Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Tomka - powolne zmiany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Licznik z A5-tki pod  ACC i Lane Assist zawitał na pokładzie:banan:4157ab50f896f6e3.jpg6099818d8c3ed7ad.jpg5d6c011011563c7a.jpgfcf66b363f838bfa.jpg4a6307dcfa59ded9.jpg

Tak to teraz mniej więcej się prezentuje (oczywiście kiepski mam aparat i zdjęcia tego nie odzwierciedlają)

Wielkie dzięki z tego miejsca dla Daniela ze Szczecina (autoDigital, Daniel Hałas, [email protected], a uNas na forum mieto3)za ogarnięcie licznika: zdjęcie CP, wgranie polskiego języka i takie tam.

Gorąco polecam jego usługi.

Edytowane przez tomo.td

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Małe pytanie. Czy ktoś kto posiada jasny środek ma może czarną kierownicę?

Planuję zmienić,  moja niestety jest już wytarta, a w beżu nie ma nic ciekawego.

 

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Coś tam cały czas się dzieje, tylko brak czasu na robienie i zamieszczanie zdjęć :P

Parę fotek z montażu PDC przód.

dcaf7afa732b77f1.jpg1edac98d1740029d.jpg6df0a02600521067.jpg381d1d52d13fc32f.jpg

Zostaje tylko pomalowaćczujniki pod kolor nadwozia :wink:

65450b18c0b6ffa3.jpg0ba579ec5970cc45.jpg

Opublikowano

no i elegancko widzę :D super

Opublikowano
Licznik z A5-tki pod  ACC i Lane Assist zawitał na pokładzie:banan:4157ab50f896f6e3.jpg6099818d8c3ed7ad.jpg5d6c011011563c7a.jpgfcf66b363f838bfa.jpg4a6307dcfa59ded9.jpg
Tak to teraz mniej więcej się prezentuje (oczywiście kiepski mam aparat i zdjęcia tego nie odzwierciedlają)
Wielkie dzięki z tego miejsca dla Daniela ze Szczecina (autoDigital, Daniel Hałas, [email protected], a uNas na forum mieto3)za ogarnięcie licznika: zdjęcie CP, wgranie polskiego języka i takie tam.
Gorąco polecam jego usługi.

Powiedz mi kolego czy wywala ci błędy ze względu na brak acc i lane assist? Czy może masz to na pokładzie zainstalowane?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
W dniu 14.11.2017 o 07:49, tomo.td napisał:

Małe pytanie. Czy ktoś kto posiada jasny środek ma może czarną kierownicę?

Planuję zmienić,  moja niestety jest już wytarta, a w beżu nie ma nic ciekawego.

 

 

 

Jakbyś zmienił obudowę kolumny kierownicy to mogłoby to fajnie podpasować pod czarną kierę ;) 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 28.12.2017 o 17:56, Norbas napisał:

 

Jakbyś zmienił obudowę kolumny kierownicy to mogłoby to fajnie podpasować pod czarną kierę ;) 

Dokładnie takie mam plany:P

Jasnowidz czy co?

Tylko problem, bo nie mogę się zdecydować, chiałbym trójramienną ze ściętym dołem.

Ktoś jakieś suegstie?

Edytowane przez tomo.td

Opublikowano
  • Autor
W dniu 28.12.2017 o 17:11, Marcin_G napisał:


Powiedz mi kolego czy wywala ci błędy ze względu na brak acc i lane assist? Czy może masz to na pokładzie zainstalowane?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

W dniu 28.12.2017 o 17:11, Marcin_G napisał:


Powiedz mi kolego czy wywala ci błędy ze względu na brak acc i lane assist? Czy może masz to na pokładzie zainstalowane?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No niestety wywala bład kodowania ze względu na brak Lane Assist.

Opublikowano
  • Autor

Zamontowana na początku grudnia, MMI 3G+ sim

Wielkie podziękowania dla Grześka Wrclaguna, kawał dobrej roboty:hi:

26778a551e7693db.jpgc1090f0e256fe3a7.jpg6ba9ce6ab9dc4e51.jpg

Edytowane przez tomo.td

Opublikowano

Fakt mmi 3G+ cieszy :decayed: oglądałeś zabawki Wrc S3 ????

Opublikowano
Fakt mmi 3G+ cieszy :decayed: oglądałeś zabawki Wrc S3 ????
Grzesiek magik nie z tej ziemi [emoji16]

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, dobry1 napisał:

Fakt mmi 3G+ cieszy :decayed: oglądałeś zabawki Wrc S3 ????

Jakie zabawki S3?

Opublikowano
  • Autor

Ktoś podpowie?

Ta kiera podejdzie do mojego auta?a01b12db6fffa45b.jpg

Opublikowano

Podejdzie

Opublikowano
  • Autor
56 minut temu, Gibons napisał:

Podejdzie

Dzięki.

Czyli jeszcze poducha i zwijak.

Edytowane przez tomo.td

Opublikowano
18 minut temu, tomo.td napisał:

Dzięki.

Czyli jeszcze poducha i zwijak.

Ale chyba nie chcesz tyle wywalic za kiere :P

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Gibons napisał:

Ale chyba nie chcesz tyle wywalic za kiere :P

No nie chciałbym, na razie szukam, ta mi się najbardziej podoba.

Opublikowano
6 godzin temu, tomo.td napisał:

Dokładnie takie mam plany:P

Jasnowidz czy co?

Tylko problem, bo nie mogę się zdecydować, chiałbym trójramienną ze ściętym dołem.

Ktoś jakieś suegstie?

Ja bym tak zarobił, zeby się nie gryzła kolumna z kierą ;)  

zreszta kiera będzie pasować pod czarne elementy konsoli i zegary oraz manetki ;) 

szukaj 3 ramiennej z płaskim dołem od a4/a5 i będzie dobrze ?

Grzesiek podłączył Ci od razu start/stop engine z przycisku ? 

Opublikowano

Ja myśle ze jeśli byś miał coś takiego Zobacz ofertę: Ramka dekor konsoli Audi A5 PIANO 8T1857186Nhttp://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7097790011 plus kolumna kierownicy czarna to by było Ok. Sam mam jasny środek niestety i zastanawiam się nad Ew jeszcze obszyciem. Możesz poszukać Ew jeszcze kierownicy z audi Tt


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Norbas napisał:

Ja bym tak zarobił, zeby się nie gryzła kolumna z kierą ;)  

zreszta kiera będzie pasować pod czarne elementy konsoli i zegary oraz manetki ;) 

szukaj 3 ramiennej z płaskim dołem od a4/a5 i będzie dobrze ?

Grzesiek podłączył Ci od razu start/stop engine z przycisku ? 

NIe mam start/stop engine to tylko zastępczy panel:P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.