Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

Mam urlop i jestem przejazdem w Poznaniu. Chcialem sie umowic z Auto Premium na jazde probna B8 2.0TDI 170KM... Ale w Poznaniu nie ma takiego autka do jazd probnych:( Do tego powiedzieli mi ze nawet jakby bylo to mialbym godzine czasu na jazde, ze sprzedawca! LOL W Norwegii dostalem takie autko do jazdy probnej na 2 dni! :)

Jutro bede wiedzial ile taka opcja (jak moja) kosztowalaby w Polsce. Baaardzo jestem ciekaw:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Makki tak to jest z dealerami w Polsce, nawet jak się ma znajomości to ciężko wynegocjować lepsze warunki, kiedyś pracowałem w AP i było trochę lepiej, Audi zakłada, że marka sama się sprzedaje i nie trzeba wchodzić klientowi wiadomo gdzie bez wazeliny. Toyaota ma trochę inną opcję obsługi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalka a upusty i dobre oferty sa tylko dla znajomków.Zresztą takie A4 to juz jest auto dal ludzi zarabiających grubo ponad przeciętna wiec tu nie ma co walczyć o przeciętnego kowalskiego bo on idzie po corolle lub Ceeda :rolleyes: wiec nie ma sie tez co dziwić ze aut prezentacyjnych tez nie maja.Zresztą jak sie popatrzy nawet na ludzi kupujących takie auta to zazwyczaj sa to tzw. golasy i nikt nie chce dopłacać za dodatki jak juz szarpnął sie na nowe Audi wiec auta prezentacyjne tez za wiele nie pokazują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, rabaty po znajomości to nawet niezłe można uzyskać, ja jako były pracownik uzyskałem całkiem całkiem tj. z 147500 na 120400 zszedłem :) a teraz z tego co wiem nie bardzo jest na co dawać rabaty bo auta były drogo kupowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario-tech: A masz dobre ceny na czesci?

Chodzi mi o tylne LEDy A4/S4 Avant do B8.. Zbieram wlasnie zamowienie na kilka kompletow..

Moglbys sprawdzic cene tego:

8K9 945 093 B

8K9 945 094 B

8K9 945 095 B

8K9 945 096 B

Mnie udalo sie wynegocjowac 2150zl za komplet jezeli bym bral 2 komplety..

:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario-tech: A masz dobre ceny na czesci?

Chodzi mi o tylne LEDy A4/S4 Avant do B8.. Zbieram wlasnie zamowienie na kilka kompletow..

Moglbys sprawdzic cene tego:

8K9 945 093 B

8K9 945 094 B

8K9 945 095 B

8K9 945 096 B

Mnie udalo sie wynegocjowac 2150zl za komplet jezeli bym bral 2 komplety..

:))

Makki ja ostatnio kupiłem od gościa z allegro nówki sztuki LEDY A4 B8 AVANT w cenie 1300 zł. Nie wiem czy ma wiecej kompletów,ale cena chyba całkiem niezła. Jak by Cię interesowało to poszukam nr tel. do gościa.Najlepsze jest to ,że jest na nich napis Made in Poland :) Ciekawe skąd oni je maja :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki ja ostatnio kupiłem od gościa z allegro nówki sztuki LEDY A4 B8 AVANT w cenie 1300 zł. Nie wiem czy ma wiecej kompletów,ale cena chyba całkiem niezła. Jak by Cię interesowało to poszukam nr tel. do gościa.Najlepsze jest to ,że jest na nich napis Made in Poland :) Ciekawe skąd oni je maja :mysli:

To bardzo ciekawa cena! Szukalem na allegro ale jest tylko jedna oferta:

http://allegro.pl/item555745560_audi_s4_a4_2008_tylne_lampy_tyl_diody_led_oryginal.html

A to przeciez drozej niz od ASO!!

[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 16:25_________________________________________________Bylem w Auto Premium dzisiaj i jezdzilem B8 w sedanie, 2.0 143km z przebiegiem 40tys. No musze powiedziec ze calkiem inne autko niz tego ktorymi jezdzilem w Norwegii. Ten ktorym jezdzilem 2 dni mial przejechane zaledwie 3000km, wiec moze dlatego..

Co do ceny, moja opcja w Auto Premium to 246400PLN, po rabacie 232000. Po odjeciu akcyzy i polskiego vatu, wychodzi okolo 185000PLN.

Dodajac do tego norweskie oplaty celne i norweski vat moglbym zaoszczedzic w porywach do 12000PLN.

Kwestia gwaracji, w PL 2 lata, w Norwegii 3 lata (ogolnie 5 lat, opierajac sie o prawo zakupu produktow na terenie Norwegii)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglbym zaoszczedzic w porywach do 12000PLN.

Kwestia gwaracji, w PL 2 lata

Nie jestm pewien czy uznaj ci tu gwarancje jak auto kupione poza NO. Jak dla mnie nie warto...... bo to jakies grosze sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi ma gwarancję na całą Europę lub ewentualnie UE, wiem, że jak sprowadzisz np. Q7 z USA i masz książkę z wklejką i przegląd "0" to na 99,99% masz gwarancję.[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 20:51_________________________________________________http://cgi.ebay.de/NEU-Original-Audi-A4-S4-B8-8K-Avant-LED-Rueckleuchten_W0QQitemZ360132748918QQihZ023QQcategoryZ44315QQtcZphotoQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1713.m153.l1262

Sprawdzona firma i sklep, ceny w normie i taniej niż na allegro, sam kupiłem u nich 2 komplety lamp do Q7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taniej niż na allegro to nie wiem.

http://moto.allegro.pl/item558489388_audi_a4_2008_diody_tyl.html

Ja kupiłem u tego gościa jakieś 2 tygodnie temu w cenie 1300 zł. Teraz widze ,że wystawia już po 1600 :shocked:.Można do gościa zadzwonic i się spytać ,czy nie sprzeda tak jak ostatnio miał na aukcji po 1300 pln. Lampy są 100% nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi ma gwarancję na całą Europę lub ewentualnie UE

Norwegia nie jest w UE.Jestem na 90% pewien ze nie uznają i co więcej audi np: na rynku wtornym przywożone z Niemiec sa znacznie tańsze niż te krajowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi ma gwarancję na całą Europę lub ewentualnie UE

Norwegia nie jest w UE.Jestem na 90% pewien ze nie uznają i co więcej audi np: na rynku wtornym przywożone z Niemiec sa znacznie tańsze niż te krajowe.

W Norwegii powiedzieli ze uznaja gwarancje na Audi kupione w Polsce. Ale nie oplaca sie, nie warto.

Za 2 miesiace powinienem juz jezdzic nowa niunia. Odbior sie troche przeciagnie bo 13.04 zenie sie w Polsce i odbior dopiero po powrocie do norkowni.

Caly czas mysle co tu zrobic z felgami. Moja Pani jest niesamowicie negatywnie nastawiona do czarnych felg. Mowi ze autko bedzie wtedy takie plastikowe :(

Googlowalem troche i znalazlem bialego avanta z calymi czarnymi felgami.. Wedlug mnie super! Ale jak bedzie to wygladalo z moimi felgami RS6-II polakierowanymi na czarno (?).. Chyba musze sie sam pobawic w photoshopie.

A to cudo wygooglowalem, widac ze tarcze, klocki i zaciski zmienione.... :)

c43a3ad0f098156dmed.jpg

b2ece4467c648704med.jpg

e81d50934d5ec8b5med.jpg

1e1e64a0f5b73600med.jpg

d2013b8d9f3ac68dmed.jpg

0007ed171a2c4ab5med.jpg

5266f9fa374ae945med.jpg

e18771ac53dd2279med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robić Black & White to nie tylko felgi - grill, ramki, lusterka itd itd, poszukaj w necie Audi wypuściło limited ed. Black & White i zobacz jakie oni zmiany wprowadzili, możesz się nimi zasugerować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież w pierwszym poście jest napisane , że relingi i ramki zamówił w kolorze czarnym . Lista przeróbek również obejmuje grill .

Co do felg to mi osobiście nie podobają się czarne felgi ale na tym białym avancie to będzie rewelacja i innej opcji nie widze do pakietu "black & white" .

Więc nie słuchaj panny , chyba że jest sponsorką to troszkę zmienia postać rzeczy... :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami nie można opisać tego co się czuje widząc tę furę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych ostatnich zdjeciach mi osobiscie sie te czarne felgi nie widza, moze dlatego ze wzor mi jakos nie odpowiada..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Pani jest niesamowicie negatywnie nastawiona do czarnych felg. Mowi ze autko bedzie wtedy takie plastikowe

i ma zdecydowanie racje , mężczyźni sa daltonistami :wink4:

a tak na poważnie to auto ze zdjęć wyglada więcej niż fatalnie ( nie wiem moze to te felgi tez ) cale kola giną.

Jak dla mnie jedyny słuszny kolor do takiej kombinacja to Gun Metal bub Grafit ale absolutnie nie czarny zwłaszcza do tak pięknej felgi

WhiteRS4_8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...