-
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Chachuł skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8EX7A079924
-
Uszczelka pod głowicą (Koszalin , Sławno )
@Dev oki to czekam ✌?
-
Chachuł obserwuje zawartość Nowicjusz - wątek powitalny , Uszczelka pod głowicą (Koszalin , Sławno ) , Uszczelka pod głowica (Słupsk) i 2 innych
-
Uszczelka pod głowicą (Koszalin , Sławno )
Szukam dobrego warsztatu który zrobi uszczelkę pod głowicą 1.8t bfb w Koszalinie , Sławnie , Słupsku lub okolicach tych miejscowości
-
Uszczelka pod głowica (Słupsk)
No @Dev właśnie nie zajmuje się takimi usterkami , pytałem
-
Uszczelka pod głowica (Słupsk)
Siemka Szukam serwisu który ogarnie uszczelkę pod głowica a4b7 1.8t w Słupsku i okolicach
-
Kontrolka abs/esp auto nie odpala
Witam Od jakiegoś czasu borykam się z problemem abs/esp audi łapie czasami te błędy (czasami swieci się komunikat breems na fisie i pika chyba 3 razy ). Sytuacja wyglada tak że błąd nie zawsze się pojawia , zazwyczaj sporadycznie i nie mogę określić w jakich okolicznościach to się dzieje bo jest to loteria zazwyczaj . Po przekręceniu stacyjki pokazują się błędy i nie można odpalić auta , silnik kręci ale nie może załapać . Zazwyczaj pomagało przekręcanie zapłonu pare razy i błąd znikał ale już drugi raz miałem sytuacje ze cały czas się utrzymywał . Wtedy po 8h próbowałem znowu odpalić i dalej to samo , zaciągnąłem auto pod dom i dalej błędy i nie oddalało po godzinie poszedłem sprawdzić i zero błędów normalnie odpaliło . Sprawdziłem błąd pod kompem i pokazało mi takie coś pacjent to audi a4 b7 1.8t bfb q
-
Problemy po wymianie rozrządu
Witam wszystkich Wymieniłem rozrząd jakieś 10t VID_20200914_172022(0).mp4 VID_20200914_172022(0).mp4 VID_20200914_172022(0).mp4 yś km temu i problem jest następujący , zaczął pojawiać się przerażający dźwięk i dlatego zgłaszam się z prośbą oraz pomocą do użytkowników forum . Na zimnym silniku problem nie występuje dzieje się tak tylko gdy silnik złapie temperaturę , ale są chwile gdzie znika i później znowu się pojawia , pojawia się w momencie wciśnięcia pedału na pewną głębokość po dociśnięciu bardziej dźwięk zanika tak samo dzieje się przy odpuszczenu gazu . Poniżej na filmie doskonale słychać ten dźwięk obroty nie przekraczały 3tys na nagraniu frontowym Nie odczuwam żadnych spadków mocy poboru oleju bądź innych negatywnych aspektów tylko ten dźwięk martwi mnie najbardziej Silnik 1.8t bfb z lpg VID_20200526_214116.mp4 VID_20200526_214052.mp4 VID_20200526_214052.mp4 Liczę na waszą pomoc i za wszelkie rady bardzo dziękuję Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jestem nowy na grupie , oto moje audi a4b7 powoli rozwijający się projekt w przydomowym garażu ? już trochę w niej pogrzebałem i cały czas się rozwija
Chachuł
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta