Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 c7 Avant 3.0 TDI


Carlos*

Rekomendowane odpowiedzi

Rewelacyjnie praktyczne auto, srebrny + avant:kox:

Duże, pakowne, wygodne i wystarczająco szybkie na codzień.

To bzdurne pytanie, ale jak prezentuje się spalanie względem byłej b8 z podobną mocą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze srebrny lsdny i praktyczny kolor szczerze to biały juz sie bardzo przepadł no i do utrzymania w czydtosci tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi, dokładnie jestem tego samego zdania. Srebrny to chyba najbardziej praktyczny kolor, wiadomo że są ładniejsze , ale za mną przemawia rozsądek :wink: , bo ja trochę leniwy jestem i nie chce mi się co chwilę auta pucować :decayed: Turdzi a u Ciebie jak z czarnym lakierem ,nie masz już dość ?

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

Rewelacyjnie praktyczne auto, srebrny + avant:kox:

Duże, pakowne, wygodne i wystarczająco szybkie na codzień.

To bzdurne pytanie, ale jak prezentuje się spalanie względem byłej b8 z podobną mocą ?

KmK , średnie po mieście wychodzi około 11 l przy normalnej jeździe, czyli jakieś 1.5 litra więcej niż B8. Na razie nie ma co jeszcze dokładnie pisać bo auto jeszcze dobrze nie dotarte także myślę ,że jeszcze z 0,5l będzie mniej , na więcej chyba nie ma co liczyć to i tak niezły wynik moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje i auta i możliwości zrobienia programu, ja już się pogodziłem, że do mnie nie dadzą rady zrobić zanim sprzedam auto a nawet jak dziś by zrobili to nie warto kase pchać na kilka miesięcy

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

ja osobiście z białego jestem bardzo zadowolony i z tym utrzymaniem czystości nie ma tragedii, i poza czerwonym innego poza białym do A6 bym nie wybrał, niestety za czerwień chcieli 12tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi, dokładnie jestem tego samego zdania. Srebrny to chyba najbardziej praktyczny kolor, wiadomo że są ładniejsze , ale za mną przemawia rozsądek :wink: , bo ja trochę leniwy jestem i nie chce mi się co chwilę auta pucować :decayed: Turdzi a u Ciebie jak z czarnym lakierem ,nie masz już dość ?

tak jak myslisz :decayed: tez dobrze nie jest ale niestety jak kupowalem to Daytonagray byl tylko jako Audi Exclusive za jakiech chore pieniadze , ale na nastempnym aucie juz nie rzyoszczedze na lakierze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje i auta i możliwości zrobienia programu, ja już się pogodziłem, że do mnie nie dadzą rady zrobić zanim sprzedam auto a nawet jak dziś by zrobili to nie warto kase pchać na kilka miesięcy

Bartek , masz zamiar rozstać się z autem po roku jazdy ? Nie szkoda trochę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje i auta i możliwości zrobienia programu, ja już się pogodziłem, że do mnie nie dadzą rady zrobić zanim sprzedam auto a nawet jak dziś by zrobili to nie warto kase pchać na kilka miesięcy

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

ja osobiście z białego jestem bardzo zadowolony i z tym utrzymaniem czystości nie ma tragedii, i poza czerwonym innego poza białym do A6 bym nie wybrał, niestety za czerwień chcieli 12tys

uuu to troche sieknie utrata wartosci po kieszeni.........

Czemu sprzedajesz tak szybko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje i auta i możliwości zrobienia programu, ja już się pogodziłem, że do mnie nie dadzą rady zrobić zanim sprzedam auto a nawet jak dziś by zrobili to nie warto kase pchać na kilka miesięcy

Bartek , masz zamiar rozstać się z autem po roku jazdy ? Nie szkoda trochę...

Po pierwsze dla mnie to auto poza wyglądem to porażka, skrzynia fatalna znowu szarpie i jade na reklamacje, zawieszenie dwa razy wymieniane elementy amirtyzatorów tylnich, uszczelniane drzwi kierowcy bo powyżej 200km/h piszczaly strasznie, w B8 nie miałem z autem żadnych problemów a tu coś co chwile sie dzieje. Zawieszenie w B8 było dużo bardziej ciche niż tu, poza tym brak opcji modyfikacji silnika, który bierze sporo oleju, mam 2 tys do 30tys km i przegladu i kaze mi olej uzupełnić. Fakt że auto lekko ze mną nie ma ale za dużo sie tego nazbierało i żeby nie było że mój pechowy to u brata jest 90% tych samych usterek: olej, zawieszenie, drzwi kierowcy itd. Wlaśnie jestem w Poznaniu i jutro oglądam 911 carrera4. Zupelnie inne auto i bede musiał też zmienić auto żony bysmy mieli rodzinne auto w domu ale zobaczymy co porsche jest warte, maja 3 szt w salonie wiec potestuje troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W panamerze 4s znajomka tez olej znika w ilościach nie małych , na trasie jet ok ale w mieście pije -jeździ z butelka mobila w bagażniku :whistling: Poza tym układ wydechowy po dwóch latach do wymiany na szczęście na gwarancji bo skorodowal sobie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje i auta i możliwości zrobienia programu, ja już się pogodziłem, że do mnie nie dadzą rady zrobić zanim sprzedam auto a nawet jak dziś by zrobili to nie warto kase pchać na kilka miesięcy

Bartek , masz zamiar rozstać się z autem po roku jazdy ? Nie szkoda trochę...

Po pierwsze dla mnie to auto poza wyglądem to porażka, skrzynia fatalna znowu szarpie i jade na reklamacje, zawieszenie dwa razy wymieniane elementy amirtyzatorów tylnich, uszczelniane drzwi kierowcy bo powyżej 200km/h piszczaly strasznie, w B8 nie miałem z autem żadnych problemów a tu coś co chwile sie dzieje. Zawieszenie w B8 było dużo bardziej ciche niż tu, poza tym brak opcji modyfikacji silnika, który bierze sporo oleju, mam 2 tys do 30tys km i przegladu i kaze mi olej uzupełnić. Fakt że auto lekko ze mną nie ma ale za dużo sie tego nazbierało i żeby nie było że mój pechowy to u brata jest 90% tych samych usterek: olej, zawieszenie, drzwi kierowcy itd. Wlaśnie jestem w Poznaniu i jutro oglądam 911 carrera4. Zupelnie inne auto i bede musiał też zmienić auto żony bysmy mieli rodzinne auto w domu ale zobaczymy co porsche jest warte, maja 3 szt w salonie wiec potestuje troche.

C

czyli znaczy sie ze kupilem dobre auto :decayed:

Nie dalej jak 3 tygodnie temu wzialem C7 3.0 TDI od Autospecjala.Jezdzilem nim i ponad 200 po autostradzie jak i po krakowskim wyrypie i nie zauwazyjem problemow o ktorych piszesz.

Pardziej zwalil bym to na to ze bardzo sie pospieszyles z kupnem a audi znan jest z tego ze pierwsze roczniki modeli zawsze nie sa do konca dopracowane , niz na to ze to kijowy samochod.

Jak sie chcesz przesiasc na nowe 911 to mysle ze utrate wartosci jakos przelkniesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym wolał 911 :D

no i dziś się wyleczyłem z 911, chyba miałem nierealne wymagania co do tego auta. mojej żony scirocco to jest van przy tym aucie jeśli chodzi o miejsce. myślałem że do tyłu uda się wsadzić choćby fotelik dziecięcy a na tym mi zależało, by móc córkę na krótkiej trasie przewieźć, ale nie ma szans. stwierdziłem, że 911 to musi być 3 auto w domu a nie auto dla mnie na używanie non stop. Może kiedyś się to uda ale na pewno nie teraz. Poza tym obsługa w porsche poznań - MASAKRA, zarówno jeśli chodzi o podejście i wiedzę na temat sprzedawanych aut.

I tym sposobem jedynym wyborem auta zamiast A6 zostaje BMW 6 grancoupe 650 xdrive - auto testowałem już dawno ale liczyłem że 911 będzie lepsze w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym wolał 911 :D

...

I tym sposobem jedynym wyborem auta zamiast A6 zostaje BMW 6 grancoupe 650 xdrive - auto testowałem już dawno ale liczyłem że 911 będzie lepsze w tej cenie.

:banan: Mój typ od jakiegoś czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym wolał 911 :D

no i dziś się wyleczyłem z 911, chyba miałem nierealne wymagania co do tego auta. mojej żony scirocco to jest van przy tym aucie jeśli chodzi o miejsce. myślałem że do tyłu uda się wsadzić choćby fotelik dziecięcy a na tym mi zależało, by móc córkę na krótkiej trasie przewieźć, ale nie ma szans. stwierdziłem, że 911 to musi być 3 auto w domu a nie auto dla mnie na używanie non stop. Może kiedyś się to uda ale na pewno nie teraz. Poza tym obsługa w porsche poznań - MASAKRA, zarówno jeśli chodzi o podejście i wiedzę na temat sprzedawanych aut.

I tym sposobem jedynym wyborem auta zamiast A6 zostaje BMW 6 grancoupe 650 xdrive - auto testowałem już dawno ale liczyłem że 911 będzie lepsze w tej cenie.

Kuredu, jak rany BMW 6 grancoupe jako alternatywa 911 ?

Na mój gust to akurat przy projektowaniu 6'ki Ci z bmw pili lub palili coś podobnego do tego co skośni przy chałturzeniu legacy:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super auto i to 911 miało byc zamiast bmw bo byłem już zdecydowany, niestety 911 to auto dla kawelera a mi sie za tydzień rodzina powiększa więc niestety odpada. Gdyby z tyłu było ciut więcej miejsca a tak nawet fotelik nie wejdzie wiec bez sensu. S6 byloby alternatywą dla bmw 100tys tansza ale boje sie audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie za tydzień rodzina powiększa więc niestety odpada. Gdyby z tyłu było ciut więcej miejsca a tak nawet fotelik nie wejdzie wiec bez sensu

Nie myślałeś o jakimś SUVie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do BMW, znajomy w firmie obok ma 550i xdrive z początku 2012. Autku super ale ostatnio miał problemy z napędem xdrive. Powyżej 150 auto zaczynało pływać i myszkować, skończyło się na 3 tyg w serwisie i czekaniu na części bo u nas nie dostępne. A tak ogólnie zadowolony, podobno b. mało pali jak na tą moc, w mieszanej jeździe około 12l/100km (jeśli to ważne ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No plan był 911 sobie a do domu xc60, ale cały plan wpi...

A tak to mi bmw6 wystarczy jako rodzinny a żonie zostawie scirocco tym bardziej że ma dopiero 6tys przebiegu

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

Co do BMW, znajomy w firmie obok ma 550i xdrive z początku 2012. Autku super ale ostatnio miał problemy z napędem xdrive. Powyżej 150 auto zaczynało pływać i myszkować, skończyło się na 3 tyg w serwisie i czekaniu na części bo u nas nie dostępne. A tak ogólnie zadowolony, podobno b. mało pali jak na tą moc, w mieszanej jeździe około 12l/100km (jeśli to ważne ;) )

W 650 jest ciut mocniejszy silnik 450KM a w 550 407KM, spalanie miałem 19 po całodniowych testach ale wiadomo że tak sie na codzien nie jezdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wolałbym S6, Grand Coupe jest straszne moim zdaniem.. A7 i CLS zdecydowanie ładniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...