Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stunt - czyli ekstremalna jazda na motorze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

promując mojego znajomego chciałem Was zachęcić do obejrzenia filmów/zdjęć z extremalnej jazdy (stunt).

Link: http://www.crazyclan.pl/

009_4b9edea34c245.jpg

Opublikowano

Serious sklills :good::notworthy:

Przydałby mu się jeszcze, lepszy montażysta.. :wink4:

Opublikowano

no montaż slaby, a klimaty znajome;]

wiem ze jeszcze paru chlopakow na forum tez jest zwiazanych ze stuntemm. wiec moze zmienmy temat na ogolnie stuntowy.

ja polece poogladac ...

Stunt Days 3 Trailer

gdzies w tych najstarszych filmach tez sie przewijam. ale juz stary jestem to emerytura od stuncenia przyszla ;]

Opublikowano

za***iste filmki :notworthy: :notworthy:

całkiem fajny topic by można założyć!!

coś ode mnie, znalezione w sieci po zainspirowaniu tym tematem :kox:

Opublikowano

może z naszymi niuniami takie coś zaczniemy robić co ? heheh. Już widze jak chłopaki kierują auto nogami albo kijami przez szyber :polew: Zawsze można na 2 kołach śmigać heh.

Co do tematu widziałem kolesia na allegro power jak tak śmigał swoim motorem no to robiło wrażenie. Sztuka nie łatwa napewno.

Opublikowano
  • Autor

Montaż jest jaki jest - potrzebujemy lepszego kamerzystę. :P

OLO GDA - filmiki, które podesłałeś są mi znajome. :good:

Uderza ktoś z Was na zawody do Bydgoszczy w tym roku?

btw. zmieniam temat na ogólnie stuntowy, jak pisał OLO. :hi:

Opublikowano

OLO GDA - filmiki, które podesłałeś są mi znajome. :good:

w pierwszym filmiku na 0:50 nawet sie na chwile pojawiam :wink4:

gdzies tam ejszcze pewnie tez. Zawodow w tym roku bedize na pewno wiecej niz w bydgoszczy. a zapewne extreme moto na rozpoczecie sezonu na bemowie bedzie pierwsze.

w zeszlym roku nie bylem to pewnie nadrobie w tym ;]

Opublikowano
  • Autor

Na Extreme i Bemowie prawdopodobnie będe, Bydgoszcz zaklepana bo znajomy będzie występował. :hi:

Zdjęcie ode mnie (foto moja dziewczyna :kox:)

23553_366818774353_366627099353_3416379_7494983_n_4b9fbecc76c85.jpg

Opublikowano

jak ja bym chcial potrafic 1/10 tego... :gwizdanie:

:kox:

Opublikowano

w pierwszym filmiku na 0:50 nawet sie na chwile pojawiam :wink4

ten na czerwonej strzale :kox:

Opublikowano

zielonej ;]

w pierwszym filmiku na 0:50 nawet sie na chwile pojawiam :wink4

ten na czerwonej strzale :kox:

zielonej ;]

czyli chwile pozniej ;] a duzo akcji z 3miasta bylo krecone z mojego moto. zreszta tak sie sklada ze autor tej serii filmikow tez jest tu na forum bo lata (nie wiem czy jeszcze ) a4 b7 ];

1a79a34af0479fcamed.jpg

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.