Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukasz271186

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Temat rozwiązany wymieniłem 3 pompowtrysk.
  2. Witam. Po wymianie oleju i filtrow zaczął szarpać silnikiem na wolnych obrotach po odpaleniu jest ok jak dodam trochę gazu i puszczę to zacznie szarpać ( nie zawsze) dodam znów i puszczę i znów jest dobrze. W czasie jazdy silnik równo pracuję podczas zatrzymania na światłach raz jest dobrze raz nie. Podczas wymiany filtra paliwa wlałem środek do czyszczenia wtrysków ( nigdy tego nie robiłem wcześniej ) Dodałem fotkę korek wtrysków jak silnik pracuję równo wydaje się być ok. Jak przerywa nie zdarzyłem zrobić fotki ale korekty były na 1,2,4 wtrysku w granicach 1,2 - 1,5 a na 3 2,9 to pewnie on szwankuje co o tym myślicie?
  3. Widac jak kapie z rurki z dołu nawet po wytarciu. Zastanawia mnie to czy w srodku cos powino byc czy nie bo ubywa tak to wysokości tego otworu i dalej trzyma poziom
  4. Tylko ze tam jest dziura wchodzi niezadurzy śrubokręt i na zimnym silniuku jak doleje odrazu leci a wtedy niema zadnego cisnienia
  5. Witam. Zobaczyłem ubytek płynu chłodniczego problem występuje od około 2 tygodni od momentu wymiany filtra paliwa jak dolałem płyn na zimnym silniku to zaczelo kapać pod zbiorniczka po demontażu zbiorniczka zobaczyłem że jest tam miejsce na trzeci przewód obok czujnika albo na jakąś zaślepkę czy jakiś zaworek nie mam pojęcia. Wydaje mi sie że mogłem coś niechcący ręko trącić albo poprostu ma tak być i przyczyna wycieku jest jakas inna?
  6. Witam. Poproszę o wycenę: *komplet sprzęgła + dwumasa *rozrząd: pasek, napinacz, rolka, pompa wody, tłumik drgań(nie wiem czy występuje w moim przypadku) *termostat i płyn *napinacz i rolka paska wielorokowego oraz pasek WAUZZZ8DZ1A027972
  7. Proszę o wycenę amortyzatorów tył wraz z odbojami i osłonami do mojej audi.
  8. Bylem i nie wiedza tez mi powiedzieli ze sa trzy rodzaje i odreki nie beda moec żadnego najlepiej zebym przyniósł stary ale niemogę wymontowac i czekac dzien albo dwa na nowy bo samochód jest mi bardzo potrzebny
  9. Witam. Mam do wymiany przegub wewnętrzny i nie wiem jaki kupić żeby był prawidlowy do mojego auta chodzi mi głownie o srednice flanszy?
  10. lukasz271186 odpowiedział(a) na lukasz271186 temat w Audi A4 B5
    To chyba nie wina zacisku w krócu sparciał oring i wydawało mi się że leci z przewodu jutro kupię oring i złożę bo dziś nie zdążyłem i będzie wiadomo jaka jest przyczyna.
  11. lukasz271186 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Zauważyłem że ubywa mi płynu w chłodnicy wyciek jest niewielki saczy się. Wydaje mi się że z tego przewodu co zaznaczyłem na zdjęciu tak jak by ten zacisk nie trzymał mam pytanie czy jest tam jakis króciec czy cały tem srebrny element trzeba by wymienic wrazie by wymiana opaski nie pomogła? <a href=http://zapodaj.net/f8d16c0356f55.jpg.html>1111.jpg</a>
  12. Błotnik zdemontowałem i wydaję mi się że ciała dał blacharz jak mi w tamtym roku naprawiał samochód po spotkaniu z sarną nie postarał się i kiepsko uszczelnił pod błotnikiem
  13. Przy filtrze kabinowym jest szczelnie bo wywaliłem tą gumową uszczelkę i złożyłem na silikon jakiś czas temu.Wczoraj wywaliłem schowek i odgiełem wykładzinę a ojciec lał woda jak polał w szczelinę między słupkiem a błotnikiem przednim to w srodku woda wypływała pod wiązki kabli tych co są pod słupkiem i tryskała na cała wiązkię od góry dziś zdejmę błotnik i zobaczę co jest grane
  14. Mimo że oczysciłem odpływy woda dostaje się cały czas do srodka od strony pasażera jest mokra wykładzina ma ktoś jakiś pomysł którędy?
  15. To mogę spać spokojnie przynajmniej do pierwszych opadów bo mam nadzieję ze oczyszczenie odpływu załatwi sprawę :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.