Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 c7 Avant 3.0 TDI


Carlos*

Rekomendowane odpowiedzi

Po 4 letniej przygodzie z A4 B8 3.0 TDI przyszła pora na coś większego , czyli A6.

Auto produkcja 2013r 3.0 TDI , 313 KM.

Z wyposażenia dodatkowego:

S-line zewnętrzny, wewnętrzny

Panorama dach

Navi

Bose

Pakiet systemów pre sens plus (side asist, line asist, aktywny tempomat itp.)

Pneumatyczne zawieszenie

jakieś tam jeszcze pierdoły , pakiet oświetlenie , pakiet schowek, hak, elektryczne podnoszenie klapy...

Co mnie najbardziej zaskoczyło po przesiadce z A4 b8 to dużo większy komfort jazdy, aż nie myślałem ,że może być taka różnica no i osiągi zapewne nie gorsze niż miałem w B8.

Z planów , felgi Rotor i w późniejszym czasie z pewnością program...

kilka zdjęć

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne! szkoda, że nie sedan bo ten mi się bardziej podoba (ale to kwestia gustu). no i ja bym wolał inny kolor niż srebrny.. zazdroszczę przede wszystkim silnika! mam nadzieję, że po A5 ten model, z tym silnikiem zagości w moim garażu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 jak każde inne......

nie no wiadomo piękna jest- zwłaszcza, że mi C7 bardziej podoba się w avancie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu na poczatku mozna napisać ...................:slina:

tia :gicior: za***ista furmanka :drool3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super widze ze masz mój typ floty cos do ważenia rodziny i na weekendy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina: super fura!!!bezawaryjnosci zycze:decayed::decayed::shock3::shock3:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny zestaw ;) evo X + a6 c7 3.0BiTDI

co do audi to kozak ale szkoda ze srebrna

dla mnie akurat + ze avant bo avant w s-line c7 to najlepsze polacznie :)

ps. szkoda ze to 3.0BiTDI nie montowali S-tronica tak jak do slabszej wersji 3.0TDI

dobre plany... ciekaw jestem ile KM i Nm wyjdzie po programie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny zestaw ;) evo X + a6 c7 3.0BiTDI

co do audi to kozak ale szkoda ze srebrna

dla mnie akurat + ze avant bo avant w s-line c7 to najlepsze polacznie :)

ps. szkoda ze to 3.0BiTDI nie montowali S-tronica tak jak do slabszej wersji 3.0TDI

dobre plany... ciekaw jestem ile KM i Nm wyjdzie po programie :)

Paweł , powiem Ci tak , kolor srebrny może nie jest najpiękniejszy , ale najlepszy do utrzymania. Nie widać tak na nim kurzy , rys itp...

Skrzynia Tiptronic naprawdę daje rade i to mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło, myślałem ,że będzie dużo gorzej, ale na prawdę jest bardzo szybka a mam porównanie do dsg w VW polo, którym żona jeździ i na prawdę nie widzę różnicy a jeżeli jest to bardzo mala. Na początku też trochę byłem zniesmaczony ,że nie będę miał S-tronica , lecz teraz z perspektywy czasu patrząc np. u kolego Kuredu - on juz wymieniał skrzynię, u mnie w Polo przy 20kkm padły sprzęgła to powiem Ci ,że jestem tym bardziej zadowolony ,że mam Tipa.

Odnośnie programu to myślę ,że bezpiecznie będzie jak osiągnę około 370 km, to i tak zupełnie wystarczająco jak dla rodzinnego dupowozu :wink: a takie jest jego przeznaczenie, ma być bezpiecznie i bezawaryjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fakt ;) jesli ktos nie ma parcia na najnowsze technologie ( czyt. s-tronic ) to tip jest lepszy bo wytrzymalszy, bardziej sprawdzony i mniej awaryjny... zniesie wiecej KM i Nm :) ja tez jakby mial taki wybor to bym wybral mocniejsza wersje ze "starsza" skrzynia :)

co do srebrnego to fakt ... mialem tt srebrne i nawet jak bylo brudne to wydawalo sie czyste ;/ na czarnym niestety widac odrazu kazdy kurz ... za to jak czarny jest czysty to gniecie srebrny kolor :)

dla mnie ideal to 3.0BiTDI avant s-line w kolorze bialym :) ... jak nie bardzo lubie bialy tak do a7 i a6 c7 mi on bardzo bardzo pasuje :)

ps. w zwiazku z tym ze masz evo X ( nie wiem czy w manualu czy nie :) ) mozesz odniesc osiagi evo do a6 c7 ? a dokladnie chodzi mi o pierwsza setke ... bo katalogowo wyglada to calkiem podobnie :) a powyzej 100 jak jest ? :>

wiem oczywiscie ze to dwa calkiem inne auta ... ale jestem ciekaw tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe 8 biegowe automaty zfa są jak na tego typu skrzynie mega szybkie ja akurat mam porównanie do s-tronica siedzącego w a3 8p i też się zgodze że jest nie wiele wolniejszy, co prawda ja mam tą skrzynie w bawarce, druga sprawa że ta skrzynia raczej lepiej zniesie moment obrotowy który będzie po planowanym chipiem a Alligator zrobił z tego co pamiętam 800Nm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna, super że srebrna bo tak jak piszesz - ciemne kolory są ładne 15min po umyciu a później są brudne , moje następne auto postaram się oby nie było ciemne bo mam dość już...

...mi avant właśnie się bardziej podoba niż sedan w C7 ...bezawaryjności :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...