Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Savo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Słaby kolego to jestes ty ? Bo nie ma tam zadnego zdjecia polift w przedlifcie i nie pomogles mi w tym temacie
  2. Co nikogo nie ma tutaj ze zderzakiem polift w przedlifcie . Czy moze te forum takie slabe ?
  3. To jest pierwszy temat jaki przelecialem szybko bo szczerze to brakowalo mi juz Cierpliwosci . Moja rada jesli jestes fanem Aso to zapie**ol jakies nowe felgi z ASO Audi rozmiar o 2" wiekszy . Mysle ze felga to wydatek tylko 2000 PLN od sztuki tak sie domyslam bo siedze w UK i tutaj ceny masz 600£ ++ za kolo ?‍♂️ Do tego zawieszenie nowe gwintowane dobre jak czesci z ASO albo i znacznie lepsze typu Bielstein B16 cena okolo 8000 PLN plus kinus i w tedy w koncu pokazesz ze auto wyglada . Aha opony tez jakies kozackie MIchelinki co by bylo cicho i wygodnie Piloty sporty . Obejrzyj moj temat auta to zobaczysz . Tez robile RS4 Limo wszystko na oryginale i efekt jest widoczny tych zmian . Pozdro bez odbioru
  4. Tak jak w temacie . Ciekawy jestem jak to wyglada. Mowa oczywoscie o tylnym zderzaku
  5. Witam wszystkich Czy ktos porownywal ze soba te dwa naglosnienia Sedan vs Kombi . Jakie wrazenia z ich porownaniem. Posiadam sedan z tym naglosnieniem ale planuje kupic Kombi i ciekawy jestem jak im wyszlo to w kombi
  6. Hehe Dzieki Plan jest napewno na 550+ Dojdzie sprzeglo na 1000nm i na koniec mysle nad turbinami . Nie ukrywam ze chodza mi po głowie tte600 Zbieramy puzzle dalej ;D
  7. Tutaj zdjecia terazniejszych gratów . Co do kolektorow to też z polecenia
  8. Dobra nie bede owijał, do czasu kiedy ten setap bedzie jezdzic szykuje graty na kolejny. W dzisiejszych czasach S4 B5 500+ to minimum wiec trzeba było sie troche ogarnąć zwłaszcza ze to ostatni dzwonek na czesci RS4. Ceny idą do góry i znalezc coś dobrego jest duzo ciezej Setap kolejny to: - centralny intelcooler jest - chinol wydech 2.75 jest - sprzeglo RS4 kevlar jest Kwestia tylko wydechu czy nie lepiej dac 3" no i sprzeglo chyba tez mocniejsze na kolejny stage Do tego wpadło - rury dolotowe z trojnikiem RS4 - kolektor ssacy z listwa i przepustnica RS4 W drodze paczki - custom kolektory wydechowe - kute korbowody techno 5 - wszystkie doloty - dół/góra wyspawane -głowice 2.4 po remoncie Niestety dowiedziałem sie że uciekł mi dolot i ygrek z rs4 ale bedziemy szukac dalej. Plan jest wstepnie na jakies RS6 turbiny lub to o czym bardzo rozmyslam to Garretty GT28RS Tymczasem rury RS4 zespawane w podkladzie ida do malowania i odswiezony kolektor ssacy.
  9. Szyberdachu nie mam i bardzo zaluje ze tego nie zrobilem jak auto bylo u blacharza . Pomimo ze to 15kg wiecej ale przeciez auto nie uest na wyscigi torowe. Trzeba bylo wstawic plat dachu ... ale . Wszystko przed nami . Nie wiem co mi jezzcze odbije . Lusterka sa alu dwa satin el. Skladane ale z fotochromu zrezygnowalem jak i w srodku . Mam u siebie w nowszym aucie i widocznosc na policje duzo gorsza wole normalne . Co do otwierania klapy jest w trakcie montazu ori przycisk z usa ktory siedzi w kieszeni przedniego boczka
  10. A wiec okazało się że troche bzdetow wyszło bo jednak auto ma juz swoje lata. Samochod stoi i stoi i nikt nim nie jezdzi ale to sie niedlugo zmieni. Prace juz na finiszu. Co zostało zrobiojne: - Wymiana kpl Rozrzad - Montaz chłodnicy oleju - Nowe sprzegło RS4 + kevlar - Cały servis skrzyni biegów - Wymiana Oleje - silnik, skrzynia i dyfer - Wymiana wahacze przod plus oslona przegubow - Regeneracja maglownicy - Regeneracja pompy wspomagania - Nowa pompy wody - Uszczelnienie i nabicie klimy - Wymiana chłodnicy wody - Ustawienie zbieznosci Przy okazji pare rzeczy poszło w czarny proszek z przedniego pasa. Została zabawa z elektryka. Tak czy siak pokaze niedługo co sie zbiera na przyszłosc bo w tym aucie cały czas brakuje jednej rzeczy :mrgreen: P.S wpadł jeszcze set osłon carbon z RS4 w idealnym stanie
  11. Nie nie . Auto kupilem ponad 5 lat temu w uk i przez 2.5 roku nim jezdzilem tutaj na wyspach . Teraz jest 2.5 roku w pl . Chce wszystko zrobic u nas poniewaz nienukrywam ze duzo taniej . Tak czy siak projekt budy rs4 zrobilem poniewaz bylem zmuszony iloscia punktow tutaj co mnie zmusilo ze mialem bardzo duze koszty ubezpieczenia . Prawie 3000£ na rok .
  12. No tak to prawda . Auto wciaz u mechanika w polsce . Jeszcze autem nawet nie jezdzilem hehe xD
  13. Ale umył bym co ? Co do navi zostawiam ori . Wiem ze lepsze sa ale odpuzzczam . Chce wszystko jak bylo zboczeniec oryginalu jestem . Co do popielniczki to wlasbie ten element mi wciaz brakuje Teraz dziala z boczkami . Dwa odcienie szarego plus ori maskownica glosnika od navi . Zreszta i tak to dla picu bo z tej navi to nic sie nie zrobi jedynie co moze jakis modul pod usb i tyle.
  14. Witam, wiec po wymianie monitora w komputerze wklejam jakies zjecia Ostatnie puzzle juz praktycnie uzbierane us plastyk obszyty skora otwierania tylnej klapy kierownice znalazlem praktycznie w idealnym stanie wiec zostalo kupienie znaczka rs4 kierownica poszla z b6 plus galeczka z s4 obsyzta tez ori skora z zapasowego fotela I zjecie na koniec jak to wyglaa w aucie sory za slaba jakosc
  15. Czesc wszystkim Male odswiezenie tematu Auto przechodzi full servis - wymiana caly rozzad -wymiana pompa wody -pompa wspomagania -pompa klimatyzacji -dodatkowa chlodnica oleju -wymiana oleje silnik , skrzynia, dyfer - regeneracja skrzyni s4 -sprzeglo rs4 kevlar -wymiana maglownicy ( znany problem ) - nabicie klimy , szczelnosc ukladu , zbieznosc etc . Niedlugo auto bedzie oddychac.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.