Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peacenotwar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peacenotwar

  1. 2011 i multitronic. Ten drugi termostat jest na wężu między silnikiem a ścianą grodziową. szczerze nie wiem jak wygląda przy manualach.
  2. CAGA i CAHA mają ten sam układ chłodzenia. Zależy który rok masz, bo widzę, że do 17.08.2009 ten termostat w tych silnikach nie występował. Ja kupiłem w ASO za 150zł bodajże ORI 03L121111AD. Niestety przyszła zimniejsza pogoda i okazało się, że nadal nie dogrzewa. Wymieniłem ten termostat na wężu wodnym i przy minusowych temperaturach dochodzi do 90* (oczywiście jadąc 1200 obrotów przy 60km/h się nie dogrzewa (dochodzi do ok 75), trzeba trochę depnąć. Ale jak złapie już 90 to nie schodzi). Użyłem termostatu 1K0121113A a dokładniej BEHR BERH TH575 i jest to termostat Audi ze zmazanymi oznaczeniami. Może dla dużego termostatu też behr byłby ori ze zmazanymi numerami (behr TI3487 ) Generalnie jak ktoś ma problem z temperaturą proponuję zmienić od razu oba termostaty i mieć spokój. Jeszcze niektózy zmieniają dławik 1J0122351 obok termostatu na wężu dla spokoju
  3. Problemem w nowszych 2.0TDI jest to że po wymianie na inny niż oryginał, silnik się nie grzeje odpowiednio i stąd mit, że "Ten typ tak ma". Radzę Ci wymienić na ori z ASO ten termostat. Ten 03L121111AD ktoś na pewno od Ciebie odkupi z chęcią
  4. Potwierdzam to samo - oring też warto zmeinić
  5. Z tego co widzę, do 2009 roku układ chłodzenia był trochę inny. Na jednym obrazku jest na czerwono zaznaczony ten termostat plastikowy z nowszych modeli. Na drugim rysunku nie ma tego termostatu i to jest sprzed 2009. Widocznie u Ciebie on nie występuje. BTW zmieniłem dosłownie 2-3 dni temu termostat na ten 03L121111AD z ASO i problem zniknął. Przy okazji okazalo się, że w układzie chłodzenia "woda" była mega brudna. Sprawdź jak u Ciebie jest, bo nie wiem czy to nie było częściowo odpowiedzialne za ciężką sprawność układu chłodzenia. W zbiorniczku była czysta, ale reszta syf.
  6. Moment Przecież masz rozpiskę przy wybieraku. Jak przesuwasz max do tyłu to jasne że będziesz miał S. Wystarczy nie przesuwać do S, a do D. Nie przekodujesz tego Multitronic nie pokazuje biegów dopóki go nie wrzucisz w M, gdzie emuluje on zwykłą skrzynię automatyczną z 8 przełożeniami. Ale taka jazda jest bez sensu, bo się traci to z czego słynie CVT czyli "nieskończoną" ilość przełożeń. Proponuję zapoznać się z tym jak działa multitronic, bo wydaje mi się, że brakuje Ci tej wiedzy
  7. peacenotwar odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B8
    Dzięki
  8. peacenotwar odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B8
    Bry Czy da radę spasować ten zderzak? Sytuacja podobna jak u kolegi powyżej - po rozrządzie słabo spasowane. Jeśli tak to czy dużo roboty? (Planuję zakup, ale to mnie niepokoi troche)
  9. Chodzi Ci o seryjne s4 b5 felgi? Czy może o te z Audi TT?
  10. Tylko to dotyczy typowo b5. W stanach ma bardzo słabą opinię ta generacja s4. Mi się zdaje że po prostu nie umieją ich odpowiednio utrzymać i stąd takie mity ^^ Co do gwintu - którykolwiek KW. Byle by był inox dla świętego spokoju. Raz miałem KW i niedowierzałem że tak zawieszenie może chodzić
  11. Kto Ci takich bzdur naopowiadał? Różnica jest ogromna. Seryjne hamulce to kibel. Po założeniu 6-tłoka normalna jazda jest prawie niemożliwa, bo auto tak nurkuje. Trzeba od razu tył dla balansu robić. Poza tym nie chodzi o samą siłę ale też o hamowanie z dużych prędkości. Hamowanie z 200 dla serii to wyzwanie. A BBK nawet tego dobrze nie odczuwa
  12. Tajemnica handlowa. Źle na tym nie wyszedłem w każdym razie
  13. Pasowały zobaczymy czy nowy właściciel ich nie zmieni. Tak, auto sprzedane W zamian w garażu stanęła Toyota Supra Twin turbo mk4 ^^
  14. Mały update. Nawet program ok 350hp sie pojawil. FlatShift i Launch Control tez A przede wszystkim autko wystawione na sprzedaz. http://www.olx.pl/oferta/audi-s4-b5-2-7-biturbo-stage-2-5-ac-schnitzer-CID5-IDhEiMb.html
  15. https://youtu.be/T2e8tEidhWs https://youtu.be/M92ISampkB0 The best of 2016
  16. Tak. Klin ten sam. Taśma stara, tylko przerobienie wiązki
  17. Pasuje p&p. Jedynie multifunkcję trzeba podłączyć. Znajomy mówi że da radę i jakby się udało to chyba byłaby to pierwsza taka działająca kiera w PL. Wszyscy kładą te multifunkcje z nowych modeli ale nigdy nie widziałem działającej w pełni
  18. https://youtu.be/8iqjhv9Mvtg https://youtu.be/8iqjhv9Mvtg Mały update wątku
  19. Ile już widziałem b5 z wgniotami w tych miejscach
  20. Jak nie widać różnicy to po co się męczyć? Czarny połysk starcza absolutnie
  21. Black piano to czarny połysk z wieloma warstwami klaru. U mnie w sumie jest czarny połysk, ale widziałem sporo pseudo black piano i różnicy nie widzę ^^
  22. Nie jest ori bo ori potrzebuje innej klapy. Dziurawionej etc. Aż tak nie chciało mi się ingerować, a efekt i tak jest zadowalający

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.