 by Brzeziak
Koło robi robotę [emoji41] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[b5 ANB] green static daily 1.8t
W końcu jest wątek , ogólnie te białe audi znajome
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
Miałem na myśli wysokość [emoji3] komfort to już osobna sprawa :v Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk