Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xmen86_PL

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez xmen86_PL

  1. xmen86_PL odpowiedział(a) na xmen86_PL temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    pewność będziesz miał jak zobaczysz koniec montażu był 10/2009 kwestia ile jeszcze pomp mieli na stanie i jak długo jeszcze je montowali by zejść ze stanu
  2. xmen86_PL odpowiedział(a) na xmen86_PL temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    na allegro szukałem i się trafiło
  3. xmen86_PL odpowiedział(a) na xmen86_PL temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Póki co zadowolony jestem imbus mialem 77mm dopiero po 2009/10 wychodziły 100mm ale to nie zmieniało faktu zużycia i obrabiania
  4. xmen86_PL odpowiedział(a) na xmen86_PL temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    i jest gleba na Eibach Pro Kit czekamy aż się jeszcze ułoży
  5. xmen86_PL odpowiedział(a) na xmen86_PL temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    no i wpadły Eibach Pro Kit -35/-35mm
  6. xmen86_PL odpowiedział(a) na xmen86_PL temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    też wychodzę z tego założenia ale aż żal było nie wykorzystać okazji 0 bicia max nalotu 8k trafiło się jak ślepej kurze ziarno
  7. no brakuje auto było hamowane na hamowni drogowej ( na ulicy ) z okolic Radomia Remaper sam był zdziwiony wynikiem bo już kilkadziesiąt autek zrobił i moje się 1 takie trafiło... podwyższone ciśnienie jest w DPF i koniec jego żywotności a tak to turbo bije jak oryginał powietrze było wiec trzeba szukać
  8. Jestem dziś po programie i gdzieś uciekło 15-18 koni ( przebieg 281 tyś) Zaczynam w poniedziałek poszukiwania EGR czyszczenie kolektor ssący też no i usuniecie DPF to na 100%
  9. xmen86_PL odpowiedział(a) na xmen86_PL temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Zakup udany tarcze tył + klocki + jarzma gratis koszt 170zł Tarcze grubość 11.93mm obie, klocki oryginał japa się cieszy zestaw ma nalatane około 5-8tyś
  10. xmen86_PL odpowiedział(a) na xmen86_PL temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    heja 1850zł wyniosło mnie wszystko wraz z robocizną cześć 1450 i robota 400 na foto nie widać ale wymieniany był jeszcze pasek od alternatora. powiem tak mi on nie przeszkadza w niczym są gusta i guściki stan auta i cena robią to że idzie przymrużyć na to oko
  11. xmen86_PL odpowiedział(a) na xmen86_PL temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Spoko luz każdy robi projekt dla siebie nie wszystkim musi się podobać
  12. no ciekaw jestem jak to będzie grało
  13. xmen86_PL odpowiedział(a) na xmen86_PL temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    no i kolejny dzisiejszy mod małymi kroczkami do przodu i mamy ładny czarny grill
  14. czyli też bajka no i super teraz życzyć Dalszych modów w 2018 Szczęśliwego Nowego Roku!!
  15. no i bajka teraz bezawaryjności życzyć jakie koszta jak można podpytać plus minus bo robiłem ostatnio i chciałem porównać za zapłaciłem 1800zł za wszystko w tym pasek od alternatora i bez filtra powietrza no i do tego świece żarowe
  16. xmen86_PL odpowiedział(a) na xmen86_PL temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    No i przelot częściowy zrobiony jest super końcówka 2x3cale w aucie cisza więc komfort nie ucierpiał auto zrobiło się żywsze i lepiej turbo wstaje z dołu co jest odczuwalne.
  17. no i elegancko widzę super
  18. bajka będzie kosa !!
  19. xmen86_PL odpowiedział(a) na xmen86_PL temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    No i wpadł zamiast standardowego filtra powietrza filtr Pipercross oraz żarówki PHILIPS racing vision taki mały prezent na świeta dla auta a po świętach wycinamy końcowy tłumik i dajemy przelot efekty zapodam zaraz po modzie
  20. xmen86_PL odpowiedział(a) na xmen86_PL temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    mechanik powiedział ze 1 raz był wymieniany bo jeszcze nikt nie zaglądał do miski olejowej
  21. xmen86_PL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Witam @ll
  22. xmen86_PL odpowiedział(a) na xmen86_PL temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Dziękuję bardzo teraz już nie ma wyjścia hehe
  23. nowy tablica ciut przerobiona specjalnie ale nie ukrywam ze miło by było mieć taki numer
  24. hehe witam może uda się gdzieś złapać na mieście będę śledził temat
  25. xmen86_PL odpowiedział(a) na xmen86_PL temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    pracy sporo trzeb fundusze nazbierać na grube mody w 1 kolejności *program * gwint dalej zobaczymy może pokuszę się by wsadzić quattro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.