-
[ALL] LED-y do tablicy rejestracyjnej
Interesuje mnie biała barwa, ale nie taka mocna jak powyżej.
-
[ALL] LED-y do tablicy rejestracyjnej
Podbijam temat, chcę zamontować u siebie ledy (rurkowe), jako podświetlenie tablicy rej. - pytanie, które? (32mm, 42mm C5w, C10W?). I jeszcze jedno, mogą koledzy coś polecić z allegro? Chcę, aby świeciły na biało ale nie aż takim mocnym światłem, aby oświetlały ziemię.
-
Jak wasze obniżone A4 znoszą tegoroczną zimę???
Urwana osłona - zamówiona nowa, teraz to ją przymocuję na 20 śrubek, 20 trytek i będzie gitara.
-
Spoty wrocławskie
Było 12 aut.
-
Pozbycie się naklejki na klapie.
Hehe, dzięki panowie za rady, jutro zabieram się do roboty. Sprzedaję, bo upatrzyłem b5 quattro.
-
Pozbycie się naklejki na klapie.
Witajcie, posiadam taka naklejkę na klapie: Klient, który chce kupić ode mnie auto zażyczył sobie, aby pozbyć się tej naklejki. Gdy podhaczyłem paznokciem na lakierze zostaje klej. Wyczytałem, aby podgrzać suszarką naklejkę potem przeczyścić benzyną ekstrakcyjną. Czy nie będzie przebarwień? Proszę o pomoc.
-
Stunt - czyli ekstremalna jazda na motorze
Nowy film promo 2010: www.crazyclan.pl
-
Spotkania na drodze
Twierdza Kłodzko, kolega z chromowymi wstawkami DKL
-
Spoty wrocławskie
Organizujemy spota - 9maj (niedziela), godz. 14 - Bielawa (parking nad zalewem) Zapraszamy chętnych Więcej: http://www.a4-klub.pl/smf/dzierzoniow_swidnica_zabkowice_klodzko_bielawa_spot_9_maj-t52853.0.html
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Organizujemy spota - 9maj (niedziela), godz. 14 - Bielawa (parking nad zalewem) Zapraszamy chętnych Więcej: http://www.a4-klub.pl/smf/dzierzoniow_swidnica_zabkowice_klodzko_bielawa_spot_9_maj-t52853.0.html
-
Wałbrzych
Organizujemy spota - 9maj (niedziela), godz. 14 - Bielawa (parking nad zalewem) Zapraszamy chętnych Więcej: http://www.a4-klub.pl/smf/dzierzoniow_swidnica_zabkowice_klodzko_bielawa_spot_9_maj-t52853.0.html
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Wymieniam też [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 21:07_________________________________________________W jaki sposób sprawdzę, czy będą pasowały 31mm, czy 36mm, 42mm?
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Ładnie się prezentuje, zamówie je I jeszcze mam pytanko, jak myślicie - czy warto zmienić podświetlenie tablicy na ledy? Czy zmiana na ledy to tak zwana "wiocha"? I jeszcze jedno: jakie żaróweczki C5W wchodzą do audi a4 b5? 36mm? Takie coś http://www.allegro.pl/item1001718178_zarowka_led_rurkowa_2_smd_5050_36mm_biala_c5w.html Z góry dzięki.
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Wiem, że temat z listopada ale wciąż aktualny. Mam problem - posiadam xenon 4300k, i postojówki z norauto (jakieś tam ledy za 11zł) i paskudnie to wygląda - nie świecą na biało, tylko podchodzi pod niebieski. Panowie - jakie ledy wybrać do 4300k, aby ładnie "wtapiał" się xenon razem z postojówkami? Proszę o pomoc, teraz moje auto wygląda jak wieś tuning
-
Stunt - czyli ekstremalna jazda na motorze
Na Extreme i Bemowie prawdopodobnie będe, Bydgoszcz zaklepana bo znajomy będzie występował. Zdjęcie ode mnie (foto moja dziewczyna )
Michuck
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta