Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Tomka - powolne zmiany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Auto zakupione w marcu 2014r. z przebiegiem 113tyś km.

Tak prezentowało się w dniu zakupu

hnouuc8y.jpg

q95idfhe.jpg

corji6bp.jpg

xdcxhufn.jpg

423mshg3.jpg

Krótko

Rocznik: 2011

Silnik: 2.0 TDI 136KM CJCB

Lakier: LZ9Y (PHANTOM BLACK PEARL)

Wyposażenie:

Tapicerka skórzana, przednie fotele podgrzewane.

Klimatyzacja 3 strefowa.

Lampy bi-ksenonowe, ledy przód i tył.

Czujnik zmierzchu

Czujnik deszczu

Coming Leaving Home

Czujniki parkowania tył

Wyświetlacz MMI

Tempomat

ABS

ESP

Planowane zmiany:

Zmiana felg na 17" - zrobione

Uruchomienie testu wskazówek - zrobione

Wskazanie naładowania akumulatora - zrobione

Wizualizacja systemu parkowania - zrobione

Pakiet oświetlenia QQ1 - zrobione

Wymiana przełączników szyb, lusterek i klapy bagażnika na lift - zrobione

Wymiana kratek nawiewów na lift - zrobione

Lusterko wewnętrzne fotochrom - zrobione

Lusterka zewnętrzne fotochrom, składane, z asystentem pasa ruchu - zrobione

Nawigacja 3G - zrobione (3G+ sim)

Asystent zmiany pasa ruchu (Audi Side Assist) - zrobione

Asystent kontroli toru jazdy  (Lane Assist) - zrobione

Audi Hold Assist - zrobione

High Beam Assist - zrobione

Tempomat z ACC - zrobione

Kamera cofania

PDC przód - zrobione

Wymiana licznika na lift lub z A5 - zrobione (licznik z A5)

Zmiana dekorów na Y27 - zrobione

Zmiana lampki podsufitki na S-line z homelink - zrobione

Homelink

Zmiana zderzaka przód na S-line

Zmiana grilla na czarny

Zmiana świateł tył na led neon - zrobione

Korekta i zabezpieczenie lakieru

Wyłącznik airbag pasażera - zrobione

W trakcie pewnie coś jeszcze wpadnie :)

P6280004.jpg

P6280006.jpg

P6280010.jpg

P6280012.jpgP6280015.jpg

P6280075.jpg

Tak przy okazji wpadły wieszaczki do bagażnika

l9orlvql.jpg

Przy okazji tego moda i zdjęcia zauważyłem że nie mam lewej osłony zawiasu bagażnika

Edytowane przez tomo.td
uaktualnienie

Opublikowano

Bardzo fajny sedanik, bezawaryjności życzę :-)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :)

Opublikowano

po zmianach będzie fajnie :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio wpadł nowy gadżet

dq73rg48.jpg

Opublikowano

Fajnie, masz jeszcze sporo mozliwości,

Bezawaryjności :)

Opublikowano
  • Autor

Fajnie, masz jeszcze sporo mozliwości,

Bezawaryjności :)

A o jakich myślisz? Zawsze w cenie są dobre uwagi.

Opublikowano

Miałem na myśli że masz jeszcze sporo do wymodzenia, listę masz sporą to i możliwości wiele :)

Kierę bym zmienił na początek ;) i fela 17 to maleństwo, spokojnie możesz wciskać 19, no chyba że dojeżdżasz codziennie przez las :grin:

Opublikowano

Andynl nie podpuszczaj! Zmiany mają być powolne:-)

Proponuję Dołożyć Q żeby do nalepki pasowało;-)

Opublikowano

Ale ta nalepka to chyba nie Q tylko S-line

Opublikowano

Co by to nie było to proponuje :)

Podoba mi się sedanik :) Może dlatego ze moje pierwsze cztery zera były w sedanie i mam sentymeta :)

Opublikowano

Ostatnio wpadł nowy gadżet

dq73rg48.jpg

Co to właściwie jest, kubek?

Opublikowano

popiołka

Opublikowano

popiołka

Aha. Szkoda bo właśnie fajki rzuciłem, a nawet jak jeszcze paliłem to starałem się tego w aucie nie robić.

Opublikowano

ja musze sobie to kupić bo nie mam gdzie gum do żucia trzymać :wink:

Opublikowano

Ciężko czasem dostać, ale sprzedają jeszcze gumy w pudełkach:

IMG_0318.JPG

Opublikowano
  • Autor

To popielniczka kubek.

Ja w ogóle nie palę.

Fajnie zakrywa puste miejsce :P

A palenie w aucie to wielka zbrodnia :angry:

Opublikowano

Ciężko czasem dostać, ale sprzedają jeszcze gumy w pudełkach:

IMG_0318.JPG

No właśnie takie mam ale ciężko gumę z tego wydłubać :wink:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Koledzy, proszę o podpowiedź.

Lepiej zmienić licznik na poliftowy czy od A5-tki?

Opublikowano

Fajny zadbany sedanik, dobra baza do modów :decayed: bezawaryjności życzę

Ostatnio wpadł nowy gadżet

dq73rg48.jpg

Gdzie można dostać tą popiołkę i za ile złociszy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.