Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Tomka - powolne zmiany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, barca8585 napisał:

Ale ściętej kiery przedliftowej chyba nie ma ?

Są firmy które przerabiają.

http://allegro.pl/kierownica-audi-plaska-4f0-a6-c6-a5-s5-a7-s-line-i7002507865.html

 

Opublikowano
5 minut temu, Marcin_G napisał:


Oryginalnej nie tylko Ew modyfikowana


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tez mi się tak wydawało ale nie ma co mówić kiera ścięta warta jest tej kasy którą trzeba wydać na nią 

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, barca8585 napisał:

Tez mi się tak wydawało ale nie ma co mówić kiera ścięta warta jest tej kasy którą trzeba wydać na nią 

No dokładnie, i wiem jaka jest różnica w wyglądzie i jak się ją trzyma w dłoniach.

Wymieniłem niedawno w aucie żony, w Golfie zezwyklej na GTI.

No jest masakra po postu :D

Było

205195a114191e99.jpg

Jest

c4a17d7cb2e7efe6.jpg

Edytowane przez tomo.td

Opublikowano

Ale wyrwać coś w dobrej cenie graniczy z cudem 

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, barca8585 napisał:

Ale wyrwać coś w dobrej cenie graniczy z cudem 

A to niesety fakt:kwasny:

Opublikowano
A to niesety fakt:kwasny:

Ja u siebie będę obszywa w szarościach pytanie do ciebie jaka masz wizje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

ale koniecznie chcesz ze znaczkiem RS4 ? bo taka z sline lub bez znaczka plaską mogę ogarnąć

Opublikowano
  • Autor
54 minuty temu, Gibons napisał:

ale koniecznie chcesz ze znaczkiem RS4 ? bo taka z sline lub bez znaczka plaską mogę ogarnąć

Jasne że nie zal;eży mi na znaczku.

Z poduchą?

Daj jakieś foty na PW.

Opublikowano
ale koniecznie chcesz ze znaczkiem RS4 ? bo taka z sline lub bez znaczka plaską mogę ogarnąć

Ale tylko czarne czy stalowoszare tez?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
1 minutę temu, Marcin_G napisał:


Ale tylko czarne czy stalowoszare tez?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powiem Ci że taką stalowoszarą miałem tylko raz :)

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, Gibons napisał:

Powiem Ci że taką stalowoszarą miałem tylko raz :)

No ja to czarną potrzebuję:P

Opublikowano
No ja to czarną potrzebuję[emoji14]

Czyli jednak. Chętnie zaczekam i zobaczę efekt jak będzie się prezentować :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
44 minuty temu, tomo.td napisał:

No ja to czarną potrzebuję:P

Czarna będzie z czarną lub białą/srebrną nicią.

Opublikowano
Czarna będzie z czarną lub białą/srebrną nicią.

A masz jakiegoś wycieruchu który i tak będzie do obszycia? I gałkę s-linę lub z ringiem czerwonym?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

I widzę ze wszyscy aktywni w sylwka hehe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
2 minuty temu, Marcin_G napisał:


A masz jakiegoś wycieruchu który i tak będzie do obszycia? I gałkę s-linę lub z ringiem czerwonym?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie mam takich styranych. Na ogol takich  nie biorę, ale jakas ze sladami eksploatacji tez znadję. Mam chyba 3-4szt

Opublikowano
Nie mam takich styranych. Na ogol takich  nie biorę, ale jakas ze sladami eksploatacji tez znadję. Mam chyba 3-4szt

A jak wychodzi taka cenowo?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Czekam z niecierpliwoscią na efekt wizualny czarnej kierownicy i jasnego wnętrza - gdyż mam ten sam problem i też nie mogę znaleźć nic ciekawego w beżowym kolorze (a chciałbym zamontować kierownicę od B8 poliftową z okrągłą poduszką) ps, zostało Ci coś z wnętrza po wymianie np nawigacji ? Wyświetlacz od rns-e ? Z niewypaloną jarzeniówką :D

Opublikowano
  • Autor

Mały mod na początek roku.

Przełącznik lusterek od A8:D

Było

7782d9970b9ca2ca.jpg

Jest:wink:

6d6d0e51ab9fc5dd.jpg0613b0acb284c906.jpgd7146300fe03b732.jpg

Opublikowano

Bardzo ładna sztuka :wink: 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.