-
Szarpanie na biegu jałowym w Audi A4 B5 1.9 TDI AJM
Temat rozwiązany wymieniłem 3 pompowtrysk.
-
Szarpanie na biegu jałowym w Audi A4 B5 1.9 TDI AJM
Witam. Po wymianie oleju i filtrow zaczął szarpać silnikiem na wolnych obrotach po odpaleniu jest ok jak dodam trochę gazu i puszczę to zacznie szarpać ( nie zawsze) dodam znów i puszczę i znów jest dobrze. W czasie jazdy silnik równo pracuję podczas zatrzymania na światłach raz jest dobrze raz nie. Podczas wymiany filtra paliwa wlałem środek do czyszczenia wtrysków ( nigdy tego nie robiłem wcześniej ) Dodałem fotkę korek wtrysków jak silnik pracuję równo wydaje się być ok. Jak przerywa nie zdarzyłem zrobić fotki ale korekty były na 1,2,4 wtrysku w granicach 1,2 - 1,5 a na 3 2,9 to pewnie on szwankuje co o tym myślicie?
-
Zbiorniczek wyrównawczy
Widac jak kapie z rurki z dołu nawet po wytarciu. Zastanawia mnie to czy w srodku cos powino byc czy nie bo ubywa tak to wysokości tego otworu i dalej trzyma poziom
-
Zbiorniczek wyrównawczy
Tylko ze tam jest dziura wchodzi niezadurzy śrubokręt i na zimnym silniuku jak doleje odrazu leci a wtedy niema zadnego cisnienia
-
Zbiorniczek wyrównawczy
Witam. Zobaczyłem ubytek płynu chłodniczego problem występuje od około 2 tygodni od momentu wymiany filtra paliwa jak dolałem płyn na zimnym silniku to zaczelo kapać pod zbiorniczka po demontażu zbiorniczka zobaczyłem że jest tam miejsce na trzeci przewód obok czujnika albo na jakąś zaślepkę czy jakiś zaworek nie mam pojęcia. Wydaje mi sie że mogłem coś niechcący ręko trącić albo poprostu ma tak być i przyczyna wycieku jest jakas inna?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam. Poproszę o wycenę: *komplet sprzęgła + dwumasa *rozrząd: pasek, napinacz, rolka, pompa wody, tłumik drgań(nie wiem czy występuje w moim przypadku) *termostat i płyn *napinacz i rolka paska wielorokowego oraz pasek WAUZZZ8DZ1A027972
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Proszę o wycenę amortyzatorów tył wraz z odbojami i osłonami do mojej audi.
-
Jaki przegub wewnętrzny ?
Bylem i nie wiedza tez mi powiedzieli ze sa trzy rodzaje i odreki nie beda moec żadnego najlepiej zebym przyniósł stary ale niemogę wymontowac i czekac dzien albo dwa na nowy bo samochód jest mi bardzo potrzebny
-
Jaki przegub wewnętrzny ?
Witam. Mam do wymiany przegub wewnętrzny i nie wiem jaki kupić żeby był prawidlowy do mojego auta chodzi mi głownie o srednice flanszy?
-
wyciek płynu
To chyba nie wina zacisku w krócu sparciał oring i wydawało mi się że leci z przewodu jutro kupię oring i złożę bo dziś nie zdążyłem i będzie wiadomo jaka jest przyczyna.
-
wyciek płynu
Witam. Zauważyłem że ubywa mi płynu w chłodnicy wyciek jest niewielki saczy się. Wydaje mi się że z tego przewodu co zaznaczyłem na zdjęciu tak jak by ten zacisk nie trzymał mam pytanie czy jest tam jakis króciec czy cały tem srebrny element trzeba by wymienic wrazie by wymiana opaski nie pomogła? <a href=http://zapodaj.net/f8d16c0356f55.jpg.html>1111.jpg</a>
-
Odpływy pod akumulatorem
Błotnik zdemontowałem i wydaję mi się że ciała dał blacharz jak mi w tamtym roku naprawiał samochód po spotkaniu z sarną nie postarał się i kiepsko uszczelnił pod błotnikiem
-
Odpływy pod akumulatorem
Przy filtrze kabinowym jest szczelnie bo wywaliłem tą gumową uszczelkę i złożyłem na silikon jakiś czas temu.Wczoraj wywaliłem schowek i odgiełem wykładzinę a ojciec lał woda jak polał w szczelinę między słupkiem a błotnikiem przednim to w srodku woda wypływała pod wiązki kabli tych co są pod słupkiem i tryskała na cała wiązkię od góry dziś zdejmę błotnik i zobaczę co jest grane
-
Odpływy pod akumulatorem
Mimo że oczysciłem odpływy woda dostaje się cały czas do srodka od strony pasażera jest mokra wykładzina ma ktoś jakiś pomysł którędy?
-
Odpływy pod akumulatorem
To mogę spać spokojnie przynajmniej do pierwszych opadów bo mam nadzieję ze oczyszczenie odpływu załatwi sprawę :-)
lukasz271186
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta