-
Mateluszek93 obserwuje zawartość Madol1
-
Wymiana buzera/gongu w zegarach B6/B7
Gdybyście drodzy forumowicze szukali nowych oryginalnych głośników to zapraszam Przedmioty użytkownika sirwienzus - Allegro.pl ALLEGRO.PL Sprawdź oferty użytkownika sirwienzus na Allegro. Odkryj radość zakupów i 100% bezpieczeństwa transakcji. Sprzedajemy te głośniki już od dłuższego czasu Opinie mówią same za siebie
-
Usuwanie wgnieceń na Opolszczyźnie
http://tornadokris.pl/ mistrz w swoim fachu, chyba nie ma lepszego w okolicy Możesz powiedzieć że kontakt masz od Mateusza z Krapkowic
-
Klubowy zakup głośników do licznika A4 B6 B7 GOLF IV BORA SCANIA MERCEDES
Brak chętnych?
-
Klubowy zakup głośników do licznika A4 B6 B7 GOLF IV BORA SCANIA MERCEDES
Witam wszystkich Oferta skierowana do wszystkich którzy nie mają głosu z buzzera głośnika w A4 b6 B7 itp Mam sprzedanych w tym roku ponad 100 sztuk bez jakichkolwiek reklamacji!!! Standardowo gwarancja na głośnik to 3 miesiące od dnia dostarczenia Jeżeli znajdzie się minimum 25 osób Wtedy cena pojedynczej sztuki to 25zł + KW (12zł kurier, 8zł PP, 15zł pobranie) (cena regularna za jaką sprzedajemy na allegro to 44,99zł) Głośniki są oryginalne, te same które producent montuje do licznika jednak jest to już poprawiona konstrukcja więc wytrzymują długo dłużej niż te które szły na pierwsze montaż. Dla zainteresowanych mogę podać link do mojej aukcji W razie pytań proszę pytać na priv lub gg 1439080 W tym miejscu będzie lista chętnych na zakup: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25.
-
buzer pdc tyłu
Ja ci oferuje praktycznie darmowe naprawienie ORYGINALNEGO GŁOŚNIKA PDC a ty do mnie z pretensjami że nie chce ci powiedziec jak rozwiązać twój problem? (PS. Odpowiedzi na twój problem nie znam bo nie bawię się niestety w zakładanie nieoryginalnych głośników) Jeżeli jesteś zainteresowany to daj znać. Mam też druga propozycje do Ciebie (podajesz maila i adres odbioru i ja podsyłam ci etykietę do wysyłki, i odbieram od ciebie ten uszkodzony głośnik którego napewno i tak za jakiś czas wyrzucisz albo już to zrobiłeś) Pozdrawiam
-
Prośba o pomoc w kupnie drzwi
Aktualna prosba?
-
Szalejąca wskazówka paliwa
Łatwiej będzie wymienić kompletny wskaźnik. W razie zainteresowania zapraszam na priv
-
buzer pdc tyłu
Jeżeli wyślesz do mnie twój stary to w ramach współpracy dostaniesz naprawiony głośnik na oryginalnych podzespołach gratis (pokrycie wysyłki w obie strony, w razie niepowodzenia naprawy, odeślę spowrotem głośnik za free do Ciebie) Jeżeli masz więcej pytań zapraszam
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Ja w Opolskim mogę pomóc w temacie
-
Krosno odrzańskie i okolice (odbiór przesyłki)
Witam Serdecznie! Czy jest tu ktoś życzliwy z krosna odrzańskiego? Sprawa wygląda następująco: Mam do odbioru drukarkę (koszt drukarki to 50zł), ale sprzedający nie chce jej wysłać. Ma oryginalny karton itp. Proawdzę swój punkt kurierski więc wyślę osobie odbierającej etykietę dla kuriera który później odbeirze tą przesyłkę od niego. Chodzi tylko o kwestię odebrania tej przesyłki od sprzedającego, wydrukowanie etykiety i przekazanie jej dalej kurierowi. Jeżeli ktoś chętny na taką pomoc zapraszam do kontaktu
-
Wymiana zegarów anglik
Gdzie dokładnie to ci nie powiem, ale przy pełnym kopiowaniu immo z jednego do drugiego kod z radia też zostaje przekopiowany więc musi tam gdzieś być
-
Wymiana zegarów anglik
Nie trzeba wymieniac całego licznika Wystarczy Vag KKL i program ogólnie dostępny. Zgrywasz wsad, zmieniasz dwie komórki wgrywasz spwrotem i jest europa. Później przekładka tarczki z UK na EU Szybciej kupić EU licznik i zrobić przekładke W razie pomocy zapraszam
-
Adapter AUX do radia chorus 2
Nie lepiej kupić zmieniarkę na usb i bluetooth?
-
Symulacja ilości paliwa jak to wykonać
Jak w temacie. Pacjent to licznik. Mam wiązkę na stole. Czy jest możliwość zasymulowania pełnego baku np rezystorem aby można było sprawdzić czy licznik jest sprawny pod kontem wyświetlania przebytych km na fis?
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Wyślesz oba liczniki to nie ma problemu
Madol1
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta