Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zamowilem sobie nowa A4, jak w temacie + manual.

Kolor: bialy ibis

Wyposazenie:

-Pelny pakiet S-Line wewnatrz + czarna podsufitka

-Fotele S-Line czarna skora + czarna alcantara

-Jasne szwy na fotelach i kierownicy

-Sportowe zawieszenie S-Line -30mm

-3 ramienna sportowa kierownica wielofunkcyjna S-Line

-Pelna elektryka przednich foteli

-Czarne wykonczenie listw wewnatrz (black piano lack)

-System Advanced Key

-Automatycznie przyciemniane wewnetrze lusterko z czujnikiem swiatel i deszczu

-Coming home / Leaving home

-Podlokietnik

-Audi Bluetooth

-3 strefowa klima

-komputer pokładowy z kolorowym wyświetlaczem

-tempomat

-Audi hold assist

-Xenon Plus + postojowki LED

-Audi parking system plus (przód/tył) z obrazem na ekranie MMI

-Elektryczne wspomaganie otwarcia i zamknięcia bagażnika

-Dach panoramiczny

-Pakiet "oświetlenie"

-System nawigacji satelitarnej + DVD i MP3

-System nagłaśniający Bang & Olufsen

-Fabryczny hak z mozliwoscia zdejmowania

-Audi Alarm

-Czarne relingi

-Czarne listy wokol szyb

-Pelny zewnetrzny pakiet S-Line:zderzak przod i tyl, listwy boczne + spojler na klapie

-19'' felgi Audi Exclusive quattro GmbH RS6-II z oponami 255/35

Plany:

- Soft - EcuProject

- Felgi na czarno!

- Przyciemnienie szyb najjasniejsza czarna folia

- Wydech po dwoch stronach, Sebring ABT

- Tylny dyfuzor od S4

- Opcja "black optic"

- Grill 3.0TDI

- Lusterka, dach, przedni i tylny dyfuzor na czarno

- Xenon w swiatlach przeciwmgielnych

- Kierownica RS6

- LEDy na tyl, przyciemnione Lamin-x

Po zjechaniu z lawety:

a34502ec968e375d.jpg

Cudowny zapach nowego auta :)

e9352c808618758a.jpg

Pupa:

8af8bc54e75546a8.jpg

Srodek:

21671edb4d135963.jpg

Pierwszy mod

80e65f4538827e83.jpg

Random

fcd4996f9a68f838.jpg

8e80043f58d42816.jpg

702b119b49f07bb1.jpg

d6e8cb9f6667b4dc.jpg

70822a03f53ff971.jpg

64026ca831452892.jpg

bc164bebb446c667.jpg

adad1f978cd9f2bd.jpg

WHITE IZ NEW BLACK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Prześliczna i najbardziej wypasiona B8 na forum - gratulacje :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moze jakis mod przeniesc to do dzialu podrzednego B8?[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 01:49_________________________________________________Nareszcie udalo mi sie znalesc jakies zdjecie bialej B8 z czarnymi relingami, czarnymi listwami wokol szyb i z takimi felgami jak zamowilem! Troche zabawy w photoshopie i udalo sie!

Ale bedzie kozak!! :) hihi

6fc5908118181fd1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki_ widze ze jesteś z moich rejentów :hi: super auto testowalem takie tydzien temu o czym możesz przeczytac tu:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b8_pogorszenie_jakosci_20_tdi_170km_q_test_foto-t63790.0.html

ja jednak podjąłem decyzje i zostaje przy B7 z roczników 07-08 2.0 (170 ) Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki_ widze ze jesteś z moich rejentów :hi: super auto testowalem takie tydzien temu o czym możesz przeczytac tu:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b8_pogorszenie_jakosci_20_tdi_170km_q_test_foto-t63790.0.html

ja jednak podjąłem decyzje i zostaje przy B7 z roczników 07-08 2.0 (170 ) Q

Hej

No ja mam jakies 8 godzin do Oslo:) Ale Norwegia to Norwegia..

B7 nie wchodzi w gre bo przod i swiatla w B7 osobscie mi sie nie podobaja.. Do tego tym razem zdecydowalem sie na fabrycznie nowe autko..

Ogolnie na poczatku nie myslalem o A4.. Ale przod B8 z S-Line zewnetrznym jest cudowny. Wedlug mnie Caractere i Rieger sie chowa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratki auto miód malina i jeszcze z tym wyposażeniem.... :hi: Ja tez zamówiłem w grudniu A4 B8 ,ale zamiast mocnego wypasu wziąłem silnik 3.0 tdi. Najgorzej jest z czasem oczekiwania 3 miechy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratki auto miód malina i jeszcze z tym wyposażeniem.... :hi: Ja tez zamówiłem w grudniu A4 B8 ,ale zamiast mocnego wypasu wziąłem silnik 3.0 tdi. Najgorzej jest z czasem oczekiwania 3 miechy :kwasny:

3.0TDI z moja konfiguracja to B8 marzenie ale w Norwegii ten silnik+quattro i moja konfiguracja = ok 470000PLN. A na to mnie nie stac :)

To jakby ktos nie wierzyl, zdjecie z konfiguratora i ostateczna cena. 1NOK=0,52PLN

3c46243a9f373df5m.jpg

Na moja B8 bede czekal prawie 2 miesiace..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze... troszkie drogawe macie tam auta... A nei da się jakoś kupić w PL i przerejestrować albo jezdzić na polskich blachach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian ceny samochodów sa absolutnie chore wogle maja hopla na punkcie macy środowiska i przepisów ruchu drogowego.Z ostanich nowinek to chcą wprowadzić ograniczenie prędkości do 70 kmh na dwupasmówkach na których nie ma bariery rozdzielającej pasy.Zewszta o norwegach sie mówi ze juz na granicy ci zabierają prawo jazdy .....tak na wszelki wypadek.....

A co do rejestracji to da sie ale trzeba udowodnic ze np: ma sie rodzinę w kraju z którego sie pochodzi lub firmę i przebywa sie w nim i ile sie nie mylę ponad 200 cos dni.

Zresztą same cla tez sa idiotyczne bo np: EVO czy STI to znów nie za takie niewidomo co a przez cal to auto kosztyje tu średnio 800 tys koron.Nie mowie juz o super samochodach typu RS4 czy M3 bo to wydatek blisko 1.5 miliona. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sie zgadza co turdzi napisal. Za dlugo mieszkam w Norwegii zebym mogl jezdzic na polskich blachach. Wczesniej mialem A6 na polskich tablicach ale tylko dla tego ze pracowalem na norweskiej firmy w Polsce. Teraz jestem spowrotem w Norwegii i juz nie moge jezdzic polskim autkiem :(

Oczywiscie duzo Polakow nie przejmuje sie tym przepisem bo albo jezdza czesto do Polski a w Norwegii pracuja tylko tymczasowo albo poprostu olewaja ten przepis. Nie wiedza moze ze grozi im kara i clo do zaplacenia co moze przekroczyc wartosc samochodu nawet do 3-5 razy!!

W Norwegii tak naprawde mieszkam od 11 lat wiec ceny na mnie nie robia juz takiego wrazenia.. Tak sobie patrze na otomoto.pl i widze ze za nowa B8 w Norwegii (+moja opcja) trzeba dac tyle co za R8 w Polsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie duzo Polakow nie przejmuje sie tym przepisem bo albo jezdza czesto do Polski a w Norwegii pracuja tylko tymczasowo albo poprostu olewaja ten przepis. Nie wiedza moze ze grozi im kara i clo do zaplacenia co moze przekroczyc wartosc samochodu nawet do 3-5 razy!!

dokładnie 50 tys. koron na wstępie konfiskata auta i clo do zapłaty.Wiec ci co są złapani po prostu porzucają auto i tle.

Co do cen ja mieszkam na stale dopiero 2 lata a wcześniej przez 2 jeździłem na delegacje wiec do cen tez sie przyzwyczaiłem ale nie powiem bo czasem jest śmiesznie, widząc jak mina rzednie znajomymym ( a co po niektórzy moi znajomi w PL zarabiają nawet i bardzo dobrze ) jak płaca za kawkę czy jakiś obiad :) delikatnie mówić przezywają szok :winek4: ale ma to i dobre strony bo za to gdziekolwiek nie pojadę w świat jest dla mnie tanio :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko z tymi modyfikacjami silnika to poczekaj kilka tys km, poza tym fura pierwsza klasa :oklaski:. Gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: <- ten komentarz powinien wystarczyć :decayed:

Pokaż foty wnętrza :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześliczna i najbardziej wypasiona B8 na forum - gratulacje :good: :good: :good:

nic dodac nic ujac ...

piekna b8 w idealnym kolorze, pakiecie, nowych felgach ( bo te pierwsze jak dla mnie ... lipne ) i w ogole dobre plany

GRATULUJE AUTA ORAZ GUSTU[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 11:44_________________________________________________no wlasnie pokaz fotki wnetrza

ps. szkoda ze nie 3.0tdi ;P[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 11:44_________________________________________________ja bym zmienil tylko te 19" na 20"

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie udalo mi sie znalesc jakies zdjecie bialej B8 z czarnymi relingami, czarnymi listwami wokol szyb i z takimi felgami jak zamowilem! Troche zabawy w photoshopie i udalo sie!

Ale bedzie kozak!! :) hihi

furka zapowiada się fenomenalnie :kox: , masz fotkę z czarnymi relingami i listwami :wink4:

AUDI-A4-Avant-h1.jpg

AUDI-A4-Avant-v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panie Kolego - witka w klubie !

Ode mnie brawa za wyposażenie, bo naprawdę robi wrażenie. Tylko prysznica brakuje i czerwonego ręcznika frotte :tongue4:

Zdrowaś

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko z tymi modyfikacjami silnika to poczekaj kilka tys km, poza tym fura pierwsza klasa :oklaski:. Gratulacje

Diler Audi mowi ze dopiero po przejechaniu 5tys km silnik sie "rozluzni".. Rozmawialem juz z VTG i Mastersem o chipsie. W Masters powiedziano mi ze robili chipy w samochodach z przebiegiem 90km. Napewno po odbiorze pojezdze nim troche + ok 2000km do Polski wiec powinno byc OK. Zobaczymy tylko czy tak nowe autko bedzie trzymac serie bo opinie sa raczej nieciekawe. Widzialem po wykresach ze CR 143KM potrawi "miec" nawet i 132KM :( Zobaczymy jak bedzie z moim.. [br]Dopisany: 09 Luty 2009, 18:34_________________________________________________

:slina: <- ten komentarz powinien wystarczyć :decayed:

Pokaż foty wnętrza :gwizdanie:

Dzieki! :)

Zdjecia wnetrza beda po odbiorze..[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 18:41_________________________________________________

Prześliczna i najbardziej wypasiona B8 na forum - gratulacje :good: :good: :good:

nic dodac nic ujac ...

piekna b8 w idealnym kolorze, pakiecie, nowych felgach ( bo te pierwsze jak dla mnie ... lipne ) i w ogole dobre plany

GRATULUJE AUTA ORAZ GUSTU[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 11:44_________________________________________________no wlasnie pokaz fotki wnetrza

ps. szkoda ze nie 3.0tdi ;P[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 11:44_________________________________________________ja bym zmienil tylko te 19" na 20"

:kox:

Przez ostatnie 3 lata jezdzilem na 20" z oponami 225/35R20 i juz mi sie to znudzilo..

W Norwegii i Szwecji nie ma problemu ale juz w drodze do Polski na promie zaczynaja sie problemy, a o polskich drogach nie wspomne.. W Polsce z 20" trzeba bardzo uwaznie jezdzic. W wawie czy w radomiu, jak odwiedzam rodzinke to musze sobie wybierac ulice ktorymi mozna jezdzic. Niektore ulice w naszej stolicy sa poprostu nieprzejezdne na 20".

Na poczatku mialem takie plany zeby zatrzymac kola z A6 i zalozyc je na A4 B8 ale 3 sezonowe fele na nowe autko, hmm jakos to nie pasuje:)

Zdecydowalem ze tym razem bedzie orginalna Audi fela 19" z 255/35 laczem. Ta sama co wychodzi na nowym RS6. Zastanawiam sie tylko jak nisko uda mi sie zejsc na gwincie (KW INOX 2) przy szerokosci 255...

Ale pozyjemy, zobaczymy. Napewno przez kilka pierwszych miesiecy bede jezdzil na zawiasie S-Line -30mm..

A tu moje ostatnie 20" na A6:

0745c3285f9b4e68m.jpg

a351b473008f1d36m.jpg

28bfe9f5a71ae735m.jpg

[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 18:50_________________________________________________

furka zapowiada się fenomenalnie :kox: , masz fotkę z czarnymi relingami i listwami :wink4:

AUDI-A4-Avant-h1.jpg

AUDI-A4-Avant-v.jpg

Cos mi nie pasuje z tymi zdjeciami. Przod tego na zdjeciu wyglada calkiem na B8 ale z boku i tyl to przeciez nowa BMW seria 3!! A4 B8 ma relinki przylegajace do dachu.. Ten avant na zdjeciu, od tylu naprawde wyglada jak BMW! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...