PiterEL

Pasjonat
 • Zawartość

  323
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O PiterEL

  Informacje

  • Płeć
   Mężczyzna
  • Imię
   Piotr
  • Lokalizacja
   PL

  Auto

  • Model
   Seat
  • Nadwozie
   Avant
  • Rocznik
   2010
  • Silnik
   2.0 TDI
  • Napęd
   FWD
  • Skrzynia
   Manual
  • Paliwo
   ON
  1. Hmmm co mi daje nazwa usera?
  2. Jakie pokaz
  3. A powiedzcie mi czy jest jakaś opcja aby mieć dwa wejścia AuX. Mam jedno ale drugie chciałem podłączyć gdzieś schowane aby do niego wpisać odbiornik Bluetooth aby móc z telefonu streamowac muzykę... I BT wtedy też pod zasilanie chce dać. Ewentualnie może jakoś można zamiast zmieniarki podłączyć AuX...? Mam Rnse Ledowego w Exeo.
  4. A możesz podać mi całe kodowanie i w jakim sterowniku? Co to jest ten showroom? Skrętne xenony? Jak sprawdziłes że działa i podaj też jakie masz numery sterownikow bo to też może być ważne. Będę wdzięczny.
  5. A co to ten showroom efekt?
  6. A możesz dać swoje kodowania i adaptacje jakie masz?
  7. Może podpowie ktoś jak to wszystko zakodować poprawnie żebym mnie w EXEO działały skrętne Xenony. Bo w testach el. wykonawczych działa ale ja podczas jazdy nie widzę aby skręcały...
  8. Witam wszystkich Mam duży problem. Otóż robiłem dziś znajomemu w Audi A6 C6 2009 MMI 3G ale soft ten sam i system co w Audi A4. Miał on u siebie stary bardzo soft K0022. Ma też u siebie system BOSE. Wgrałem mu update najpierw do K0031 potem K0206 potem K0253 i ostatni K0257_5 ( ze spolszczeniem od razu). Tylko mój błąd. Bo jak robiłem update to robiłem przez STANDARD i tam nie zauważyłem aby BOSE sie aktualizowało a okazało się że robiło update tylko było to nazwane DSP w tym wykazie co pokazuje co bedzie aktualizować. I niestety każdy soft zrobiłem przez STANDARD. Niby wgrywało się w każdym sofcie wszystko poprawnie bez błędów. Błędów w sterowniku 5F też nie ma żadnych bo wszystkie na bieżąco kasowałem. ALe jest teraz problem bo nie działą SURROUND oraz nie pamięta ustawień typu sopran , bass itp. Jak teraz można to naprawić aby wrócić do starego softu dla BOSE ? Oraz kolejny problem to taki że aby po wgraniu softu K0257 , aby uaktywnić polskiego lektora to trzeba poprzez opcję USER DEFINED MODE włączoną w zielonym menu w SWDL trzeba dograć jeszcze raz z pozycji sss>tts en_GB. Jenak ja właczyłem USER DEFINED MODE i i uruchamiam czerwone menu do wgrania softu, wybieram potem USER DEFINED MODE i wchodzę aby tam w sss>tts en_GB zaznaczyć tylko aktualizację APPLICATION (bez BOotloadera) to ja nie mogę nic zaptaszkować. Poprostu zaptaszkowanie nie działa. I w inne opcję też wchodziłem i też nie można zaptaszkować... jest kwadracik do zaznaczenia ale nie zaznacza się... Co jest grane ? Proszę o szybką pomoc. No i z tym BOSE jak naprawić...
  9. Ja mam vcds klina sprawdzonego że wszystko działa.
  10. A możesz pokazać jaki dokładnie masz?
  11. U mnie pomoglo. Jak zlapie 90 to tak stoi. Ale wymiana gorzej niz przerabana.... masakra
  12. Baza chyba jakaś ogólna. Macie namiary na bazy SEAT SKODA VW AUDI jakieś najnowsze ? EDIT Okazuje się że jest to baza VW. A macie może namiary na bazy AUDI SEAT SKODA ?
  13. Witam Mam jezyk ang i to samo jest...
  14. Witam Nie będę zakładać nowego tematu. Zainstalowałem sobie ELSAWIN 6 oraz baże z 01.2017. Jednak mam problem. Jak wejdę np w instrukcje napraw, instalacje elektryczne to mimo że podam wszystkie parametry auta nawet z numerem VIN to zawsze pokazuję mi się: Wybór zablokowany. Najpierw wprowadź identyfikację samochodu... Dane nie dostępne w programie ElsaWIn. Robiłem reinstalację i to samo. Może ktoś wie co jest przyczyną ?
  15. Witam Nie będę zakładać nowego tematu. Zainstalowałem sobie ELSAWIN 6 oraz baże z 01.2017. Jednak mam problem. Jak wejdę np w instrukcje napraw, instalacje elektryczne to mimo że podam wszystkie parametry auta nawet z numerem VIN to zawsze pokazuję mi się: Wybór zablokowany. Najpierw wprowadź identyfikację samochodu... Dane nie dostępne w programie ElsaWIn. Robiłem reinstalację i to samo. Może ktoś wie co jest przyczyną ?