-
Panel MMI rozpiska pinów
Potrzebuję schematu do podłączenia panelu MMI. Ktoś poratuje ? panel jest bez przycisku w dużym pokrętle, jeśli ma to znaczenie przy rozpisce.
-
wyswietlacz MMI jak rozjasnic
Lub wymienić jarzeniówkę jeśli jest wypalona i regulacja niewiele wnosi.
-
Kolory tapicerek w a4 b8
- Kolory tapicerek w a4 b8
No i wracając do tematu, dzisiaj otworzyłem podłokietnik, żeby sprawdzić kolor tapicerki - siedzeń i znowu co innego. Kolor to N45 a kolor z naklejki "stoff brillant uni kardamonbeige"- Popychacz pompy paliwa
- Popychacz pompy paliwa
Cześć, gdzieś na forum paska wygrzebałem info, że bolączką 2,0 TFSI jest popychacz pompy paliwa który może doprowadzić do sporych uszkodzeń. Czy w audi jest ten sam silnik i auto ma tą samą bolączkę ? (przewińcie temat trochę w dół) https://forum.vw-passat.pl/topic/18922-chiptuning-20-tfsi-200-km/- Strefa motocyklistów
Mnie załatwiła choroba i jestem na siebie wściekły bo to mógł być pierwszy dzień rozruszania kości a tak ponoć ma się zaraz ochłodzić i lipa.- Bixenon skrętny w A4 B7 - adaptacja, sprawdzenie i kodowanie
z tego co pamiętam w sterowniku 55 jest kodowanie 000019- Poziom oleju na wyświetlaczu radia
dzieki- Bixenon skrętny w A4 B7 - adaptacja, sprawdzenie i kodowanie
Dzisiaj miałem chwilę żeby posiedzieć w aucie i bez problemu uruchomiłem showroom. Działa jak powinien. Kodowanie z tego co pamiętam z końcówką 19 a na kanale 20 zmieniłem wartość z 0 na 1 i śmiga.- Poziom oleju na wyświetlaczu radia
Czy ktoś podpowie gdzie się uruchamia tą funkcję ? Odłączałem dzisiaj akumulator i po ponownym podłączeniu zamiast wskaźnika oleju na wyświetlaczu mam taki komunikat:- Moment dokrecania świec
- Moment dokrecania świec
Koledzy, ma ktoś pod reką serwisowkę ? Jaki jest moment dokręcania świec ? Na opakowaniu swiecy beru jest odnośnik do imstrukcji serwisowej auta zamiast podanego momentu.- A4 B8 3.0 TDI CCWA Quattro* NOWY MOTOR * 313PS 620 Nm 20" Dakar Beige*
Hej, podpowiedz co to za kratki są w przednim zderzaku - w miejscu halogenów ? ile auto obniżone I ten setup zimowy ile cenisz i podaj jakieś parametry może być na PW.- A4 B8 Tomka - powolne zmiany
Jeśli dalej masz mod w planach to podrzucam foto jak wygląda czarna bo już zdążyłem zrobić moda z drewnianej. Kolumna czarna. Kiera czarna. Dla mnie wygląda z d*py (mimo, że w ręku leży idealnie) szukam dalej tej swojej "jedynej" PS jak będziesz sprzedawał swoją 4ramiona z MF to chętnie ją przytulę bo chyba wrócę do drewna lub oryginału - Kolory tapicerek w a4 b8